Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 16. 1. 2021
Líbí se mi

Udělejte svou svatbu co nejvíce osobní. Tohle jsou skvělé triky, které nezruinují váš rozpočet

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 16. 1. 2021
Líbí se mi
Udělejte svou svatbu co nejvíce osobní. Tohle jsou skvělé triky, které nezruinují váš rozpočet

Udělejte svou svatbu co nejvíce osobní. Tohle jsou skvělé triky, které nezruinují váš rozpočet

Plánujete letos svou svatbu? Gratuluji! Předpokládám, že už jste si vyhlídly místo, vybrali své svatební šaty a vytvořili svatební pozvání. Skvělé! Tu největší práci máte rozhodně za sebou. Dokonalou svatbu, ale tvoří celá část malých detailů, které ji mohou povýšit o úroveň výše. Personifikování vaší svatby je skvělým způsobem, jak si vytvořit nezapomenutelné vzpomínky a dodat vašim hostům extra pocit navíc. 

6 tipů, jak udělat vaši svatbu ještě více „vaši“:

1. Svatební koberec

Moment, kdy vejdete do obřadní místnosti je ten nejdojemnější z celého svatebního obřadu. Jen vy, vaši rodiče nebo děti. Je to moment, kdy vás všichni svatebčani uvidí poprvé v nádherných šatech. Proč tento moment ještě trošku nevylepšit kobercem s vašimi iniciály či romantickými chvílemi vás a vašeho nastávajícího. Garantuji vám, že během čekání si ho prohlédnout všichni svatebčani.

2. Fotostěna

Speciální fotokoutek je hitem posledních let. Mnoho svatebních koordinátorů ho zařizuje pro nastávající novomanžele, protože krásně rozšíří sbírku vašich svatebních fotografií a kromě momentek z hostiny nebo obřadu skvěle doplní chvíle, které si chcete zapamatovat navždy. Můžete si ji vytvořit pomocí speciální fotostěny nebo třeba jen jako koutek s vašimi iniciály a speciálními dekoracemi. Fantazii se meze nekladou!

3. Vějíře

Plánujete svou svatbu v průběhu letní sezóny? Pak se musíte připravit, že možná vámi zvolený den bude opravdu horko. Udělejte z toho svou výhodu a svatebčanům pořiďte speciální vějíře s vašimi jmény a dnem, kdy jste si řekli své ano. Jejich design můžete přizpůsobit vašim svatebním dekoracím nebo ji zvolit ve vámi oblíbené barvě. Na fotkách navíc tento prvek, kdy všichni svatebčani drží krásné vějíře, opravdu vynikne.

4. Balzámy na rty

Malý detail a tolik radosti. Zvlášť během chladnějších měsíců vaši svatebčané určitě ocení pozornost v podobě balzámu na rty, který bude ležet na místě jejich sezení. Můžete si na něj nechat napsat jména, datum nebo případně váš oblíbený romantický citát. A klidně si ho můžete nechat vyrobit v oblíbené vůni, která je pro vás typická nebo se hodí k oblasti, kde chcete mít svatbu.

5. Láhev

Nejste příznivci klasické výslužky v podobě koláčků a cukroví? Proč pro vás hosty nepřichystat něco speciálního jako je například láhev dobrého vína, olivového oleje nebo whisky s vašimi iniciály a datem vaší svatby. Jedná se o jeden z nejkrásnějších dárků, které si svatebčani mohou odnést. Navždy jim tak budete připomínat, jak speciální tento den byl.

Foto: Shutterstock, Pinterest

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Isha Garg 24. 6. 2021

I recognize that it's unfathomably hypnotizing and totally split down and set up. I imagine investigating your work later on. http://www.escortdehradun.com/

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 3. 2021

již nechystám svatbu, leda, že by se dcera chtěla vdávat

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 455
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.