Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristýna|ŽENA s.r.o.
Kristýna|ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 4. 2020
Líbí se mi

13 osobností vybírá auto svého srdce. A jaké je to vaše?

Kristýna|ŽENA s.r.o.
Kristýna|ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 4. 2020
Líbí se mi
13 osobností vybírá auto svého srdce. A jaké je to vaše?

13 osobností vybírá auto svého srdce. A jaké je to vaše?

Odborná porota složená ze 13 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko, hodnotí nyní 5 finalistů ankety AUTO MÉHO SRDCE.  Které z nominovaných aut si zvolí autem svého srdce? Kdo tak získá vůbec poprvé skleněnou cenu navrženou českými designéry? A který model zvítězí v hodnocení veřejnosti?

Cílem ankety AUTO MÉHO SRDCE je ocenit výrazné, nově uvedené vozy na českém trhu, které nejvíce oslovují ženské publikum. V 2. kole porotkyně, mezi kterými nechybí moderátorka Tereza Tobiášová, zpěvačka Bára Vaculíková nebo podnikatelka Eva Čejková Vašková, testují modely TOP pětky -  RANGE ROVER EVOQUE, VOLVO S60, LEXUS UX, ŠKODA KAMIQ a MINI Cooper SE. Porotkyně je hodnotí podle 7 kritérií (praktičnost, design, jízdní vlastnosti, prostornost, bezpečnost, technologie a vstřícnost k dětem) na stupnici od 1 do 5. Vůz, který dostane od poroty nejvíce jedniček, bude vyhlášen v sobotu 4. dubna 2020 na stránkách www.automehosrdce.cz jako vítěz ankety.

Vozy finálové pětky budou pro veřejnost vystaveny na stánku Žena v autě.cz v rámci doprovodného programu pro ženy na veletrhu AUTOSHOW PRAHA, který se uskuteční v náhradním termínu 28. – 30. 8. 2020 společně s akcí ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL.

O hlavní ceně

Unikátní cenu pro absolutního vítěze ankety vytvořila dvojice českých designérů Markéta Rádková a Tomáš Saran, absolventi průmyslového designu na ČVUT v Praze. Designérům se podařilo propojit emotivní pohled žen na auta s chladným a technickým světem automotive. Návrh ceny je přímo ovlivněn pohledem žen, které na auto hledí také jako na doplněk dotvářející jejich osobní styl. Skleněné tělo, které je základem návrhu, odkazuje na křehkost, jemnost, emoce a tvárnost a zároveň zdobnost. Kov jako chladný prvek reprezentující svět automobilů je ztělesněným kontrastem k emocím, které hrají roli při finálním výběru vozu. Prstenec představuje čestné místo, na němž bude vyryt vítěz 1. ročníku ankety.

Stále se můžete zapojit

Na webových stránkách ankety probíhá od listopadu hlasování o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu "Dámská autovolenka". Motivací ankety je zjistit, který model si získal srdce českých řidiček. Nominováno je 35 automobilových novinek, z nichž můžete zvolit svého favorita a poslat mu hlas. Hlasování bude ukončeno v úterý 7. dubna 2020.

U příležitosti AUTO MÉHO SRDCE běží na stránkách pořadatele ankety magazínu Žena v autě.cz také exkluzivní soutěž o auto na celý týden s plnou nádrží zdarma. Vítězka si bude moci vybrat auto z TOP 5 finalistů. Pro další výherkyně jsou připraveny 2 dárkové poukazy na kurzy bezpečné jízdy pro ženy-řidičky a dárkový poukaz na kurz bezpečné jízdy pro rodiny na Autodromu Most.

Inspirací pro anketu AUTO MÉHO SRDCE je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year neboli Světové ženské auto roku, které je partnerem české ankety.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
pavlinka14
pavlinka14 22. 7. 2020

U mě je bezesporu vítězem Škoda Superb 2018, který sama vlastním. Je to můj mazlík, na kterého nedám dopustit a on mě zase nikdy nenechal jak se říká "ve štychu". Zrovna jsem na něj kupovala nové letní pneumatiky z internetového obchodu https://www.pneuok.cz/ , takže dostává tu nejlepší péči

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 4. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 2. 4. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 2. 4. 2020

u nás vítězí Ford C-Max

Odpovědět
Ovace
Ovace 1. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 419
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.