Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 4. 11. 2020
Líbí se mi

Filmy, které vám na podzim zlepší náladu

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 4. 11. 2020
Líbí se mi
Filmy, které vám na podzim zlepší náladu

Filmy, které vám na podzim zlepší náladu

Dlouhé večery, déšť za oknem, vůně čerstvě uvařeného čaje přímo vybízí k zachumlání se do deky a zapnutí televize. Zároveň je toto období nejčastějším časem splínů a depresí. Rozptylte se dobrým filmem, který vás pobaví a rozveselí zároveň. 

Dopadá na vás deprese způsobená pandemií koronaviru? Trpíte nedostatkem sluníčka a brzkým stmíváním? Přišel čas přijít na jiné myšlenky a dobrý film je k tomu naprosto ideálním řešením. Takový zamilovaný příběh nebo vtipná komedie s dobrým koncem vám snadno zlepší náladu a ještě si u ní odpočinete. 

 Jaký film si v podzimní podvečer pustit? Jednoznačně veselý s dobrým koncem.

Tady jsou naše tipy:

Než jsem tě poznala

Romanticka je pro období podzimu úplně ideální. V hlavní roli snímku Než jsem tě poznala je krásná Emilia Clarke (Louise), která vtrhne do života Sama Clafinna (Will) jako bouře a převátí ho na ruby a vy uvěříte tomu, že život si můžete užít, i přesto, že vám zbývá pár posledních měsíců.

Jsem božská

Jednoduchá americká komedie, u které budete moci vypnout a jen se smát neuvěřitelně vtipným scénkám s hlavní hrdinkou Reese v podání Amy Schumer. Ta má kámošky, má práci, občas i kluka, ale když se podívá do zrcadla vidí na sobě jen to nejhorší. Ale to známe asi všichni Po nehodě ve fitnesscentru, ale sama sebe začne vnímat jako božskou supermodelku. Jak se jí změní její život? Přesvědčte se sami.

Deník Bridget Jones

Nesmrtelná klasika, která nezklame a hodí se v jakémkoliv ročním období. Baculka Bridget v podání jedinečné Renée Zellweger chce konečně zhubnout a najít si chlapa. A najednou se ocitne mezi dvěma muži, pro které má slabost. A kterého si vybere? To asi všichni víme… Ale proč se na tento snímek nepodívat ještě jednou!

Praštěná holka

Klasický teenage film z prostředí americké střední školy s hlavní hrdinkou Cher. Studentkou, která se navenek chová hodně povrchně. Bohatou holku z Beverly Hills si ve snímku z roku 1995 zahrála Alicia Silvestrone a její hlášky nás baví dodnes.

Kamarád taky rád

Justina Timberlake zná většina z nás jako skvělého popového zpěváka, ale tenhle kluk si během své kariéry zahrál i v mnoha filmech. Tentokrát si po boku Mily Kunis začne užívat života v New Yorku, nové práce a zábavy. Ale vše pod značkou „hlavně nezávazně“. Fungují kamarádské vztahy okořeněné sexem?

Hříšný tanec

Když selže čokoláda, víno i dlouhá horká vana, pak je tu vždy klasika z roku 1987 a film Hříšný tanec. Legendární Patrick Swayze a Jennifer Grey v romantickém snímku, ve kterém „Baby“ rozhodně nebude sedět v koutě.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 24. 2. 2021

krásné filmy

Odpovědět
sipeji
sipeji 5. 11. 2020

Na všechny bych se hned podívala

Odpovědět
avatar
Lucie Janotová 5. 11. 2020

Já to mám v plánu postupně realizovat přes víkend

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.