Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 8. 1. 2021
Líbí se mi

Cvičte doma: Snadno, rychle a zadarmo

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 8. 1. 2021
Líbí se mi
Cvičte doma: Snadno, rychle a zadarmo

Cvičte doma: Snadno, rychle a zadarmo

Toužíte po vysněné postavě do plavek? Neodkládejte své rozhodnutí cvičit na jaro a začněte hned. Uvidíte, že to půjde snadněji než si myslíte. Stačí, když si vyberete správné cvičení. Nebudete potřebovat utrácet za hodiny s trenérem, posilovny nebo lekce ve fitness centru, která jsou dnes stejně z nařízení vlády zavřená. Stačit vám bude připojení k internetu a krapet odhodlání.

Kde ale začít? Která videa stojí za to vyzkoušet? Vybrala jsem pro vás rychlé a účinné cvičení, které vás dostanou na léto do formy. Navíc jsou všechny zadarmo k puštění na YouTube. Stačí zmáčknout „play“…

Jóga: Jóga s Adrienne

Adrienne Mischler má cvičení jógy pro všechny. Můžete se s ní zacvičit jógu zaměřené proti stresu, na spaní, pro spalování tuků, na zlepšení bolestí zad a mnoho dalších. Navíc vás její pozitivní vibrace budou bavit.  

Podívejte se ZDE.

Cardio: 305 Fitness

Pokud jste jejich videa ještě nezkoušela, okamžitě doporučuji kliknout na „přehrát“. Toto totiž není cvičení, ale taneční party. Vybrat si můžete z nepřeberného množství videí a úrovní. Já osobně mám ráda toto 30minutové video, které nastartuje vaši tepovou frekvenci a pomůže vám spálit neuvěřitelné množství kalorií. Vše ale zábavnou formou s tanečním podresem největším pecek od Beyoncé.  

Podívejte se ZDE.

HIIT: Natacha Oceane

Žádné vybavení. Žádný hluk. Žádné poskakování. Toto 20minutové video od Natacha Oceane si můžete zacvičit kdekoliv a kdykoliv. Jejím největším benefitem jsou pohyby, které zeštíhlí vaše svaly a zároveň vám zvýší tepovou frekvenci. 

Podívejte se ZDE.

Pilates: Lottie Murphy

Potřebujete se protáhnout, zlepšit svou pružnost a zlepšit držení těla? Pak je cvičení pilates s Lottie to pravé pro vás. Toto 30minutové video je intenzivním tréninkem, který zvládnout začátečníci i pokročilí. Je zaměřené na posílení středu vašeho těla, břišní svaly a záda.

Podívejte se ZDE.

Foto: Shutterstock, Youtube

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Magda Horká 5. 10. 2021

Já tedy radši chodím do fitka, a když už do fitka jdu, nosím teda jednoznačně tyto legíny s vysokým pasem https://extraleginy.cz/276-zestihlujici-push-up-leginy . Ještě abych se tam producírovala v nějakých, které mi odhalí bříško. To by moje stydlivost nedala. Než se mi podaří alespoň trochu shodit, bude tohle moje volba. Pak mi to bude jedno, pak už se mileráda ukážu v něčem, co mi vyrýsuje křivky

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 24. 2. 2021

musím se do toho pustit

Odpovědět
simikl
simikl 15. 1. 2021

Yoga with Adrienne moje oblubene, "ficim" na nej uz 2 roky a v karantene ma naozaj zachranila. ako uvadza, najtazsi krok je odhodlat sa ked ste v pohodli domova, ale potom je to uz super.

Odpovědět
avatar
Lucie Janotová 20. 1. 2021

Jeee, to mám radost, že jsem se vám trefila do vkusu Já ji také miluji!

lemur
lemur 10. 1. 2021

Dobré tipy na cvičení.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 1. 2021

souhlasím, ale pro mladá děvčata, ne pro nás, staré báby

avatar
Lucie Janotová 20. 1. 2021

Moc děkuju! To mám radost!

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 456
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.