Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Míša | ŽENA s.r.o.
Míša | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 3. 2020
Líbí se mi

Koncert pro milion se mění na Koncert pro 10 milionů a zve na pondělní live stream

Míša | ŽENA s.r.o.
Míša | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 3. 2020
Líbí se mi
Koncert pro milion se mění na Koncert pro 10 milionů a zve na pondělní live stream

Koncert pro milion se mění na Koncert pro 10 milionů a zve na pondělní live stream

První moderovaný hudební on-line večer má za sebou iniciativa Koncert pro milion, která se ještě před startem premiérového přenosu stihla přejmenovat na Koncert pro 10 milionů. „Změna názvu přišla naprosto spontánně, jednak jsme chtěli být jasně odlišitelní, ale hlavně tím sdělit, že přinášíme koncerty, kulturu a informace opravdu každému, že stěhujeme živou hudbu a rozhovory do obýváku každého z 10 milionů obyvatel České republiky,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor a iniciátor hudebních večerů i finálového koncertu a zároveň zve už i na pondělní večer. „V pondělí budeme mít tu čest v on-line večeru uvítat stand-up comedy Na stojáka, což nás těší hned dvojnásob. Jednak proto, že se Na stojáka rozhodli podpořit naši myšlenku, ale především proto, že můžeme v tomto náročném čase všem dopřát humor a zábavu, které nyní potřebujeme“, dodává organizátor.

Pondělí 23. března se tak ponese v duchu zábavy, nadsázky a nadhledu a on-line večer se stand-up comedy Na Stojáka a Arnoštem Frauenbergem bude ideální tečkou za prvním dnem nového týdne. Jako host přijal pro tento den pozvání smícholog Petr Fridrich

Za zmínku rozhodně stojí i další live streamy. Od pátku 20. března do neděle 22. března se mohou diváci těšit na kapelu Lokomotiva a Petra Vondráčka, Lehkej Pokondr nebo Bohemia Voice. Hosty budou například známý a uznávaný zubař Roman Šmucler, dále Tomáš Lerch za Policii ČR nebo záchranář Petr Kolouch.

Připomeňme, že hodinové on-line večery, jejichž moderátorem je zkušený Pavel Anděl, začínají vždy v 18:00 a jsou v českém on-line prostoru vítaným unikátem. Nabízí jednak koncerty nebo zábavu, mají vždy hosta z řad lékařů, policistů, hasičů, psychologů či dalších odborníků na aktuální dění a téma koronaviru, ale především mají charitativní význam. Jedinečným způsobem tak propojují zábavu s charitou, jejíž cílem je finančně podpořit boj s koronavirem a prostřednictvím vybraného charitativního projektu české zdravotníky.

Hudební večery mají následně vyvrcholit přímo Koncertem pro 10 milionů, s podtitulem #protistrachu #koronavirunavzdory, který si klade za cíl mít nejen maximum diváků, ale vybrat minimálně 1 000 000 Kč, který půjde na boj s koronavirem a na podporu vybraného charitativního projektu. Během koncertu vystoupí přední čeští umělci, muzikanti a kapely napříč žánry, aby podpořili dobrou věc. Chybět nebudou ani zajímaví hosté, odborníci a zástupci záchranných složek.

LINE-UP ONLINE HUDEBNÍCH VEČERŮ:

PONDĚLÍ, 23. března – Na Stojáka s Arnoštem Frauenbergem, host: Petr Fridrich (smícholog), PhDr. Štěpán Vymětal (šéf evropské organizace psychologie krizí a katastrof).

My, ŽENY s.r.o. si velmi vážíme práce našich zdravotníků! Děkujeme! 

I právě proto na jejich podporu můžete spolu s námi sledovat online koncerty pravidelně na našem Facebookovém profilu! 

Více informací: www.koncertpro10milionu.cz, www.koncertprodesetmilionu.cz

Kde můžete hudební večery sledovat?

Koncert pro milion: https://www.facebook.com/koncertpromilion 

ŽENY s.r.o. https://www.facebook.com/zenysro/

Koncert pro 10 milionů https://www.facebook.com/koncertpro10milionu

Sledujte, sdílejte, vysílejte živě.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Mrázková 23. 3. 2021

Koukali jsme s rodinou celý večer. Moc se nám tento koncert na podporu kultury líbil. Vždyť já jsem živou muziku neslyšela ani nepamatuji. Připadám si trochu jako důchodci, kteří jednou za rok jdou poslouchat dechovku.. asi tak se budu cítit až nám otevřou kulturu a já budu moct jít na koncert poslechnout si nějakou basovou kytaru https://www.topmuzika.cz

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 4. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 25. 3. 2020

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 674
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.