Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 10. 2019
Líbí se mi

Amazons Gym představuje své první tréninkové video

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 10. 2019
Líbí se mi
Amazons Gym představuje své první tréninkové video

Amazons Gym představuje své první tréninkové video

Sportovní komunita Amazons Gym, úspěšné české fitness trenérky Radky Vandasové Bechtoldové, natočila své vůbec první tréninkové video, jehož smyslem je motivovat společnost ke sportovním aktivitám a k novým sportovním výzvám.

„Pohyb nás všechny naplňuje a baví, a to je hlavní důvod, proč jsme spot natočily. Věříme, že po jeho zhlédnutí začnou divákům vibrovat nohy a budou chtít běžet za námi do tělocvičny a zažít s námi tu jedinečnou atmosféru, kvůli které se stále na tréninky vracíme,“ říká s nadsázkou Radka Vandasová Bechtoldová, fitness trenérka a zakladatelka Amazons Gym, a dodává, že v této komunitě jsou každému zájemci o pohyb dveře otevřené dokořán.

Motto „Amazonkou se nerodíš, amazonkou se stáváš“, které nese název videa, vzniklo spontánně na jednom z víkendových sportovních výjezdů, kdy ho po několika náročných tréninkových jednotkách členky poprvé vyřkly. „Vystihuje pouto, které nás spojuje a vždy připomíná, že být amazonkou není samo s sebou. Obnáší to nejen snahu a překonávání se v každém tréninku, ale celkově jít životem odhodlaně, čelit výzvám, podporovat se navzájem i pomáhat ostatním,“ vypočítává Vandasová. Na sociálních sítích se lidé ke komunitě mohou přihlásit nejen skrze oficiální účty, ale podpořit ji lze i prostřednictvím hashtagu #nefnukejmakej

Tréninkové motivační video natočila společnost Woobetz v produkci Aleše Plívy. Režie a kamery se ujal zkušený Jakub Mahdal.

Amazons Gym se dlouhodobě snaží pomáhat lidem v nouzi, a to prostřednictvím výtěžku z jejich vlastního charitativního kalendáře, který představí během tohoto podzimu a vybrané finance věnují na pomoc handicapovaným dětem, a to už třetím rokem. Společně totiž všechny věří, že sport dokáže v lidech probudit to nejlepší a také že pomáhat těm, co sportovat nemohou má smysl.  

Podívejte se na video Amazonkou se nerodíš, amazonkou se stáváš

Facebook

Instagram

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
beata0063
beata0063 16. 10. 2019

Dobre spracované video..lákavé

Odpovědět
MajkaM
MajkaM 16. 10. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 442
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.