Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 28. 6. 2021
Líbí se mi

Těhotná a sexy? Se správným spodním prádlem to jde rozhodně dohromady!

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 28. 6. 2021
Líbí se mi
Těhotná a sexy? Se správným spodním prádlem to jde rozhodně dohromady!

Těhotná a sexy? Se správným spodním prádlem to jde rozhodně dohromady!

Vaše miminko pomalu roste a tím se mění i vaše postava. Od určitého momentu přijde na řadu výběr těhotenského oblečení, u kterého platí, že čím pohodlnější je, tím lepší pocit můžete mít. Za tím, abyste se v oblečení cítila dobře, stojí i výběr správného spodního prádla.

Nosit těhotenské spodní prádlo už není v dnešní době žádné tabu, naopak. Dnes se i přední designéři zabývají tím, jak pomoci budoucím maminkám cítit se pohodlně a zároveň sexy.

Při výběru spodního prádla pro těhotné je důležitý nejen střih a velikost, ale i materiál. Pokožka může být v tomto období citlivá a lehce se podráždit, proto je třeba dbát na kvalitní materiály, které jsou prodyšné, a pokožka tak může dýchat.

Těhotenské kalhotky

Při výběru kalhotek myslete hlavně na to, že se bříško stále mění a roste. Vyberte tedy ty kalhotky, které mají volnější gumičku a tím pádem budou s rostoucím bříškem držet krok. Zároveň dbejte na správný střih kalhotek. Tanga určitě nejsou vhodná vzhledem k tomu, že lehce přenášejí bakterii E. coli, která může způsobovat nepříjemné vaginální obtíže. Pokud se v nich ale cítíte dobře a pohodlně, je jen na vás, zda jim zůstanete věrná i v těhotenství. Nejvhodnějším střihem jsou bokové kalhotky, klidně i se zvýšeným pasem. Měly by být z lehce elastického materiálu a přizpůsobit se snadno vašim křivkám.

Pro pohodlí intimních partií doporučujeme používat i produkty Gynella Intimate, které jsou vhodné pro každodenní intimní hygienu. Obsahují kyselinu mléčnou pro správnou úpravu pH, borovicovou silici nebo aloe vera, která intimní partie zklidňuje.

Těhotenské podprsenky

Nejen bříško, ale také ňadra během těhotenství zažívají své. Jsou citlivá, bolavá, náchylná na dotek a hlavně rostou. Výběr správné podprsenky by se měl tedy odvíjet hlavně od velikosti. Podprsenky by neměla nikde tlačit ani škrtit. Vhodné je zvolit podprsenky se širšími ramínky a je jedno, jestli s kosticí nebo bez. Záleží na vás, co je vás příjemnější. Není však vhodné nosit push-up, vycpávky by mohly zbytečně tlačit na prsní žlázy a dráždit je.

Těhotenské spodní prádlo už přináší i spoustu variant. Těhotenské neznamená nutně nudné. Můžete si vybrat ze spousty barev a přidat i nějaké ty krajky. Je dobře, když se budete sama sobě líbit a ještě se cítit pohodlně.

Nezapomeňte také, že je důležité vybrat i šetrný prací prostředek. Můžete mít správný střih i materiál, ale když máte prací prášek, který obsahuje dráždivé příměsi, můžou vás intimní partie pořádně potrápit.

Sladké sny

Důležité je se cítit dobře i v noci. Volte volnější střihy nočních košilek i pyžam. Na spaní si můžete vzít i podprsenku, pokud vám to tak je v danou chvíli pohodlnější. Zvolte však podprsenku bez výztuže. Nejlepším přítelem na noc je bavlna. Pokožka může dýchat a zároveň ji nevystavujete zbytečnému podráždění.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 30. 6. 2021

a proč ne, mojí dceři těhotenství slušelo

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 29. 6. 2021

Skvělé

Odpovědět
sipeji
sipeji 29. 6. 2021

Najít pohodlné a příjemné prádlo v těhotenství byl skutečně oříšek.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 28. 6. 2021

teď je již z čeho vybírat

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 655
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.