Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 7. 6. 2021
Líbí se mi

Zábava nejen s dětmi: proměňte svou kůži v dočasné malířské plátno

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 7. 6. 2021
Líbí se mi
Zábava nejen s dětmi: proměňte svou kůži v dočasné malířské plátno

Zábava nejen s dětmi: proměňte svou kůži v dočasné malířské plátno

Toužíte po originálním tetování, ale bodání jehel a permanentní trvání vás vůbec nelákají? Zhlédly se vaše děti v ozdobách na kůži a oblíbených postavičkách nebo motivech? Naštěstí to jde i jinak. Proměňte svou kůži v dočasné malířské plátno s Colop CZ, který přináší na český trh revoluční novinku - razítka na dočasné tetování LaDot. Ať už na pláži, na dovolené, na hudebním festivalu nebo na dětské party, s LaDotem si užijete mnoho zábavy. A jakmile vás přestane tetování bavit, stačí ho odstranit pomocí dětského oleje nebo odličovače.

Koncept tetovacího razítka byl vynalezen před 25 lety jako Kenji Tattoo ve Francii, v roce 2008 jej koupili Rita & Dennis ze společnosti LaDot a přetvořili jej k obrazu svému a tak se pomalu dostáváme k dnešku - LaDot Tattoo je nizozemský produkt vyvinutý týmem kreativních lidí společně s evropskými výrobci. LaDot je tedy evropským výrobkem, který je dermatologicky i kosmetologicky testovaný, produkty jsou hypoalergenní, veganské, netestované na zvířatech a neobsahují hennu.

Jak LaDot dočasné tetování funguje?

Voděodolný tetovací inkoust vylijete na razítkovou podušku LaDot a necháte jej se vstřebat. Poté si vyberete keramické razítko s tím správným designem, houpavým pohybem jej namočíte na napuštěné podušce a poté rychle přetočíte na kůži. Dozdobit jej můžete jedním z barevných Linerů či ozdobným kamínkem. Tetování vydrží 36 hodin a pokud vás přestane bavit, lze jej jednoduše odstranit pomocí odličovače na voděodolný make-up nebo dětského oleje. Fantazii se meze nekladou, takže nemusíte jen používat samotná tetovací keramická razítka, ale můžete si snadno vytvořit svůj originál za pomocí Linerů.

LaDot není omezen věkem, může jej použít jak školkové dítě, tak originální babička v důchodovém věku. Jediné, čím jste omezeni, je vaše fantazie.

Sortiment LaDot nabízí Starter set, který obsahuje tetovací inkoust a podušku, 7 různobarevných Linerů, ozdobné nalepovací kamínky, 16 druhů keramických razítek malé velikosti a 10 druhů keramických razítek střední velikosti s rozličnými motivy. Nabídka razítek se bude postupně rozšiřovat.

Co na LaDot říkají naši uživatelé?

„Nejsem „troškař“, nutně potřebuji všeho hodně, takže jak startovací sadu, tak samozřejmě barvy na vybarvení otisků, tzv. Linery a nejlépe od každé barvy jeden. Brzdit jsem se musela až při vybírání otiskovacích kamenů. Bylo to těžké rozhodování. Výběr je opravdu veliký, design lákavý, a jelikož se přichomýtly i děti, bylo to samé „to potřebuji“, „to musím mít“ „tohle je k tomu ale důležité“… znáte to. Přiznám se, že i já jako matka jsem si něco vybrala," říká Petra Nigrinová „Práce s kameny byla velmi jednoduchá. Prostě se jen lehce přetočí přes podušku s barvou a to samé se udělá na kůži. Určitě je lepší si jí předem odmastit, já to udělala odlakovačem na nehty. Kameny jsou pevné, keramické a kupodivu přežily i pád na zem bez úhony. Ale raději už to zkoušet nebudeme."

„Nejprve jsme u synka vyzkoušeli fotbalový míč. Povedlo se. Ale protože i synek je kreativní, musel se k míči Linerem domalovat ještě trávník a noha. Jako další přišla na řadu ještěrka. Velice kladně hodnotím i doplněk ve formě štrasových kamínků. Ocení to především holčičky a slečny. Linery se můžou také použít jako netradiční tekuté linky na oči," říká Lenka Blažková

Nadchla vás možnost dočasného tetování?

Navštivte webové stránky www.razytka.cz a proměňte svou kůži v dočasné malířské plátno.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 16. 6. 2021

To není nic pro mě

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 6. 2021

¨to by se líbilo vnučkám

Odpovědět
sipeji
sipeji 8. 6. 2021

Moc se mi to líbí.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 6. 2021

dobré rady .-)

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.