Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 6. 5. 2021
Líbí se mi

Recept na šťastný rodinný život? Podívejte se na speciální díl pořadu Na houpačce věnovaný Dni matek

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 6. 5. 2021
Líbí se mi
Recept na šťastný rodinný život? Podívejte se na speciální díl pořadu Na houpačce věnovaný Dni matek

Recept na šťastný rodinný život? Podívejte se na speciální díl pořadu Na houpačce věnovaný Dni matek

O tom, co je rodinné štětí a jak ho dosáhnout, diskutují filozofové, umělci i duchovní učitelé už tisíce let. A věnuje se mu i šestý díl populárního rodinného pořadu televize Prima, Na houpačce, kterým provází „první žena“ Eva.

Již tuto sobotu 8. května v 17.55 hodin

Pokud se zajímáte o skvělé tipy pro rodinný životní styl a pohodu, určitě vám neunikl pořad televize Prima Na Houpačce. Je plný inspirace, rad a nápadů pro celou rodinu. Za jeho vznikem stojí mj. i naše Eva Čejková, která vám každý týden představí v pořadu zajímavé hosty a místa, jež potřebují podpořit a objevit. 

Na co se budeme moci těšit ve speciálu ke Dni matek?

V šestém dílu nás Eva vezme prohlédnout si středočeský srub v Línech. Eva do něj pozvala nejen natáčecí štáb, ale také svou rodinu - maminku a syna Františka. Společně se tedy dozvíme, proč slavit tak významný den jako je svátek maminek, jaká je historie těchto oslav, anebo kdo se o jeho slavení v Česku nejvíce zasloužil. Věřte, že tyto informace se vám budou víc než hodit, protože hned neděle 9. května tentokrát připadá právě na oslavy Dne matek.  

Budeme vařit, cvičit i testovat

Kromě toho nám Eva společně se svou maminkou uvaří tu nejlepší rajskou polévku a omáčku. Zdravou, jak také jinak. A také se s ní podíváme do Egypta a popovídáme si se sestrou Evy, Moni C., která zde zachraňuje zatoulané psy a další zvířata. Na závěr si také zacvičíme a představíme celostní cvičení. 

Ani tentokrát nebude chybět Evy testovací okénko, ve kterém se diváci dozvědí více o testování vybraných produktů v domácích podmínkách. Do těchto výzev se můžete zapojit i vy a vyzkoušet tak praktické pomocníky do domácnosti, kosmetiku nebo péči o vaše čtyřnohé mazlíčky. Zároveň si budete moci zasoutěžit o krásné hrnečky hodnot z našeho projektu Market ŽENY s. r. o., který je plný stylových dárků nejen pro maminky. Co říkáte třeba na tyto nádherné hrníčky? Má pravdu Evy maminka nebo Evy režisér? 

Těšíme se na vás ve vysílání v sobotu 8. května v 17.55 hodin (repríza v neděli 9. května od 9.40 hodin na programu Prima Love)

A bonus na závěr - mrkněte s námi do zákulisí natáčení na to, co se ne/povedlo  

Foto: Anežka Kružíková

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Svata
Svata 8. 5. 2021

Těším se

Odpovědět
sipeji
sipeji 8. 5. 2021

Už se moc těším.

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 7. 5. 2021

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 7. 5. 2021

Skvělé

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 5. 2021

Evi, už se moc těším, Na houpačce se mi opravdu líbí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.