Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 8. 2019
Líbí se mi

Nevěra k narozeninám. Muži ji vyhledávají hlavně kolem kulatin

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 8. 2019
Líbí se mi
Nevěra k narozeninám. Muži ji vyhledávají hlavně kolem kulatin

Nevěra k narozeninám. Muži ji vyhledávají hlavně kolem kulatin

Nevěra tu vždy byla a zřejmě i bude. Nalijme si čistého vína, i ženy bývají nevěrné, vždyť s kým by jinak ti nevěrníci řádili v peřinách? Vědecké výzkumy odhalily, kdy jsou muži nejnáchylnější k nevěře, a také to, kdy je ideální čas, aby se usadili.

Všechny následující údaje vycházejí z výzkumů, ale zároveň vyjádřené v číslech jsou pouze statistikou, proto nemusí platit na každého. Ale samozřejmě vyjadřují určitou tendenci… Nejkrizovější období pro muže, pokud jde o vztahy, jsou dvě, kolem třicítky a kolem padesátky.

Když přichází krize

První nastává proto, že se od mužů očekává, aby už opravdu dospěli, někam postupovali, usadili se a ještě milion drobností. Ne že by nechtěli, ale pro muže v tomto věku je poněkud náročné převzít absolutní zodpovědnost za svůj život a svůj strach či nevoli nejednou "léčí" v ženském náručí. Zkusí to tu a tam, a když to nevyjde, tak ještě i támhle.

Naštěstí pak přichází období uklidnění, mezi třicítkou a čtyřicítkou se muži zklidňují, nacházejí svou rovnováhu, směr i cíl. Toto je podle vědců ideální období k tomu, aby se usadili a založili rodinu.

Když chytí druhou mízu

Přejde však pár let a velký strach o mužnost je zpět. Kolem padesátky muži akutně pociťují ubývání sil, život jim protéká mezi prsty, mládí je minulostí, o slovo se hlásí některé nemoci a možná i první poruchy erekce či snížená chuť na sex. V panice sahají po jednoduchých řešeních, jako je mladší milenka, možná i dvě. Rychlé auto či pěstování si dlouhých vlasů jsou jen prostředky k potvrzení si, že jsou stále žádanými muži.

Jak má na to zareagovat chytrá partnerka? Zamknout ho doma, schovat klíče od (nového) auta a kontrolovat telefon, se zřejmě mine účinkem. Pomoci však může příroda, například ve formě certifikovaného doplňku výživy na posílení mužského libida, na podporu erekce i chuti na sex, sexuální příručka nebo afrodiziakální parfém. 

Zvládne to kombinace správných bylin (kotvičník lékařský, maca) a aminokyselin. Že je to přilévání oleje do ohně? Omyl, vědecké studie opakovaně potvrzují, že když má muž doma zázemí, pochopení, pochvalu a ještě po něm žena touží, nechce to měnit a namáhat se někde jinde. Mnohem raději si s chutí a s opětovně zvýšenou hladinou testosteronu užije dobře známé hrátky doma.

Obávaná jubilea

Zvýšená šance na sex s jinou ženou podle vědců prokazatelně hrozí v letech, kdy se muž blíží ke kulatému jubileu (tedy když mu je 29, 39, 49...), když opravdu hodně času tráví na sociálních sítích.

A bez ohledu na věk vždy, když je doma partnerkou pouze kritizován za to, že je úplně k ničemu, nic nedokázal, nic neumí.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 19. 8. 2019

Já nejsem nevěrná, jsme s manželem spolu 9. let a jsme šťastní, spokojení, tak k čemu by byla nevěra???

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 18. 8. 2019

když je doma partnerkou pouze kritizován za to, že je úplně k ničemu, nic nedokázal, nic neumí - v tom případě by měl partnerku vyměnit a ne ji jen zahnout

Odpovědět
avatar
Miloš Netolický 17. 8. 2019

Před třemi týdny jsem kulatiny měl ale podvést partnerku by mne rozhodně nenapadlo! S čistým svědomím můžu říct že jsem partnerku nikdy nepodvedl, což se o některých, co prošly mým životem, říct nedá.

Odpovědět
libka5
libka5 17. 8. 2019

Hm, pak ve stáří už jen vzpomínají na krásné časy.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 17. 8. 2019

Nikdo není dokonalý!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 778
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.