Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 2. 2021
Líbí se mi

Co vyzkoušet při vašich postelových hrátkách? A čemu se raději vyhnout?

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 2. 2021
Líbí se mi
Co vyzkoušet při vašich postelových hrátkách? A čemu se raději vyhnout?

Co vyzkoušet při vašich postelových hrátkách? A čemu se raději vyhnout?

Rádi v sexu experimentujete a vždy jste připraveni vyzkoušet něco nového? Pak vězte, že některé trendy byste raději měli vynechat. Jsou totiž až příliš nebezpečné, aby vyvážily rozkoš, kterou mohou přinést. Někdy mohou končit i tragicky!

Snaha okořenit si svůj sexuální život je naprosto běžným jevem. Někdy je však hranice mezi zvýšením potěchy a nebezpečným hazardováním se životem obzvláště tenká. Při následujících nebezpečných sexuálních trendech nejsou zdravotní komplikace, psychické újmy či smrt nijak vzácné.

Smrtelná ruleta

Sexuální ruleta dle tamních médií vznikla v Srbsku jako zábava tamní zlaté mládeže. Spočívá v organizování speciálních večírků, které ústí v sexuální orgie. Hosté obvykle nosí masky a jeden z nich vždy musí být HIV pozitivní. Kondomy nejsou povoleny, a riziko nákazy nebezpečným virem se tak stává oním vzrušujícím prvkem, které má sex okořenit.

Prakticky trestný stealthing

Jako stealthing se označuje situace, kdy si muž v průběhu soulože tajně sundá kondom a ve styku pak pokračuje bez ochrany. Svou partnerku tím samozřejmě vystavuje riziku nechtěného těhotenství a riskuje přenos pohlavních chorob mezi oběma partnery. Jde navíc o sexuální trend, který může být klasifikován jako trestný čin. Například ve Švýcarsku muže, který si při sexu sundal kondom a neřekl to své partnerce, odsoudili za znásilnění.

Bez kyslíku

Asfyxiofilie, záliba v erotickém dušení, staví na předpokladu, že se zamezením toku krve a přívodu vzduchu do mozku zintenzivní erotický prožitek. Obvykle je toho dosaženo nasazením igelitového sáčku či neprodyšné kukly na hlavu, případně škrcením na provaze. Praktika je to nebezpečná, neboť při ní může poměrně snadno dojít k poškození mozku či zástavě srdce. Ještě rizikovější je pak její autoerotická verze, při níž velmi často dochází k úmrtím.

Nebezpečné vodní hrátky

O takzvaném waterboardingu často slyšíme v souvislosti s brutálními výslechy, ovšem jednoho příbuzného má i v sexuální rovině. Řeč je o BDSM praktice nazývané water torture. Ta má poměrně široké varianty, od dlouhodobého kapání vody na hlavu až právě po waterboarding, při němž má submisivní partner hlavu zakrytou látkovou kuklou a na obličej je mu lita voda. Waterboarding rychle vyvolává pocit topení se a může způsobit vážné poškození plic, poškození mozku v důsledku omezení přívodu kyslíku i smrt.

Zákeřné korálky

Jako pearling se označuje druh tělesné modifikace, při němž si muži nechávají pod kůži penisu umístit jeden či více plastových nebo kovových korálků. Věří totiž, že tak svým partnerkám dopřejí větší dávku sexuální rozkoše, neboť drobný doplněk údajně pomáhá stimulovat ženské intimní partie. Zákrok muži podstupují buď u piercingových profesionálů, nebo se k němu uchylují rovnou vlastní rukou doma. V takovém případě však podstupují riziko, že jim do rány vnikne infekce a následky mohou být víc než nepříjemné.

Hrozí chronická bolest, erektilní dysfunkce a v extrémním případě i nutnost amputace údu. Kdo si nechce implantovat kovové kuličky, může zkusit návlek na penis s výstupky nebo plastovými kuličkami. Tím lze totiž dosáhnout podobného efektu.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 20. 2. 2021

Odpovědět
beata0063
beata0063 19. 2. 2021

fuu,tak toto sú už podľa mňa extrémy..

Odpovědět
sipeji
sipeji 17. 2. 2021

No, každému co mu libo.....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.