Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 10. 2019
Líbí se mi

Chcete získat vysokoškolský titul? Studovat můžete začít už v únoru

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 10. 2019
Líbí se mi
Chcete získat vysokoškolský titul? Studovat můžete začít už v únoru

Chcete získat vysokoškolský titul? Studovat můžete začít už v únoru

Vzdělání je v dnešní době velkou hodnotou a na trhu práce mu je přikládán stále větší význam. Chceme-li úspěšně nastartovat kariéru a dosáhnout v zaměstnání opravdového úspěchu, rozhodně se nevyplatí ho podceňovat.

Právě vysokoškolský titul totiž často hraje velkou roli nejen v tom, zda zvolenou pozici získáme; zejména u lukrativních míst a vedoucích pozic se bez něj nezřídka nedočkáme ani pozvání na pohovor. I kdybychom měli v dané oblasti opravdu kvalitní znalosti a pozice nám byla doslova šitá na míru, nedostaneme šanci to dokázat.

Bez kvalitního vzdělání je cesta k úspěchu trnitá

Řadě z nás se stalo, že jsme se nedostali na vysněnou vysokou školu. A jakmile jsme vstoupili do pracovního procesu, začali jsme plánovaný začátek studia odkládat. Zjistili jsme, že postupně ztrácíme studijní návyky, na druhou stranu ale stále více pociťujeme nedostatečné vzdělání jako handicap. V práci jsou namísto nás povyšováni i služebně mladší kolegové, kteří vysokou školu úspěšně dokončili. A představa, že bychom si hledali nové zaměstnání, nás upřímně děsí; nabídka pro nás je totiž značně omezena.

Není čas otálet, s vysokou školou můžeme začít již od února

Ti, co se nedostali na vysokou od září, nebo zjistili, že je stávající obor nebaví, mohou na Vysoké škole obchodní studovat již od února. Vysoká škola Praha patří mezi vysoké školy bez přijímaček. V její nabídce jsou zajímavé obory vysokých škol zaměřené zejména na cestovní ruch, většinu z nich lze studovat nejen v kombinované, ale také v prezenční formě studia. Vzdělání tak je na Vysoké škole obchodní přístupné všem absolventům středních škol s maturitou bez ohledu na věk. Získat tu můžeme nejen titul Bc.; v nabídce jsou i navazující studijní programy MBA a LL.M. Navíc je studentům bakalářských oborů umožněno souběžně absolvovat i BBA se zaměřením na průvodcovskou činnost.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Mně už by se na vysokou asi nechtělo, ale doufám, že můj syn na ni půjde. Prvně ho ale čeká střední, na kterou nastupuje v září. Prý má největší strach z přijímacích zkoušek, tak jsem si řekla, že mu zařídím takový přípravný kurz https://www.to-das.cz/ Myslím si, že díky němu by to měl zvládnout.

Odpovědět
lemur
lemur 28. 10. 2019

Super.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 10. 2019

prima...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 417
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.