Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 29. 11. 2018
Líbí se mi

Svatba snů česko-belgického páru, romantika, akce a pastva pro oči

avatar
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 29. 11. 2018
Líbí se mi
Svatba snů česko-belgického páru, romantika, akce a pastva pro oči

Svatba snů česko-belgického páru, romantika, akce a pastva pro oči

Třetí svatba snů, kterou jsme letos pomohly uskutečnit společně s agenturou Dreamwedinngs byla svatba Nikolky a Stevena. A protože je ženich z Belgie, svatba to byla mezinárodní! Krásný obřad proběhl  8. 9. 2018 u malého rybníčku v areálu Mlýna Davídkov, který byl základnou všeho dění. Pokud chcete mít svatbu ve venkovském stylu s krásnými boho prvky, pak toto místo doporučuji!

A když vám přenádhernou výzdobu udělá maminka nevěsty, pak budete mít svatbu snů i vy! Ještě jednou opravdu smekáme před šikovností a vkusem paní Šimíkové. 

Co nás dojalo?

Nejedna slza ukápla, když si skoro-novomanželé při obřadu na malém molu začali říkat své manželské sliby. Dojetím plakali nejen hosté, ale především ženich, - byla to opravdu dojemná a láskyplná vyznání. Nikolka nezůstala pozadu, ale do svého slibu nezapomněla přidat svůj všudypřítomný vtip, a tak nás ze slz dojetí zachránila smíchem.  

Trochu se i riskovalo

Prstýnky od partnera soutěže INBAR Diamond nesl totiž nejmenší, čtyřnohý člen rodiny, roztomilý a k smrti vyděšený jorkšír! Ale společně jsme i tento náročný a zodpovědný úkol zvládli bez chybičky.  

Mezikulturní zajímavost

Málokdo to ví, ale v Nizozemsku včetně Belgie se obecně gratuluje všem členům rodiny, nejen novomanželům. Gratuluje se mamince, že provdala tak krásnou dceru, tatínkovi, gratuluje se sestře ženicha za tak skvělého bratra, gratulují si zkrátka všichni navzájem protože jsou šťastní je to krásná a trochu zmatená smršť troj-polibků (ano v Belgii 3 x) a české hosty to nejprve zaskočilo, ale pak se s radostí přidali.  

Akční Nikolka vymyslela spousty nezapomenutelných fotek, nechte se inspirovat pokud máte pro strach uděláno!  

Vzkaz od Nikoly a Stevena pro ŽENY s.r.o.

"Nejdůležitější pro nás bylo, aby si s  námi náš velký den užili všichni naši nejbližší. A to se povedlo! Belgická část rodiny přiletěla do Čech, a tak se naše česko-belgická svatba mohla konat na krásném tradičním českém mlýně a trvala celý víkend. Díky slunečnému počasí jsme mohli mít venku nejen překrásný obřad ale i většinu odpoledních aktivit. Jelikož jsme si s maminkou veškeré dekorace navrhly a realizovaly samy, byly přípravy až do posledního dne náročné. Ale výsledek stál za to! Také díky INBAR Diamond, kterému děkujeme za krásné prstýnky, GIVELO za dechberoucí kytici, Polagraph za hravý polaroid, Radce z Dreamweddings za pomoc s organizací během samotného dne D a především Kristině z Ženy s.r.o. za tuhle krásnou soutěž."

Děkujeme všem partnerům soutěže

 

INBAR Diamond za krásné prsteny

GIVELO za květinu pro nevěstu

ANNA ANNA za kabelku na afterparty

POLAGRAPH za zapůjčení Polaroidu a za snímky

A nám nezbývá, než říci: MY DĚKUJEME  za tak krásný den a za to, že jsme mohly být s Radkou u toho. Přejeme vám nekončící štěstí a lásku.  

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
hudlenka 1. 12. 2018

Gratuluji novomanželům, jejich rodičům i širší rodině a věřím, že jste si svatbu jaksepatří užili

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
82 970
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.