Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 17. 2. 2021
Líbí se mi

Tantra: jíst, meditovat, milovat. Jak na umění starého milostného rituálu?

Maddalena
Maddalena
Vloženo 17. 2. 2021
Líbí se mi
Tantra: jíst, meditovat, milovat. Jak na umění starého milostného rituálu?

Tantra: jíst, meditovat, milovat. Jak na umění starého milostného rituálu?

Tantra je prastaré umění sexuálního rituálu, milování, které nevyčerpává, ale nabíjí a naplňuje. Rituál, který zahrnuje tělo i duši. Takový způsob sexu, který vede k dokonalému a dlouhodobému uspokojení, k mimořádné extázi.

Císařové a císařovny Staré Číny velmi dobře znali blahodárné účinky tantrického spojení muže a ženy. Na svých dvorech naslouchali radám zkušených tantriků a milostný život podle zásad tantry jim umožnil nejen dlouhověkost a pružnost těla, ale i takovou svěžest mysli, která byla naprosto výjimečná.

Při tantrickém rituálu je důležité, aby se partneři cítili dobře a uvolněně, obklopeni krásným, pohodlným a klidným prostředím. Jemné afrodiziakální pokrmy, vybrané maso a ryby, dobré víno, smyslná vůně vonných tyčinek nebo parfému a hebkost podušek snáze navodí takový stav mysli, ve kterém se žena přirozeně poddá pozvolnému laskání muže.

Rozdíl mezi západním a východním způsobem sexu je patrný hned na začátku

Muž zásadně nespěchá a svou touhu pečlivě kontroluje ve prospěch ženy. Žena především se musí cítit tak uvolněná, aby díky jeho dotekům cítila, jak jí energie proudí celým tělem a doslova ji rozpaluje. Tantra doporučuje různé způsoby, jak muž ženu spolehlivě dovede k mnohonásobnému orgasmu. Těla a mysli obou se pomalým vzájemným laskáním synchronizují a prolínají, energie narůstá a stoupá.

Oba partneři pozvolna spějí ke společné extázi. Vzájemné laskání je klidné, jemné a přitom velmi smyslné. Západní způsob sexuality si nedovede představit mužskou rozkoš bez ejakulace, ale v tantře je to způsob, jak zastavit plýtvání drahocenné energie. Tím, že muž prožije orgasmus, aniž by ejakuloval, se energie neztrácí, ale doslova omlazuje všechny buňky těla. A to obou partnerů, protože energie je spojená.

Přirozeně je velmi těžké pro muže ejakulaci ovládnout, ale časem, opakovanými pokusy je to možné. Tantrická literatura vše podrobně vysvětluje a doporučuje, jak postupovat. Může trvat i velmi dlouho, než se to podaří, je proto dobré vše pojmout jako milostnou hru, ejakulace není v tantře selhání, ale úsek cesty. Především jde o radost ze spojení dvou partnerů, kteří se chtějí milovat neuspěchaně a jinak, s vědomím oceánu energie, který v tu chvíli mají na dosah. Tuto energii je možné ucítit jako jemné brnění v celém těle a hlubokou spokojenost v duši.

Rozkoš při tantře není omezena pouze na určitá místa, ale zahrnuje celé tělo

Čím bližší jsou si partneři, čím opravdověji se milují, tím snáze se energie propojí a dostane do všech buněk, tím výše vystoupá. Čím výš vystoupá, tím je léčivější. Tělo se takovým milováním omladí a mysl osvěží. Celý milostný akt je pozvolný, partneři si chvílemi jen tak leží v náručí a vnímají, jak jim energie proudí tělem v jemných záchvěvech. Láska se tak stává meditací, mysl je klidná a šťastná. 

Cíl tantry vyspělých tantriků je spojit se s Kosmickou Myslí, dosáhnout nirvány, velkého spojení s Jednotou, prapůvodem všeho. Tento cíl je velmi vysoký a pro většinu z nás nedosažitelný. Přesto, každé milování, kdy vnímáme energii svou i druhého a necháme ji stoupat a vlnit tělem při láskyplném propojení, je malý tantrický zázrak.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Isha Garg 24. 6. 2021

I like your post and all you share with us is significant and incredibly critical. I may have to bookmark the page so I can come here again to get you, as you have shown up. https://www.escortsindwarka.com/dehradun.html

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 2. 2021

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 18. 2. 2021

Odpovědět
sipeji
sipeji 18. 2. 2021

Všechno se vším souvisí.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.