Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 30. 4. 2021
Líbí se mi

Při výběru partnera vsaďte na čich! Rozhoduji první tři sekundy

Michaella
Michaella
Vloženo 30. 4. 2021
Líbí se mi
Při výběru partnera vsaďte na čich! Rozhoduji první tři sekundy

Při výběru partnera vsaďte na čich! Rozhoduji první tři sekundy

Láska je nádherný cit, který patří ke každému ročnímu období, přichází v každém věku a ve chvíli, kdy ji člověk vůbec nečeká. Bez lásky si mnoho lidí neumí představit svůj život, provází nás od narození, má mnoho podob, napsala se o ní spousta knih, krásných básní, natočilo hodně romantických filmů a je předlohou pro různé divadelní hry. Někdo říká, že láska voní po jahodách a jiný tvrdí, že láska voní po dešti. Možná v ní bude i troška skořice a vanilky, jedno je však jisté, nedá se dopředu naplánovat.

Čich hraje hlavní roli při hledání partnera

Mnoho testů a průzkumů ukázalo, že mužům žena nejvíce voní v době ovulace, kdy je připravená na plození dětí. Stejně i ženy dokážou vycítit ve své blízkosti muže vhodného pro rodinu. Vůně těla budoucího partnera má velký vliv na rozhodnutí, zda budeme s ním chtít sdílet lože, mít děti a prožít celý život. Možná si v dané situaci ani neuvědomujeme, že náš čich pracuje na 100% a zpracovává spolu s mozkem informace, které třídí na žádoucí a nežádoucí, pak vyšle signál a my se rozhodneme.

Tělesný pach nás upozorňuje na vhodného samečka nebo samičku, stejně jako v přírodě

Pokud nám někdo voní, toužíme ho vnitřně potkat znovu, vždy záleží na prvním dojmu a prvním zážitku ze setkání. Avšak některé pachy lidského těla nejsou příjemné, pokud je člověk nemocný, silný kuřák, opilý, nedodržuje základní hygienu. Také díky antikoncepci a rozhozeným hormonům, se obě pohlaví mohou minou cíle, protože hormony dokážou ovlivnit náš čich, myšlení, touhu.

Jelikož příroda má svá pravidla a nejde ji obejít, musíme dopředu se vším počítat. Dle výzkumu stačí pouhé tři sekundy, aby člověk věděl, zda ho druhý zaujal nebo ne. I v přírodě můžme najít stimulanty, které podporují sexuální apetit a zdokonalují výkon.

Mezi přírodní afrodiziaka patří například:

  • Různé druhy koření (vanlka, pepř, chilli, hřebíček, zázvor, skořice, semena anýze)
  • Semena, ořechy, datle, sezam, maca, ženšen 
  • Makové opium, guarana, kustovnice, jinan
  • Mořské plody
  • Celer, bazalka, rozmarýn, česnek
  • Šalvěj, majoránka, oregano

Přírodní afrodiziaka se dají užívat jako oleje, nápoje, jídlo nebo jako koření. Jsou to stimulanty, člověk je více citlivý a vnimavý na různé podněty. 

Správně namíchané bylinky zvyšují sexuální apetit a výkonnost

Pokud správně spojíte bylinky, které k sobě patří, můžete jejich sílu znásobit a zvýšit tak účinek. Přesně takto působí bylinný komplex "Elixír Bílý slon - Milování", který  je pečlivě složený z těch nejúčinnějších bylinek. 

Kotvičník (Tribulus) obsahuje vysoký podíl fytosterolů, které jsou přírodním stimulantem testosteronu. Normální hladina testosteronu zvyšuje sexuální apetit a výkonnost. Maca je také nazývána peruánská viagra. Pomáhá udržovat sexuální aktivitu a plodnost. Doporučuje se používat při impotenci mužů. Guarana obsahuje vysoký podíl přírodního kofeinu, je užívána pro své afrodiziakální účinky. Kustovnice je adaptogen, který je doporučován pro posílení sexuální výkonnosti a plodnosti. Jinan podporuje žilní tonus a elasticitu cév, čímž přispívá k normální cirkulaci krve v těle. Žen-šen přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, pozitivně ovlivňuje sexuální apetit. Ostropestřec olej chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat normální funkci srdce.

 

Na závěr použiji jeden známý citát od autora Honoré De Balzac:


„ Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život, ale poté trvá celý život, než na tu osobu zapomene.“

 

 

Blogerka Michaella

(zdroj obrázků: pixabay, pinterest)

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Michaella
Michaella 2. 5. 2021

Ano, nesnáším, když někdo smrdí agresivním potem nebo špatnou hygienou a ještě mu jde cítit i z úst. Jsem moc ráda, že si s partnerem voníme už 25 let

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 5. 2021

je to tak, pokud mi bude chlap smrdět, tak ho nechci..nesmí být cítit on sám, nesmí mu být cítit z úst, atd....na to jsem dost háklivá

Odpovědět
sipeji
sipeji 1. 5. 2021

Na tom určitě je - někdo nám voní vždy a někdo prostě ne.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 30. 4. 2021

jojo, partneři si musí i vonět, to je fakt

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 231
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.