Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 20. 11. 2019
Líbí se mi

Nezatracujte seznamky, i tam se může skrývat váš vyvolený

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 20. 11. 2019
Líbí se mi
Nezatracujte seznamky, i tam se může skrývat váš vyvolený

Nezatracujte seznamky, i tam se může skrývat váš vyvolený

Co se týče hledání protějšku, situace v 21. století je poněkud jiná než kdysi. Lidé mají mnohem více možností. Rozhodně není třeba omezovat se na protějšky v rodném městě či sousedních vesnicích, problémem nejsou vztahy přes půl světa. Kromě toho je dnešní populace daleko vybíravější.

Nebereme to první, co nám přijde do cesty. Trpělivě čekáme na pana dokonalého či slečnu dokonalou, až potom budujeme vážný vztah. Být single dnes není neobvyklé, někteří zůstávají o samotě dobrovolně a užívají si života. Jenže jednoho dne přijde doba, kdy by bylo vhodné se usadit. A kde pak najít někoho, kdo s vámi stráví zbytek života?

Dnešní seznamky jsou daleko pokročilejší

Dříve byla seznamka místem, kde si partnera či partnerku hledali jen ti neschopní. Dnes se vůbec nemusíte stydět si na nějaké založit profil. Najdete tu i spoustu normálních lidí. Ano, mezi všemi těmi profily se mohou skrývat podivíni a úchylové, ale na ty koneckonců narazíte i v běžném životě, nejen v internetovém světě.

Seznamování se přes seznamku je rychlé, flexibilní a příjemné. Nemusíte s nikým ztrácet čas, nejdříve si prohlédnete fotky a chvíli si můžete psát, pak si uděláte představu, zda má vůbec smysl osobní schůzka. Ideální řešení pro časově vytížené.

Klíčové je vybrat si správnou seznamku

Seznamek je dnes velké množství. Existují specializované seznamky pro ty, kdo hledají nezávazný flirt, touží po bohatém protějšku apod. Jestli nejste tolik povrchní a jde vám zejména o příjemnou povahu a inteligenci, v úvahu připadá například Academic Singles, tedy seznamka pro vysokoškoláky. Pokud jste o něco starší, bude vám vyhovovat Singles 50 určená pro lidi starší 40 let. A tak bychom mohli ještě pokračovat. Přehled mnoha seznamek najdete na TopSeznamky.cz.

Za registraci na některých seznamkách se platí, právě tyhle ovšem bývají spolehlivější. Ověřují si své uživatele, takže zde nenarazíte na pochybná individua. Každopádně seznamkám dejte šanci, ať už se přihlásíte na jakoukoliv. Najít si zde partnera není žádná ostuda. Počítačové algoritmy kolikrát svedou dohromady naprosto dokonalý pár.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Nina Červenková 8. 7. 2020

Pěkně napsané. Já osobně teda se seznamkami sice zkušenost nemám, ale mám jednu kamarádku, které se právě přes seznamku přítele najít podařilo. Tuším, že to byla tato https://www.randino.cz/ Už jsou spolu zhruba půl roku a podle všeho jim to klape.

Odpovědět
lemur
lemur 21. 11. 2019

Moje kamarádka se také tak seznámila. Já si ale myslím, že je to velký risk.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 20. 11. 2019

Nemyslím si že je seznamka ostuda

Odpovědět
avatar
Michaela Nováková 20. 11. 2019

Já de seznámila ještě na seznamce od lidé.cz, dodnes vztah trvá ale nevím, co to udělali teď s lidé.cz . Myslím že se tam seznámila i hudlenka, někde se zmínila, byla to kvalitní seznamka

Odpovědět
Ovace
Ovace 20. 11. 2019

Na seznamky nechodím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 763
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.