Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 4. 6. 2019
Líbí se mi

Při snažení o miminko pozor na lubrikační gely

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 4. 6. 2019
Líbí se mi
Při snažení o miminko pozor na lubrikační gely

Při snažení o miminko pozor na lubrikační gely

V dnešní době už je přítomnost lubrikačního gelu na nočním stolku běžná téměř v každé druhé domácnosti. Lubrikační gely dokáží nahradit či posílit účinky poševního sekretu, který žena vylučuje, pokud je dostatečně vzrušená. Někdy se ale může stát, že poševního sekretu není dost a sex se tak může stát nepříjemností pro oba partnery. Proto jsou tu lubrikanty.

Je důležité, aby pro Vás byly pohlavní styk radostí a ne starostí

Lubrikační gely mají v dnešní době už mnohem více funkcí než jen zvlhčovat vagínu. Díky různým příměsím dokáží posilovat prožití orgasmu, mají chladivý nebo naopak hřejivý účinek a některé dokonce slibují, že se díky nim pochva stáhne a dosáhnete pocitu jako při prvním milování. Je tedy jen na Vás, který si zrovna vyberete a který pro Vás bude ten nepříjemnější.

Jenže právě díky obsahu nejrůznějších podpůrných látek mohou mít na druhou stranu lubrikační gely i negativní dopad pro náš sexuální život, zvláště tedy pro partnerku. Široká škála chemikálií může způsobovat nejen podráždění vagíny, ale i vaginální infekce.

Zvlášť opatrné by měly být i páry, které se snaží o miminko a zároveň si zpříjemňují sexuální život lubrikačními gely.

Smrt pro spermie

Minimalizujte všechny faktory, které by mohly negativně ovlivnit vaše snažení o početí. Lubrikační gely jsou jedny z nich.

Spermie ke svému přežití potřebují co nepřátelštější a pro ně nejpřirozenější prostředí. Semenná tekutina, ve které se spermie nachází, má pH kolem 7,4. Vaginální prostředí se během ovulace snaží přizpůsobit z kyselého pH právě na to zásadité, aby mohly spermie co nejsnadněji „zaútočit“ na vajíčko. Lubrikační gely mají ve většině případů pH kyselé, a proto při kontaktu s nimi spermie téměř okamžitě umírají nebo je ovlivněn jejich pohyb.

V ideálním případě by tedy měl mít lubrikační gel stejné složení jako semenná tekutina. Máme řešení!

GYNELLA Natal Ferti Gel je lubrikační gel pro páry, které se snaží o početí. Funguje na principu obyčejného lubrikačního gelu s tím rozdílem, že je pro spermie naopak vytváří přátelské prostředí a navíc jim dodává potřebnou energii, aby dorazily k vajíčku v co nejkratší dobu. Jeho složení kopíruje složení semenné tekutiny.

Tento unikátní gel tedy podporuje:

·       úpravu pH pro delší přežití spermií

·       poskytuje energii pomocí obsahu myo-inositolu

·       poskytuje antioxidanty jako selen, které redukují důsledky oxidačního stresu

·       poskytuje zvlčení vaginálního prostředí pro lepší prožitek

Aplikace GYNELLA Natal Ferti Gel udržuje nízkou viskozitu semenné tekutiny, aby se spermie mohly jednodušeji pohybovat, a zkracuje tak dobu potřebnou pro dosažení vajíčka. Lubrikační gel stačí nanést pomocí aplikátoru 5 minut před pohlavním stykem.

Lubrikační gel na podporu početí určitě nekombinujte s obyčejnými lubrikačními gely! Pokud si budete chtít zpříjemnit pohlavní styk i mimo období ovulace, použijte raději přírodní olejíčky, které na spermie nemají vliv. Klasickým lubrikačním gelům se raději úplně vyhněte.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Hkohoutice
Hkohoutice 9. 1. 2020

Concieve gel je podobny

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 6. 2019

zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 278
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.