Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 4. 2020
Líbí se mi

Signály, že vás má stále rád, i když jste se rozešli

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 4. 2020
Líbí se mi
Signály, že vás má stále rád, i když jste se rozešli

Signály, že vás má stále rád, i když jste se rozešli

Rozchody nikdy nejsou snadné. Ve skutečnosti je opuštění člověka, kterého milujete, jednou z nejtěžších věcí. Jste teď čerstvě po rozchodu? Pak jistě víte, jak to bolí. Nicméně určitě v tom nejste samy. Které znaky odhalují, že váš bývalý přítel trpí a stále vás miluje?

Pokud jde o bývalého partnera, jeho chování může být matoucí. Na jedné straně vás stále žádá o rady, na tu druhou se tváří tak, že jste mu jedno. Jak se v něm vyznat? Tyhle znaky prozradí, že k vám stále něco cítí!

Vlídná slova střídá nezájem

Jako na houpačce. Jeden den by vás láskou snědl, ten další si přijdete jako nepodstatné nic. V případě, že se ex chová takhle „výkyvově“, sám v sobě nemá pořádek. V podstatě osobně neví, jak k vám přistupovat, neboť svádí bitvu mezi hlavou a srdcem. Jeden velký chaos!

Usiluje o to, abyste žárlila

Na jeho profilech jedna fotka s neznámými ženami střídá druhou. Přátelům vypráví, jak si předešlou noc užil, a milerád se postará o to, aby se právě tyhle informace dostaly až k vám. Jistě, je to trochu dětinské, ale na druhou stranu, zoufalí lidé dělají zoufalé věci… Ovšem nenechte se zmást. Je tu ještě šance, že dotyčný vztah s vámi lepit nechce, jen usiluje o to, aby vám na odchodnou emocionálně „zatopil“.

Příliš brzy žádá o přátelství

Experti na vztahy tvrdí, že na každý rok, který se svým partnerem strávíte, je po rozchodu potřeba měsíc na zotavení. Pokud jste tedy spolu byli deset let, počítejte, že se přes rozpad vztahu přenesete za 10 měsíců. Během této velmi citlivé doby není vhodné se s bývalým stýkat, neboť by se tato lhůta mohla prodloužit. A právě v tom je ten problém. Každý se s odloučením vyrovnává po svém, ale nejprve by to všechno mělo přebolet – na obou stranách. To, že vás ex žádá o přátelství a touží po vaší přítomnosti (ihned po rozchodu), svědčí o jeho vedlejších úmyslech.

Volá vám opilý

Emocionální přiznání hned po tom, co vás ve tři v noci vzbudí – totálně opilý? I to je důkaz jeho náklonnosti k vám. Alkohol totiž snižuje zábrany a pravda se dost často nalézá na dně skleničky nebo půllitru.

Pořád reaguje přehnaně

Opakem lásky není nenávist. Je to lhostejnost. Všechny ostatní vypjaté a silné emoční reakce svědčí o tom, že vás bývalý nedokáže vytěsnit z hlavy, ať se snaží sebevíc. Co s tím uděláte?

Foto: Shutterstock

Autorka: Šárka Mikulová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
citygirl14
citygirl14 23. 5. 2020

jj je to tak

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 17. 4. 2020

AHA

Odpovědět
Nadin
Nadin 16. 4. 2020

Rozchod no těžká věc

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 10. 4. 2020

nuž, zajímavé

Odpovědět
susinkasl
susinkasl 9. 4. 2020

????

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 467
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.