Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 15. 10. 2019
Líbí se mi

Překvapivé erotogenní zóny, které stojí za to vyzkoušet

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 15. 10. 2019
Líbí se mi
Překvapivé erotogenní zóny, které stojí za to vyzkoušet

Překvapivé erotogenní zóny, které stojí za to vyzkoušet

Lidské tělo je ojedinělé a unikátní, a tak se od sebe navzájem lišíme ve spoustě aspektů. Erotogenní zóny nejsou výjimkou – jednomu může laskání určitého místa na těle působit úžasnou rozkoš, jiného nechává naprosto chladným. A zatímco některé zóny jsou celkem předvídatelné, některá místa by nás spojovat se sexuálním požitkem nenapadla.

Platí to i pro ta následující. To ale neznamená, že bychom jim neměli dát šanci!

Hlava

Ano, čtete správně. Pokožka hlavy skrývá spoustu nervových zakončení, a tak je velmi citlivá. A taková jemná masáž hlavy může být pořádně vzrušující! Však si vzpomeňte, jak příjemné je, když jen tak sedíte a partner nebo partnerka se vám probírá vlasy!

Prsty

Prsty na rukou velmi často rozkoš přinášejí, ale že by byly jejím původcem? Mohou být! Zkuste příště laskat partnerovy či partnerčiny prsty ústy a jazykem – uvidíte, jaký efekt bude tato „nevinná zábava“ mít. Pokud chcete tento intimní okamžik ještě zintenzivnit, dívejte se své drahé polovičce přímo do očí.

Klíční kost

Klíční kosti, respektive místa těsně pod nimi, jsou také velmi citlivá. Jemné hlazení či líbání těchto partií dokáže také pěkně rozpálit! Navíc mohou být příjemnou a hlavně překvapivě uspokojující zastávkou na cestě k ňadrům a bradavkám…

Páteř a bedra

Zkuste někdy postupovat polibky po celé délce páteře (kůže je v těchto místech tenká a velmi citlivá) a zastavte se až na její spodní části – na přechodu zad a zadečku. Podle některých je tato oblast jednou z nejsilnějších erotogenních zón na těle. To už stojí ta otestování, co myslíte?

Pupík

Ne, neděláme si legraci. Laskání bříška jako takového je příjemnou záležitostí už samo o sobě, ale věnujte také pozornost pupíku! Jemně jej obkružte jazykem, nechejte jej proniknout i dovnitř… Funguje to spolehlivě na muže i ženy!

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 18. 10. 2019

je to tak....

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 17. 10. 2019

Super

Odpovědět
beata0063
beata0063 16. 10. 2019

hmm..

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 16. 10. 2019

zajímavé tipy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 767
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.