avatar
Ali|ŽENA s.r.o.
vloženo 21. 11. 2017
Líbí se mi

TIP na vánoční dárek! Rodinné balení doplňků stravy Naturamed Pharma

avatar
Ali|ŽENA s.r.o.
vloženo 21. 11. 2017
Líbí se mi
TIP na vánoční dárek! Rodinné balení doplňků stravy Naturamed Pharma

TIP na vánoční dárek! Rodinné balení doplňků stravy Naturamed Pharma

Soutěžily jsme  7. prosince o doplněk stravy NaturaMed pro celou rodinu.

A kdo vyhrál?

Littlecharm

Annapans

Váchalka

Všem moc gratuleme!!!!!

Pravidelný příjem omega-3 mastných kyselin je důležitou součástí zdravého a vyváženého jídelníčku. 

Jejich příjem ve stravě si musíme hlídat také proto, že si je naše tělo neumí vytvářet samo.

V soutěži se můžete těšit na 3 krásné balíčky:

Půlroční balení OmegaMarine Family 

  • OmegaMarine Family - Žvýkací kapsle ve tvaru rybičky jsou slazeny rostlinou Stévií a díky příchuti Tutti Frutti chutnají jako bonbon. Přijdou tak vhod všem, kdo nemají rádi ryby, zejména dětem. Právě tento produkt OmegaMarine Family, který obsahuje rybí tuk z tuňáka, má jeden z největších obsahů DHA na českém trhu. Již více než 10 000 vědeckých studií se zabývalo pozitivním efektem omega-3 na lidské zdraví. A všechny tyto výzkumy ukazují, že existuje přímé spojení mezi konzumací omega-3 a udržením zdravého srdce, mozku a zraku.

Půlroční balení OmegaMarine Forte +

  • OmegaMarine Forte+ - Jedinečností OmegaMarine Forte+ obsahující olej z lososů žijících podél norského pobřeží, je především jeho naprostá čerstvost. Mezi ulovením ryby a následným zpracováním oleje uplyne maximálně 75 minut, což má zásadní vliv na jeho kvalitu. Omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA jsou stejně důležité pro naše zdraví jako vitamíny. Je ovšem třeba dbát na jejich pravidelný a dostatečný příjem, protože lidské tělo si je neumí samo vyrobit. Maso tučných ryb, jako je například losos nebo tuňák, by se měly jíst nejméně 2-3krát týdně z důvodu vysokého obsahu omega-3. Lidé, kteří ryby jedí méně často nebo vůbec, by měli zvážit užívání potravinového doplňku s omega-3.

 Roční balení Vitamín D3

  • Vitamín D3+ - speciální formu vitamínu D, takzvaný vitamín D3. Výzkumy ukazují, že vitamín D3 je mnohem účinnější než jeho běžná podoba a tělo jej lépe vstřebává. Vitamín D je pro Vaše zdraví nesmírně důležitý. A dvojnásob to platí pro Váš imunitní systém, strukturu kostí a svalů. Naše tělo získává vitamín D z tučných ryb a především ze slunečního svitu. Jenže v našich klimatických podmínkách často prší nebo je zataženo. A to je jeden z důvodů, proč tolik lidí v České republice nedopřává svému tělu dostatek vitamínu D. Jednou z možností, jak tento deficit doplnit, jsou potravinové doplňky. Přitom stačí jen jedna tableta denně!

  Ke každému balení doplňků stravy, získáváte měsíční balení ActiveFem 

  • ActiveFem - ActiveFem je zcela unikátní produkt. Zvláštnost ActiveFem spočívá v působení směrem zevnitř těla ven. Aktivní složky působí v hlubších vrstvách kůže, dodávají jí elasticitu, a tím redukují vrásky. ActiveFem ovšem není jen preparát působící na pokožku. Při užívání ActiveFem si povšimnete zlepšení stavu Vašich nehtů a mnoho uživatelů také tvrdí, že se jim zvýšila plnost a lesk jejich vlasů.

A jak se do vánoční soutěže můžete zapojit?

Stačí, když nám 7. prosince odpovíte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 150. v pořadí vyhraje vždy jedno rodinné balení doplňků stravy NaturaMed.

 

Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
sisinkaj 5. 1. 2018

odpovědět
avatar
lemur 26. 12. 2017

Gratuluji.

odpovědět
avatar
AlčaD 24. 12. 2017

Gratuluji

odpovědět
avatar
tana007 24. 12. 2017

odpovědět
avatar
Alinda64 19. 12. 2017

Gratuluji

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 840
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení