Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 20. 5. 2019
Líbí se mi

Předškolní věk je v rámci rozvoje dětí tím nejkritičtějším obdobím. Vybírejte proto školku pro vaše nejmenší s rozvahou

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 20. 5. 2019
Líbí se mi
Předškolní věk je v rámci rozvoje dětí tím nejkritičtějším obdobím. Vybírejte proto školku pro vaše nejmenší s rozvahou

Předškolní věk je v rámci rozvoje dětí tím nejkritičtějším obdobím. Vybírejte proto školku pro vaše nejmenší s rozvahou

V běžných státních školkách se na osobnost dítěte a jeho charakter příliš nereflektuje. Princip výuky v soukromých předškolních zařízeních cílí na individuální a citlivý přístup k malému človíčkovi. Zohledňují se jeho klíčové vlohy, talent a schopnosti. Proto stále více rodičů upřednostňuje školky a školy s metodikou aktivní výchovy

Předškolní věk je v rámci rozvoje dětí tím nejkritičtějším obdobím. V moderní hokejové školičce s aktivní výukou angličtiny se postarají, aby dítě tento čas prožilo co možná nejkvalitněji. Dopřejte dětem něco navíc – skvělý start do života! 

Nespočet sportovních disciplín pod dohledem odborníků

Přesně taková je školička Sportíci, která se jako vůbec první v České republice orientuje na hokejovou předpřípravu, plávání, gymnastiku a crossfit a praktikuje revoluční vzdělávací program PlayWisely®, který se opírá o získané poznatky z oblasti neurofyziky a biomechaniky. V praxi se jedná o důmyslnou a zábavnou metodu moudrého hraní, jejímž prostřednictvím dochází k rozvoji a upevnění mentálních a motorických schopností.

Kdo stojí za tímto vzdělávacím programem? Bývalá šampionka v gymnastice paní Patty Hannan, která díky spolupráci s NASA získala klíčové a vědecky podložené poznatky o třech osách a pohybu těla jako tělesa ve stavu beztíže a jeho vlivu na lidský organismus. O tyto poznatky poté opřela svoji metodu v rámci motorického rozvoje dětí.

Dítě, které je součástí PlayWisely®, si již ve třech letech osvojí schopnosti, které odpovídají předškolnímu věku. Tento proces se děje zcela přirozeně aniž by dítě pozorovalo, že se právě učí něco nového, jako například abecedu, počty, tvary, skládání slov atd.

tem tímto předáváme kufřík plný poznatků a schopností s tím nejcennějším, co v životě využijí a co nastartuje jejich mozek na přirozené učení se vším, co vidí, slyší a vnímají,“ vysvětluje Irina Markarjanc, zakladatelka Sportíků, která je zároveň certifikovanou lektorkou PlayWisely® v anglickém jazyce.

Máte doma aktivní dítě, které baví sport, a to ať už na ledě, ve vodě nebo na suchu? U Sportíků na děti čeká pestré sportovní vyžití pod dohledem trené. Jejich cílem je vaše nejmenší na zvolenou disciplínu svědomitě připravit.

Součástí školičky je plně vybavená tělocvična se všemi pomůckami, které umožňují cvičit metodu PlayWisely® po dobu stále opakujících se 8 týdnů, kdy se každý týden trénuje jiná dovednost. Zmínit musíme také propojení programu s Montessori. Pro Sportíky je tak připraven plán s ohledem na klíčová témata jako životní prostředí, příroda a zvířata. Děti jsou tak vedeni nejen k respektu a empatii ke svému okolí, ale zároveň i k péči o něj.

Výuka angličtiny a učení formou hry

I když název školičky Sportíci zní ryze sportovně, její širokospektrální zaměření myslí i na další schopnosti, zážitky a dovednosti dětí. Znalost anglického jazyka dnešní doba vyžaduje. Podle vědeckých poznatků je potřeba s učením cizích jazyků začít včas. Školkáčci se mohou na přirozenou výuku angličtiny v rámci PlayWisely®.

Učení hrou je pro ně velká zábava. Dítě je zvídavé a zároveň vnímavější ke svému okolí, má chuť i motivaci poznávat, objevovat neznámé a učit se novým věcem.

Správná výživa je základ

Sportovní školička Sportíci vede děti ke sportování a zároveň dbá na kvalitní výživu. Pestrý jídelníček předškolních dětí má příznivý vliv na jejich růst, zvláště když jsou během dne neustále v pohybu. Návyk jíst zdravě a vyváženě člověk nezíská sám od sebe, musí k tomu být odmalička vedený. Celý tým moderní školičky si klade za úkol předat dětem to nejlepší

Každý den vypadá díky tématickým dnům u Sportíků jinak. Chodí na procházky, zpívají, na kreativních dílničkách vytvářejí nejrůznější výtvory zaměřené dle tematických celků během roku, navštěvují kulturní akce nebo výletují. Zkrátka neznají nudu!

V rámci tematických víkendů na děti čeká další dobrodružství. Spinkají ve školce, hrají si, prohlubují první přátelství a rodiče si zároveň mohou odpočinout, což školka vidí jako přidanou hodnotu pro celou rodinu.

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 31. 5. 2019

Odpovědět
avatar
Bibi Barney 28. 5. 2019

Wow :О

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 101
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.