Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 9. 7. 2021
Líbí se mi

Kdo je sangvinikTen, co se nerad nudí, miluje vzrušení a rád baví lidi kolem sebe

Michaella
Michaella
Vloženo 9. 7. 2021
Líbí se mi
Kdo je sangvinikTen, co se nerad nudí, miluje vzrušení a rád baví lidi kolem sebe

Kdo je sangvinikTen, co se nerad nudí, miluje vzrušení a rád baví lidi kolem sebe

Každý z nás má svoji individuální povahu a temperament, už se s těmito dary narodíme, k tomu něco podědíme po rodičích a zbytek dotvoříme během života. Všechny povahy jsou jiné, i když v mnoha věcech podobné. Mohou za to vrozené schopnosti, reakce, rysy osobnosti a chování, které vytváří naše celkové já. 

Sangvinik je rozený optimista s úsměvem na rtech

Dívá se bezstarostně na svět, je optimistický a jedinečný extrovert. Miluje společnost, ruch a lidi kolem sebe, je veselý, rád mluví. Někdy se v něm bijí různé emoce, rád se nadchne pro cokoli a pak brzo vychladne, takže málokdy dotáhne věci do konce.

Jako ve všem, i zde se dají najít klady a zápory. Takže nikoho nepřekvapí, když u tak skvělých lidí se najde i schopnost přehánět, věci nafukovat, povrchnost a nesoustředěnost. Jelikož se neumí vždy vyznat v souvislostech, uniká mu důležitost věci a pak nevidí problém pohledem jiných lidí, ale svým a prosazuje své názory, což druhé jen rozčiluje.

Tyto negativní vlastnosti vyrovnává svoji dobrosrdečností, citlivostí, radostí a ochotou pomáhat. Sangvinik se nerad nudí, miluje vzrušení, rád baví společnost, je středem pozornosti, směje se nahlas, vypráví zajímavé příběhy, nelze ho přehlédnout. Jeho oblíbenost je maximální, jelikož se nebojí dávat najevo svoje city a pocity, nebrání se doteku, objetí, pohlazení a puse.

Dokáže být i v dospělosti dítětem, upřímnost bere jako samozřejmost a nestydí se za citlivé projevy

V podstatě si někdo může myslet, že je sangvinik naivní, ale tohle je jeho zbraň, jen tak si udrží kolem sebe zájem lidí a je oblíbený. Pořád něco vymýšlí, rád tvoří různé zajímavé situace. Jako jediné znamení ukazuje světu, že v jeho těle proudí krev a že život se musí žít naplno. Je veselý a přístupný jakékoli zábavě a legraci. Umí však i naslouchat, proto je neustále obklopený lidmi.

Rád tvoří nové zážitky a situace pro sebe i druhé. Nesnáší nudu a nezajímavé lidi kolem sebe, nebojí se poutat pozornost a být středem zájmu. Hledá nové situace a nové vzrušení, které mu přinese radost a krásné pocity. U ničeho však nevydrží dlouho. Občas i přestřelí slovy nějakou nesmyslnost a nedělá si s tím vůbec velkou hlavu. Rád věnuje čas snění a fantazijním představám. Zajímá ho moderní a módní styl, přizpůsobuje se trendu doby.

Není nikdy v klidu, žije pro krásu z okamžiku a neplánuje věci dopředu

Dokáže druhé strhnout k radosti a optimismu, nepřipouští prohru a nezdar. Umí se starat o své přátelé, hodně přemýšlí o životě, co vylepšit a jak si ho zpestřit. Nedá se u něj odhadnout, zda vás má opravdu rád, protože i když jsou jeho projevy upřímné, občas rychle vyprchají. Sangvinik se nikdy nevrací v myšlenkách do minulosti, žije přítomností a očekává, že druzí budou stejní jako on. V jejich společnosti nevydrží lidé, kteří milují klid, ticho a pohodu.

Tento typ povahy má rád jakékoli hezké překvapení, dokáže se radovat i z maličkostí, ať jsou to ručně vyráběné doplňky nebo koupené dárky, vždy uvidíte v jeho očích záblesk radosti a upřímný úsměv na tváři, mnohdy i slzy v očích. Dárky rád dostává a sám patří k těm, kdo dárky rád dává.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 10. 7. 2021

Odpovědět
sipeji
sipeji 10. 7. 2021

Takových lidí moc neznám.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 9. 7. 2021

jo, to sedí .-)

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.