Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 14. 5. 2021
Líbí se mi

Oslavte Mezinárodní den rodiny spolu s pořadem Na houpačce, kterým provází první žena Eva

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 14. 5. 2021
Líbí se mi
Oslavte Mezinárodní den rodiny spolu s pořadem Na houpačce, kterým provází první žena Eva

Oslavte Mezinárodní den rodiny spolu s pořadem Na houpačce, kterým provází první žena Eva

Hledáte inspiraci, jak vylepšit svůj rodinný život? Jak se třeba o víkendu pobavit s dětmi, kam vyrazit na výlet nebo, co nového uvařit ve své kuchyni? Pak je pro vás pořad Na houpačce jako stvořený. Sedmý díl, který vás čeká už v sobotu 15. května v 17:55 na televizi Prima, vás tentokrát vezme oslavit Mezinárodní den Rodiny do Borovanského mlýna. Tam se vám skvělou průvodkyní již tradičně stane moderátorka Eva Čejková spolu s rodinou Stiborových, kteří místo neustále zdokonalují a pečují o něj s láskou sobě vlastní.

Mezinárodní den rodiny je velice významným svátkem pro celou společnost. V roce 1993 Valné shromáždění OSN (Organizace spojených národů) rozhodlo, že se bude slavit každý rok v den 15. května. A právě proto si Eva zvolila právě tento den k návštěvě Borovanského mlýna a rodiny Stiborových. Majitelka mlýna se pochlubí svou sbírkou prkének, andělů a dalších pohádkových postav, které k mlýnu neodmyslitelně patří. Průvodci po statku budou její synové Kuba a Matěj, kteří o něm i o místní přírodě vědí naprosto všechno. 

Se zahradnicí Petrou se tu diváci dozví, jak si založit bylinkovou zahrádku a kam bychom ji měli ideálně umístit. Navíc zjistíme například, jaké bylinky můžeme pěstovat na zahradě celoročně či čím je na zahradě prosázet, abychom se dočkali barevné zahrádky.

I tentokrát Eva zapojí do tvoření i svého syna Františka a jeho kamarády, kteří se pustí do tvorby včelí oázy. Spolu s nimi se dozvíte, jak se o včely správně starat, aby prospívaly nebo, jak jim vytvořit ideální prostředí.  

Nebude chybět ani pečení a na menu budou tentokrát skvělé mrkvové řezy, které nám upeče Míša. S charismatickou Ludmilou si Eva zase popovídá na téma blahodárných účinků aromaterapie a relaxovat budete moci spolu s ní nejen při výrobě koupelové soli, ale i při jejím použití. Přáli byste si vyrobit vlastní koupelovou sůl?

Pak sledujte pořad Na houpačce již tuto sobotu v 17:55 na Primě. 

 

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 15. 5. 2021

SUPER DÍL, DÍKY EVI

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 15. 5. 2021

Těším se

Odpovědět
sipeji
sipeji 15. 5. 2021

Už se moc těším.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 14. 5. 2021

pěkný pořad

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 14. 5. 2021

Moc pěkný pořad, na který se ráda dívám a nechávám se Evou inspirovat

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.