Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 3. 6. 2019
Líbí se mi

Při snažení o miminko pozor na lubrikační gely

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 3. 6. 2019
Líbí se mi
Při snažení o miminko pozor na lubrikační gely

Při snažení o miminko pozor na lubrikační gely

V dnešní době už je přítomnost lubrikačního gelu na nočním stolku běžná téměř v každé druhé domácnosti. Lubrikační gely dokáží nahradit či posílit účinky poševního sekretu, který žena vylučuje, pokud je dostatečně vzrušená. Někdy se ale může stát, že poševního sekretu není dost a sex se tak může stát nepříjemností pro oba partnery. Proto jsou tu lubrikanty.

Je důležité, aby pro Vás byly pohlavní styk radostí a ne starostí

Lubrikační gely mají v dnešní době už mnohem více funkcí než jen zvlhčovat vagínu. Díky různým příměsím dokáží posilovat prožití orgasmu, mají chladivý nebo naopak hřejivý účinek a některé dokonce slibují, že se díky nim pochva stáhne a dosáhnete pocitu jako při prvním milování. Je tedy jen na Vás, který si zrovna vyberete a který pro Vás bude ten nepříjemnější.

Jenže právě díky obsahu nejrůznějších podpůrných látek mohou mít na druhou stranu lubrikační gely i negativní dopad pro náš sexuální život, zvláště tedy pro partnerku. Široká škála chemikálií může způsobovat nejen podráždění vagíny, ale i vaginální infekce.

Zvlášť opatrné by měly být i páry, které se snaží o miminko a zároveň si zpříjemňují sexuální život lubrikačními gely.

Smrt pro spermie

Minimalizujte všechny faktory, které by mohly negativně ovlivnit vaše snažení o početí. Lubrikační gely jsou jedny z nich.

Spermie ke svému přežití potřebují co nepřátelštější a pro ně nejpřirozenější prostředí. Semenná tekutina, ve které se spermie nachází, má pH kolem 7,4. Vaginální prostředí se během ovulace snaží přizpůsobit z kyselého pH právě na to zásadité, aby mohly spermie co nejsnadněji „zaútočit“ na vajíčko. Lubrikační gely mají ve většině případů pH kyselé, a proto při kontaktu s nimi spermie téměř okamžitě umírají nebo je ovlivněn jejich pohyb.

V ideálním případě by tedy měl mít lubrikační gel stejné složení jako semenná tekutina. Máme řešení!

GYNELLA Natal Ferti Gel je lubrikační gel pro páry, které se snaží o početí. Funguje na principu obyčejného lubrikačního gelu s tím rozdílem, že je pro spermie naopak vytváří přátelské prostředí a navíc jim dodává potřebnou energii, aby dorazily k vajíčku v co nejkratší dobu. Jeho složení kopíruje složení semenné tekutiny.

Tento unikátní gel tedy podporuje:

·       úpravu pH pro delší přežití spermií

·       poskytuje energii pomocí obsahu myo-inositolu

·       poskytuje antioxidanty jako selen, které redukují důsledky oxidačního stresu

·       poskytuje zvlčení vaginálního prostředí pro lepší prožitek

Aplikace GYNELLA Natal Ferti Gel udržuje nízkou viskozitu semenné tekutiny, aby se spermie mohly jednodušeji pohybovat, a zkracuje tak dobu potřebnou pro dosažení vajíčka. Lubrikační gel stačí nanést pomocí aplikátoru 5 minut před pohlavním stykem.

Lubrikační gel na podporu početí určitě nekombinujte s obyčejnými lubrikačními gely! Pokud si budete chtít zpříjemnit pohlavní styk i mimo období ovulace, použijte raději přírodní olejíčky, které na spermie nemají vliv. Klasickým lubrikačním gelům se raději úplně vyhněte.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Darcy Lyne 9. 6. 2019

NEJLEPŠÍ ONLINE LOVE SPELL CASTER PŘIJÍMEJTE VÁS EX LOVER, HUSBAND, WIFE, GIRLFRIEND NEBO BOYFRIEND ZPĚT. PŘIDAT HIM UP NA WHATSAPP: +2349083639501   -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com Ahoj všichni Jsem Darcy lyne a jsem tady, abych se podělil o úžasnou práci, kterou pro mě udělal Dr. Nosa. Po 5 letech manželství s manželem se dvěma dětmi začal můj manžel jednat podivně a chodil s jinými dámami a ukázal mi chladnou lásku, při několika příležitostech se mnou hrozí, že se s mnou rozvede, jestli se ho dovolím zeptat na jeho záležitost s jinými dámami, já byl naprosto zpustošený a zmatený, dokud mi můj starý přítel neřekl o kouzelníkovi na internetu, který se jmenoval Dr..nosakhare, který pomáhá lidem se vztahem a manželským problémem mocenskými láskami, zpočátku jsem pochyboval, zda taková věc vůbec existuje, rozhodl se to zkusit, když jsem ho kontaktoval, pomohl mi vrhnout milostné kouzlo a do 48 hodin se můj manžel ke mně vrátil a začal se omlouvat, teď přestal chodit s jinými dámami a se mnou na dobré a skutečné . Obraťte se na tuto velkou lásku kouzlo kolečko pro váš vztah nebo manželství problém být vyřešen dnes   -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com  nebo Volat nebo WhatsApp: +2349083639501 Obraťte se na něj pro: (1) Pokud chcete svého bývalého manžela zpět. (2) Chcete být povýšeni ve vaší kanceláři. (3) Chcete, aby po vás běžely ženy / muži. (4) Pokud chcete mít dítě. (5) Chcete být duchovně chráněni. (6) Pomoci přivést lidi z vězení (7) Míč loterie Whatsapp nebo volejte +2349083639501

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 6. 2019

zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 170
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.