Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 9. 2017
Líbí se mi

Po jakém autě ženy touží? Není to rychlost blesku, ale pohodlí a praktičnost podle čeho se rozhodujeme. A ano, musí se nám líbit

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 9. 2017
Líbí se mi
Po jakém autě ženy touží? Není to rychlost blesku, ale pohodlí a praktičnost podle čeho se rozhodujeme. A ano, musí se nám líbit

Po jakém autě ženy touží? Není to rychlost blesku, ale pohodlí a praktičnost podle čeho se rozhodujeme. A ano, musí se nám líbit


Výběr při koupi nového auta má pro nás ženy jednoduchá kritéria. Auto musí být především praktické. To znamená velké tak akorát, musí nám být pohodlné, a v neposlední řadě se nám nové auto musí líbit. Auto je pro nás nástroj, který nám usnadňuje život, vozí naše děti do školy, na kroužky, k babičkám, vozí nás do práce, na víkend s kamarádkou a nebo k lékaři. Auto je naše přibližovadlo, naše ruce, když potřebujeme domů dostat velký nákup, náš parťák do nepohody, když venku prší, náš spolehlivý společník na cestách. 

Ano, i my ženy oceníme dostatek dynamiky, ne proto, abychom závodily s ostatními, ale je fajn mít rezervu k bezpečnému předjetí. I pro nás jsou důležité dobré jízdní vlastnosti, ne proto, abychom zkoušely, jak co nejrychleji projet zatáčku, ale kvůli jistotě třeba při nenadálém vyhýbacím manévru. Záleží nám ale i na tom, aby naše nové auto dobře vypadalo. Aby odráželo náš vkus. Auto je pro nás nejen praktickým pomocníkem, ale do určité míry i módním doplňkem. 

Alespoň někteří výrobci aut už pochopili, že výběr nového vozu dávno není výsadní záležitostí mužů a že jejich nabídka by tomu měla odpovídat. Nejnovější generace oblíbené Fiesty ukazuje, že ve Fordu si všechno tohle moc dobře uvědomují. 

Při vývoji nejnovější Fiesty se Ford intenzivně zajímal o to, jak auto používají a vnímají ženy. Na výsledku je to hodně znát!

Fiesta klade maximální důraz na to, abyste se za volantem cítily v pohodě a bez stresu, i když třeba zrovna spěcháte rušným ranním provozem do práce. Proto neustále sleduje svoje okolí prostřednictvím dvou kamer, tří radarů a 12 ultrazvukových senzorů. S jejich pomocí dokáže neuvěřitelné věci. Třeba automaticky začít brzdit před chodcem, který náhle vstoupil do jízdní dráhy. Fiesta umí sama zaparkovat a dokonce pak z parkovacího místa zase vyjet. Vážně. Stačí jen podle pokynů na obrazovce šlapat na pedály a se založenýma rukama sledovat, jak chytrá elektronika dovedně manévruje i v nepříjemně stísněných prostorách. No nechtěly byste to! Už žádný stres s parkováním v řadě.

Poslechne na slovo. Doslova

Nejnovější Fiesta dostala moderní komunikační a zábavní systém SYNC 3, který toho umí spoustu. Telefonovat, přehrávat hudbu, přes Apple CarPlay nebo Android Auto zrcadlit aplikace z vašeho chytrého telefonu na velké palubní obrazovce. Nejlepší ale je, že ho můžete ovládat hlasem. Ano, i v češtině! Stačí říct třeba „potřebuji kávu“, a systém vyhledá restaurace v okolí. A to se po ránu hodí. Hlasovými pokyny můžete ovládat všechny důležité funkce včetně telefonu nebo navigace. A samozřejmě i hudbu, což je v nové Fiestě kapitola sama pro sebe. Specialisté z B&O PLAY totiž vyvinuli speciálně pro Fiestu špičkový audiosystém s 10 reproduktory a zesilovačem o výkonu 675 wattů. Fiesta se tak na požádání promění v soukromou pojízdnou koncertní síň, ve které si vychutnáte vaše oblíbené písničky od Coldplay ve vynikající kvalitě zvuku. Ford ale nenechal při vývoji stranou ani zdánlivé maličkosti. Plochu čelního skla stíranou stěrači zvětšil o 13 procent. K otevření dveří je potřeba o 20 procent méně síly. Vstup do zavazadlového prostoru je širší, takže dovnitř v pohodě dáte i kočárek nebo velký nákup. Schránka před spolujezdcem je větší o 20 procent a tak dále. Myslelo se zkrátka na vše, co může nějak usnadnit a zpříjemnit každodenní používání auta. A aby vaše nová Fiesta byla opravdu vaše, můžete si ji nakonfigurovat podle vlastních představ. 

Základ nabídky tvoří čtyři jasně odlišené modely: dostupná Fiesta Trend, stylová Fiesta Titanium, sportovní Fiesta ST-Line a luxusní Fiesta Vignale. K tomu je možné vzhled auta dále individualizovat kontrastním lakem střechy nebo odlišným barevným provedením detailů v interiéru. Ať už si ale svoji Fiestu navrhnete jakkoliv, za její volant se budete zaručeně vždycky těšit.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Daniela Labužíková 23. 10. 2019

Zrvona nedávno jsem si novou Fiestu koupila a jsem z toho auta strašně nadšená, okamžitě jsem si přes https://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni sjednala havarijní pojištění, protože bych byla velmi nerada, kdyby se mu něco stalo.

Odpovědět
pavlinka14
pavlinka14 21. 10. 2019

Auto je to opravdu moc hezké, jen já spíš teď toužím po tom, aby mi už manžel konečně objednal nové pneumatiky z https://www.pneuok.cz/ , abych se mohla zase vydat na okruh driftovat

Odpovědět
Marta3
Marta3 28. 6. 2018

souhlasím, i když moje vysnívané je Suzuki Jimn

Odpovědět
Masaa
Masaa 27. 4. 2018

Souhlasím, krásné autíčko.

Odpovědět
Janeta99
Janeta99 30. 11. 2017

Sice jsem fanynkou jiné značky automobilů, ale Fiestu měl Ford vždycky líbivou. A tahle se jim opravdu moc povedla.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 332
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.