Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 13. 9. 2021
Líbí se mi

Společný zážitek. To nejlepší, co pro svého psa můžete udělat

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 13. 9. 2021
Líbí se mi
Společný zážitek. To nejlepší, co pro svého psa můžete udělat

Společný zážitek. To nejlepší, co pro svého psa můžete udělat

Míň věcí, víc zážitků. V duchu tohoto hesla se snaží žít stále více lidí. Zážitky jsou totiž tím nejlepším, co pro sebe, svou rodinu a přátele můžeme udělat. A platí to nejen pro lidi. Momenty plné radosti a překvapení oceňují také naši čtyřnozí kamarádi. Pravidelnou dávku štěstí a radosti přináší všem psům a jejich páníčkům Dogsie, balíčky plné dobrot, hraček a překvapení. 

Mladá značka Dogsie si během pěti let na trhu získala důvěru tisíců českých pejskařů, kteří díky ní společně se svými psy pravidelně prožívají nenahraditelné chvíle radosti a očekávání. Ty jim každý měsíc přicházejí až domů v podobě balíčků plných překvapení. Co v nich vašeho psa zaujme tentokrát? Dá přednost chutnému pamlsku nebo nové hračce? A vykouzlí vám větší úsměv na tváři šťastné vrtění jeho ocásku nebo nové téma, které se vtipně prolíná celým balíčkem? Zkuste a uvidíte. 

Předplacené zážitkové balíčky Dogsie obsahují zdravé pamlsky českých producentů vyráběné z nejkvalitnějších lokálních surovin, pořádné porce masa, a hlavně bez zbytečné chemie. „Co se týče výběru produktů, nejsme omezování žádnými dohodami. Objevujeme stále nové produkty, zkoušíme je a dál doporučujeme jenom ty, s kterými jsme my a naši pejsci spokojeni. Z tohoto pohledu fungujeme jako takový filtr pamlsků na trhu,“ říká jeden ze zakladatelů Dogsie Matyáš Dřevo. 

To samé platí o hračkách. Přednost dostávají odolné a ekologické výrobky, které pomáhají rozvíjet bystrost a dovednosti psů a poskytují jim hodiny a hodiny zábavy. Všechny obaly jsou biologicky rozložitelné a nezatěžují životní prostředí, takže můžete svého psa bez obav zapojit i do tolik oblíbeného unboxingu. Radost, kterou z toho bude mít, za úklid těch pár roztrhaných kousků papíru určitě stojí. 

Pravidelná dávka překvapení na pár kliknutí

Balíčky psí radosti snadno objednáte na webu www.dogsie.cz. Stačí si vybrat jednu ze tří variant podle velikosti vašeho psa. Pro začátek si nechte připravit uvítací balíček plný oblíbených dobrot a hraček. „Dlouhodobá spokojenost našich lidských i zvířecích zákazníků je pro nás tím nejdůležitějším závazkem. Proto pokud nebudete spokojeni s kvalitou, vrátíme vám peníze,“ říká Tomáš Pokorný, druhý ze zakladatelů Dogsie. Zkušenosti mladých podnikatelů a pozitivní reakce ale předpovídají, že si vás zážitkové balíčky okamžitě získají a stanete se jedním z členů pejskařské komunity, která je každý měsíc očekává netrpělivěji než jejich psi.  

Pošlete radost dál 

Matyáš Dřevo a Tomáš Pokorný si uvědomují, že ne všichni psi mají štěstí na milujícího páníčka. Proto pravidelně věnují 20 procent zisku prověřeným neziskovým organizacím Pes nejvěrnější přítel a Dočasky.cz. Z každého zakoupeného balíčku Dogsie tak budete mít radost nejen vy a váš chlupatý parťák, ale také psi, kteří na svého páníčka zatím čekají, ti, kteří se o ně přechodně starají a samozřejmě i zakladatelé značky. A to za to opravdu stojí.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 14. 9. 2021

Skvělé nápady

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 9. 2021

paráda

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 13. 9. 2021

Super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 9. 2021

bezva

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 520
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.