Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 11. 2019
Líbí se mi

Jsou věci, které stojí za to opravit. Nastal čas vztahy uzdravovat

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 11. 2019
Líbí se mi
Jsou věci, které stojí za to opravit. Nastal čas vztahy uzdravovat

Jsou věci, které stojí za to opravit. Nastal čas vztahy uzdravovat

Obecně prospěšná společnost WOMEN FOR WOMEN rozšiřuje své portfolio k 1. listopadu 2019 o Servis vztahů. Tento unikátní projekt nabízí komplexní pomoc odborníků při udržování zdravých vztahů a podporu, nejen při řešení partnerské krize. Stoupající čísla rozvodů jsou alarmující a proto nastal čas vztahy uzdravovat.

„Partnerské vztahy jsou jako zahrada, pokud nic nezasadíme, nic nesklidíme. Pokud chceme sklízet plody našeho vztahu, je nutné do něj vložit čas, energii, lásku a péči.“ Mgr. Lukáš Langer, Psycholog a jeden z odborníků v projektu Servis vztahů.

Až polovina manželství v České republice se rozvádí a téměř 60 % z nich má nezletilé děti. Jak se bude naše společnost nadále vyvíjet? Projekt Servis vztahů proto nabízí pomoc  rodičům, při situacích, které se mnohdy mohou zdát neřešitelné. Partnerská krize nemusí vždy znamenat definitivní konec vztahu, může být milníkem k jeho zlepšení. K dispozici jsou odborníci s mezioborovým rozhledem, osobní Průvodce (Case manažer), díky kterým a také díky osobnímu a individuálnímu přístupu  může Servis vztahů nabídnout řešení přímo na míru.

„Mezi naše cíle patří nalezení vhodných slov v rámci dialogů a nastavení korektní partnerské komunikace, minimalizace konfliktů a potenciálně záchrana vztahu či důstojný rozchod nebo rozvod. Společensky se podílíme na zlepšení mezilidských vztahů, podpoře a pomoci párům být spokojenější. Všichni bychom si měli uvědomit, že je nezbytné o vztahy pečovat. Největší metou jsou pro nás šťastné, spokojené a bezstarostné děti,“ sděluje zakladatelka Women for Women a také nového projektu Servisu vztahů Ivana Tykač.

Žijeme v rychlé době. Snažíme se stihnout mnoho věcí najednou a právě pro ně mnohdy ztrácíme čas, energii i potřebný a tolik důležitý nadhled. Tím nejvíce trpí naše vztahy. A jak to řešíme my?  „Dříve, když se našim prarodičům něco rozbilo, dali to opravit. Když se něco rozbije nám, vyhodíme to a koupíme nové. Stejně tak jsme se začali chovat ve vztazích,“ komentuje aktuální stav vztahů Ivana Tykač a dodává. „Mnohdy máme odlišná očekávání a s příchodem potomků postupně zapomínáme na sebe a komunikace se zúží na témata okolo dětí. Nepovídáme si, netrávíme společný čas a často pak už žijeme jen vedle sebe. Děti jsou vnímavé, mnohdy to poznají dříve než my, že se něco děje. A tak je nenechme přebírat naši zodpovědnost a ozdravujme naše vztahy. Kdy jindy, než teď.“ Neztrácejme čas nedorozuměními, začněme jednat a společně pracovat na vztazích. Nastal čas vztahy uzdravovat.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 9. 11. 2019

vztah se musí udržovat, ne stagnovat v něm

Odpovědět
konatovka
konatovka 9. 11. 2019

Velmi aktuální téma pro dnešní dobu.

Odpovědět
lemur
lemur 8. 11. 2019

To je pravda.

Odpovědět
Jana101
Jana101 7. 11. 2019

na vztahu je třeba neustále pracovat...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 422
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.