Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 27. 5. 2019
Líbí se mi

10. setkání profesionálů magazínu Best of

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 27. 5. 2019
Líbí se mi
10. setkání profesionálů magazínu Best of

10. setkání profesionálů magazínu Best of

Společenské setkání lidí vynikajících v různých profesích se uskutečnilo v nově otevřeném hotelu Grandium Prague a to ve skvělé atmosféře, jak už bývá zvykem. Mezi hosty se objevila řada profesně úspěšných osobností napříč různými směry. O hudební vystoupení se postarala zpěvačka s neskutečným espritem Hanka Křížková, operní diva Pavlína Senić a barytonista Filip Bandžak, který zpíval v čínštině. V hotelu všechny hosty přivítal moderátor Josef Mádle, který dal slovo pořadatelce Michaele Lejskové a generálnímu řediteli hotelové sítě LE Hotels Group Petru Lžičařovi. „Potěší mě, když se u nás neuvidíme naposledy a hotel Grandium bude patřit mezi místa, která kdykoliv rádi navštívíte. Nově zrekonstruované prostory, větší konferenční sály a také nová zimní zahrada, kde se nachází celoročně otevřená restaurace v příjemném stínu zeleně a vzrostlého kaštanu, zve na gastronomickou nabídku hodnou uvážení,“ dodává Petr Lžičař.

„Jubilejní desáté setkání bylo o tom, co jsem propagovala už při tom prvním před lety, a tím je důležitost osobního setkávání v době, kdy nám internet tak velmi dobře slouží pro vyhledávání téměř všeho, co poptáváme. Zde se mohou sejít lidé z různých profesí, představit se a inspirovat, v čemž vidím přínos pro společnost. Přeji si, aby lidé, ať už se rozhodnou pro jakýkoliv obor, věděli, že na každém záleží a právě taková společnost je, jakou ji tvoří každý z nás. Prostor dáváme také neziskovým organizacím, o jejichž působení se snažíme vytvářet ještě větší povědomí a podpořit tak jejich činnost. Však motorem magazínu je právě to, že každý děláme, co nejlépe dovedeme, a vzájemně se v tom podporujeme!“ zdůrazňuje šéfredaktorka magazínu Best of a producentka profesních setkání Michaela Lejsková.

Z neziskového sektory byly podpořeny Asociace veřejně prospěšných organizací, kterou zastupovala ředitelka Monika Jindrová, nezisková organizace Jahoda, tu představila ředitelka Markéta Kalinová a Kapka Naděje, kterou zastoupila manažerka PR Vlaďka Svobodová.Všichni zástupci neziskových organizací obdrželi květiny ze studiaPapaveraa perník se svým logem od tradičního perníkaře z Pardubic Pavla Janoše.

 

Odpolední program nabízel možnost zajistit i hlídání pro malé děti, které mohli vzít rodiče s sebou a přitom si užít program. „Stejně jako v našich školkách, provozovaných neziskovou organizací JAHODA, tak i na 10. ročníku Setkání profesionálů, které pořádal magazín Best of, bylo tím hlavním cílem nabídnout dětem příjemný a laskavý prostor. Citlivý přístup našich profesionálních chův umocnil pocit rodinné atmosféry strávené v prostoru vybaveném hračkami a aktivitami, které vtáhly do hry nejedno dítko. Rodičům jsme tak věnovali volné chvíle, ve kterých si užili program setkání a profesionální péči o jejich děti,“ upřesňuje Petr Šeda, ředitel mateřské školky a manažer vzdělávacích středisek organizace JAHODA, z. ú.

Hlavními partnery se stali Autosalony Kopecký, prodejce automobilů Peugeot a BMW, které zastupoval Martin Vodička. „Před hlavním vchodem hotel Grandium si hosté mohli povšimnout vystaveného modelu, poslední novinky Peugeot 508 GT, který se stal důstojnou vlajkovou lodí značky, o čemž svědčí i to, že vůz byl nominován do finále ankety Evropské auto roku,“ dodává obchodní ředitel. Druhým hlavním partnerem byla společnost Anopress IT, a.s.. Jedná se o unikátní databázi českých médií a službu pro monitorování médií. Představila ji obchodní ředitelka Mgr. Eva Strachotová.

 

Akci podpořila také Aurum Clinic, kterou zastoupila Ivana Němečková. Rovněžautor pozvánek s ražbou a zlatotiskem Zimmermann typografy, v čele s Václavem Zimmermannem, který měl na akci také svoji prezentaci tiskovin a ražeb. Autory šatů pořadatelky Michaely Lejskové a houslistky Markéty Muzikářové byli sourozenciPonerovi, kteří dále vystavili několik svých modelů. Fotokoutek Royal Photo Booth, který provozovali Veronika a Honza Škrabalovi, nabízel možnost zvěčnit hosty na tištěných fotografiích. Protagonisté setkání obdrželi pugéty od květinářství Papavera. Merlot d’Or, zajistil welcome drinky a řízenou degustaci francouzských vín, kterou měl na starost manažer a sommelier vinotéky František Láska. Kliniku DermaEstetic, která se zabývá estetickou laserovou dermatologií a dále také klasickými kožními chorobami, zastoupila sama majitelka Hana Šulcová.

Harley Davidson vystavili Model Fat Bob®, který nabízí agresivní a nesmlouvavý výraz, úžasný výkon a ovladatelnost, špičkové zpracování a výkonný motor Milwaukee-Eight®. Phyris Skin Care Concepta Arabesque Make-up Collection patřily k profesním prezentacím, které představila zakladatelka Almaf Beauty Alexandra Fričová, která se svým týmem představilavelice účinné pleťové sérum SEE CHANGE V-Contour, které již za pár měsíců dokáže doslova omladit pleť. Přitom stačí pouze velice jednoduše používat. Z prostředí profesionální kosmetiky a dermatologických klinik přicházíme s PHYRIS kosmetikou i přímo mezi klienty. Hosté si mohli vyzkoušet škálu originálních francouzských parfémů z brněnskéESTA parfumerie, kterou vede již přes třicet pět let věrná své profesi, paní Naďa Sedláčková. Prohlédnout nádherné originální knihy vydané nakladatelstvím POP PAP. Projekt pro podnikavé a ambiciózní lidi je Business for Breakfast Česká republika, který se akce rovněž zúčastnil a zastoupila jej provozovatelka frančízi Kamila Zárychtová. Poděkování za podporu akce patří též společnosti Marlenka. Svoje umění představila Rozárie Kautmanová s Barbarou Kautmanovou, maminkou a manažerkou v jednom. Jednalo se o autorské kresby dívenky, které aplikuje na hedvábné šátky a oblečení značky Ego by Roza.

Mediálními partnery akce se stali: Magazín BYZMAG, Pražský zpravodaj, Czech and Slovak Leaders, Ženy sro, magazín Jezdectví, Luxus.cz, magazín VIP osobnosti a La Cucina Italiana.

Akce se konala pod záštitou prezidenta České republiky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

 

Zdroj: Profesní magazín Best of www.ibestof.cz

Foto: Honza Kvarda, Felix Pašek a Petr Mráček

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 9. 6. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 31. 5. 2019

Super akce.

Odpovědět
Eva K.
Eva K. 28. 5. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 457
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.