Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 8. 12. 2018
Líbí se mi

Originální dárky, které stihnete pořídit či vyrobit do Vánoc. Značka: Za pakatel

Apolena
Apolena
Vloženo 8. 12. 2018
Líbí se mi
Originální dárky, které stihnete pořídit či vyrobit do Vánoc. Značka: Za pakatel

Originální dárky, které stihnete pořídit či vyrobit do Vánoc. Značka: Za pakatel

Vymýšlet každý rok něco nového pro člověka, který má všechno, je opravdu těžké. Pokud taky pro někoho takového sháníte dárek, přinášíme pár skutečně originálních tipů.

Koláž z fotek nebo obrázků

Můžete ji sami doma vyrobit nebo ji ještě stihnete objednat v některém z fotolabů. Proč tenhle dárek potěší? V mobilech máme všichni fotek tisíce, ale už si je skoro nikdy nenecháváme vyvolat a jakmile je vyfotíme, rovnou na ně zapomeneme. Takhle se vzpomínky uchovají stejně jako v době před vzestupem digitální fotografie. 

Personalizovaný dárek potěší

Právě teď je poslední šance objednat si do výroby dárek s vyraženými iniciálami obdarovaného. Skvělý je třeba pásek, peněženka, manžetové knoflíčky nebo diář. Tyhle dárky pak už stačí jen hezky zabalit a máte vyhráno.

Dejte život starým VHSkám

Máme jich plné sklepy, a přitom jsou v nich doslova poklady v podobě starých rodinných videí. Ceny za převod VHS na moderní DVD už jsou celkem rozumné a video z dětství potěší puberťáka i babičku. Ideální dárek, který je skutečně od srdce. 

Nesmrtelné poukázky na cokoliv

Pokud zrovna neoplýváte financemi, můžete darovat poukázky. Teenageři třeba na hlídání sourozenců nebo mytí nádobí, dospělí na masáž nebo cokoliv je napadne. Pozvánku vyrobte v jednom z internetových grafických editorů, se kterými to zvládne i laik.

Darujte zážitek

Pokud peníze máte, darujte poukázku do oblíbeného obchodu nebo zážitek. Může se jednat o cestování nebo populární kurzy, teď frčí třeba krasopísmo nebo výroba šperků či kurzy vaření. 

Domácí kosmetika

Úžasným dárkem pro každou ženu je kosmetika, kterou můžete vyrobit sami doma. Skvělým dárkem jsou třeba "bomby" do koupele, které vyrobíte z jedlé sody a pár kapek esenciálního oleje. Dále budete potřebovat jen formičky, postačí třeba ty na muffiny. Vyrobit se dá třeba i body scrub, tělový krém nebo balzám na rty, jednoduchých návodů je plný internet. 

 

Zdroj fotografií: Pinterest

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Majina
Majina 12. 1. 2019

skvelé a nápadité darčeky.

Odpovědět
lemur
lemur 21. 12. 2018

Dobré nápady.

Odpovědět
madamace
madamace 19. 12. 2018

Odpovědět
Jana101
Jana101 11. 12. 2018

zajímavé

Odpovědět
jarlami
jarlami 9. 12. 2018

Čekala jsem od článku více

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 714
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.