Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 22. 11. 2019
Líbí se mi

Smutný konec lásky. Jak poznat, že potkal i váš vztah

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 22. 11. 2019
Líbí se mi
Smutný konec lásky. Jak poznat, že potkal i váš vztah

Smutný konec lásky. Jak poznat, že potkal i váš vztah

Občas se stane, že po letech vztahu najednou nejste schopní jasně odpovědět na otázku, zda svého partnera či svou partnerku stále milujete. Konec lásky mívá mnoho podob. Jak ho poznat?

Samozřejmě netvrdíme, že je váš vztah při prvních potížích „odpískaný“, nicméně pokud pozorujete některé následující změny, zpozorněte. Značí totiž, že vám může brzy láska protéct mezi prsty…

Málo času společně

Zatímco dříve jste se těšili na každičký společný okamžik, nyní je vám vlastně jedno, že vám partner oznámil, že hodlá strávit páteční večer s kamarády v hospůdce, nebo že vaše partnerka odjíždí s kamarádkou na wellness víkend. A nebo – a to je ještě smutnější – se vlastně těšíte, že konečně budete sami. Pokud se takové pocity opakují pravidelně a i vy od společného času spíše utíkáte, není to dobré znamení.

Bez zájmu o druhého

Není to tak dávno, co jste se zajímali o každý moment partnerova/partnerčina dne, kdy jste chtěli vědět, jak se cítí nebo co prožívá. A dnes? Dnes je vám to tak nějak jedno. Máš potíže v práci? A co já s tím… Prožíváš těžké období? Tak to si budeš muset vyřešit sám/sama… Poznáváte se? Pak to nevěstí nic dobrého.

Už žádný sex

Především v dlouhodobých vztazích se může stát, že partneři mají určité období bez sexu. Důvodem mohou být děti, stres, nemoc, finanční či jiné starosti… Vše se většinou vrátí do normálu, až příčina odezní. Ovšem když se za nezájmem o sex skrývá fakt, že vás partner/partnerka nepřitahují a jsou vám spíše odporní, je na problémy zaděláno.

A co je to ten respekt?

Vzájemný respekt je důležitý nejen v partnerských, ale jakýchkoli mezilidských vztazích. Dokonce je jejich naprostým základem. Jenže co když se z vašeho vztahu úplně vytratil? Co když se už vlastně jen hádáte (a neberete si během sporů žádné servítky), jeden druhého urážíte a o nějakém naslouchání jeden druhému nemůže být řeč? Pak je jasné, že je s láskou něco v nepořádku.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Petr Střecha 2. 12. 2019

Je pravda,člověk se může snažit,když druhá strana nemá zájem.Ani kamarádství nefunguje.Jestli jde,rád bych se seznámil,se ženou tak do 45let.Jsem z vysočiny.Děkuji

Odpovědět
susinkasl
susinkasl 1. 12. 2019

Někdy se člověk může snažit jak chce, aby zachránil vztah... A když nechce druhá strana, je to na prd...

Odpovědět
avatar
Petr Střecha 2. 12. 2019

Jsou spolu nějaký čas,partener miluje nadevše partnerku.I když se nehádaji maji skvělý sex.Přesto partnerka sabotuje vztach pro jiného

Aktivko
Aktivko 25. 11. 2019

Každý vztah se někam vyvíjí...

Odpovědět
avatar
Petr Střecha 25. 11. 2019

Tohle at muž řekne ženě nebo žena muži,je špatné.Škoda,že nevím kdo jsi?Na vztahu i na životě musí pracovat oba.I když každý dáva na jevo svoji lásku tomu druhému svým způsobem je potřeba občas říct mám tě rád miluji tě.Komentář je pro p.Vránovou

Odpovědět
avatar
Veronika Vávrová 25. 11. 2019

Na vztahu musí ale OBA pracovat.A nakonec se váš milovaný “partner” přiblíží na 5 centimetrů k vašim očím a řekne vám,ze stejně na nic lepšího než je on nemáte,protože vypadáte jako zrůda.Tak to asi bude ten konec vztahu,že...????????‍♀️a je dopracování.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 031
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.