Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 4. 2021
Líbí se mi

Jak najít na internetu někoho, s kým strávíte celý život?

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 4. 2021
Líbí se mi
Jak najít na internetu někoho, s kým strávíte celý život?

Jak najít na internetu někoho, s kým strávíte celý život?

Co se týče hledání protějšku, situace v 21. století je poněkud jiná než kdysi. Lidé mají mnohem více možností. Rozhodně není třeba omezovat se na protějšky v rodném městě či sousedních vesnicích, problémem nejsou vztahy přes půl světa. Kromě toho je dnešní populace daleko vybíravější.

Nebereme to první, co nám přijde do cesty. Trpělivě čekáme na pana dokonalého či slečnu dokonalou, až potom budujeme vážný vztah. Být single dnes není neobvyklé, někteří zůstávají o samotě dobrovolně a užívají si života. Jenže jednoho dne přijde doba, kdy by bylo vhodné se usadit. A kde pak najít někoho, kdo s vámi stráví zbytek života?

Dnešní seznamky jsou daleko pokročilejší

Dříve byla seznamka místem, kde si partnera či partnerku hledali jen ti neschopní. Dnes se vůbec nemusíte stydět si na nějaké založit profil. Najdete tu i spoustu normálních lidí. Ano, mezi všemi těmi profily se mohou skrývat podivíni a úchylové, ale na ty koneckonců narazíte i v běžném životě, nejen v internetovém světě.

Seznamování se přes seznamku je rychlé, flexibilní a příjemné. Nemusíte s nikým ztrácet čas, nejdříve si prohlédnete fotky a chvíli si můžete psát, pak si uděláte představu, zda má vůbec smysl osobní schůzka. Ideální řešení pro časově vytížené.

Klíčové je vybrat si správnou seznamku

Seznamek je dnes velké množství. Existují specializované seznamky pro ty, kdo hledají nezávazný flirt, touží po bohatém protějšku apod. Jestli nejste tolik povrchní a jde vám zejména o příjemnou povahu a inteligenci, v úvahu připadá například Academic Singles, tedy seznamka pro vysokoškoláky. Pokud jste o něco starší, bude vám vyhovovat Singles 50 určená pro lidi starší 40 let. A tak bychom mohli ještě pokračovat. Přehled mnoha seznamek najdete na TopSeznamky.cz.

Za registraci na některých seznamkách se platí, právě tyhle ovšem bývají spolehlivější. Ověřují si své uživatele, takže zde nenarazíte na pochybná individua. Každopádně seznamkám dejte šanci, ať už se přihlásíte na jakoukoliv. Najít si zde partnera není žádná ostuda. Počítačové algoritmy kolikrát svedou dohromady naprosto dokonalý pár.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Daniela Labužíková 30. 5. 2021

Bohužel kvůli koroně je těch příležitostí k seznámení opravdu málo, takže mi asi nic než internetová seznamka nezbývá. Samozřejmě nechci jít jen tak do nějaké řadové seznamky, a raději bych využila něco na vyšší úrovni. Na https://www.5nej.cz/elitedate-recenze/ jsem četla celkem dobré recenze na elitedate, nemá některá z vás zkušenosti?

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 8. 4. 2021

kdo nehledá, ten najde! Já jsem rozhodně nehledala a přeci si mě manžel v roce 2010 našel

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 4. 2021

každopádně všem, kteří se chtějí takto seznámit, držím pěsti

Odpovědět
sipeji
sipeji 8. 4. 2021

V této době je to možná už jediný způsob jak se seznámit.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 674
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.