Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 2. 2021
Líbí se mi

Kdy jsou muži nejnáchylnější k nevěře, a kdy je ideální čas, aby se usadili

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 2. 2021
Líbí se mi
Kdy jsou muži nejnáchylnější k nevěře, a kdy je ideální čas, aby se usadili

Kdy jsou muži nejnáchylnější k nevěře, a kdy je ideální čas, aby se usadili

Nevěra tu vždy byla a zřejmě i bude. Nalijme si čistého vína, i ženy bývají nevěrné, vždyť s kým by jinak ti nevěrníci řádili v peřinách? Vědecké výzkumy odhalily, kdy jsou muži nejnáchylnější k nevěře, a také to, kdy je ideální čas, aby se usadili.

Všechny následující údaje vycházejí z výzkumů, ale zároveň vyjádřené v číslech jsou pouze statistikou, proto nemusí platit na každého. Ale samozřejmě vyjadřují určitou tendenci… Nejkrizovější období pro muže, pokud jde o vztahy, jsou dvě, kolem třicítky a kolem padesátky.

Když přichází krize

První nastává proto, že se od mužů očekává, aby už opravdu dospěli, někam postupovali, usadili se a ještě milion drobností. Ne že by nechtěli, ale pro muže v tomto věku je poněkud náročné převzít absolutní zodpovědnost za svůj život a svůj strach či nevoli nejednou "léčí" v ženském náručí. Zkusí to tu a tam, a když to nevyjde, tak ještě i támhle.

Naštěstí pak přichází období uklidnění, mezi třicítkou a čtyřicítkou se muži zklidňují, nacházejí svou rovnováhu, směr i cíl. Toto je podle vědců ideální období k tomu, aby se usadili a založili rodinu.

Když chytí druhou mízu

Přejde však pár let a velký strach o mužnost je zpět. Kolem padesátky muži akutně pociťují ubývání sil, život jim protéká mezi prsty, mládí je minulostí, o slovo se hlásí některé nemoci a možná i první poruchy erekce či snížená chuť na sex. V panice sahají po jednoduchých řešeních, jako je mladší milenka, možná i dvě. Rychlé auto či pěstování si dlouhých vlasů jsou jen prostředky k potvrzení si, že jsou stále žádanými muži.

Jak má na to zareagovat chytrá partnerka? Zamknout ho doma, schovat klíče od (nového) auta a kontrolovat telefon, se zřejmě mine účinkem. Pomoci však může příroda, například ve formě certifikovaného doplňku výživy na posílení mužského libida, na podporu erekce i chuti na sex, sexuální příručka nebo afrodiziakální parfém. 

Zvládne to kombinace správných bylin (kotvičník lékařský, maca) a aminokyselin. Že je to přilévání oleje do ohně? Omyl, vědecké studie opakovaně potvrzují, že když má muž doma zázemí, pochopení, pochvalu a ještě po něm žena touží, nechce to měnit a namáhat se někde jinde. Mnohem raději si s chutí a s opětovně zvýšenou hladinou testosteronu užije dobře známé hrátky doma.

Obávaná jubilea

Zvýšená šance na sex s jinou ženou podle vědců prokazatelně hrozí v letech, kdy se muž blíží ke kulatému jubileu (tedy když mu je 29, 39, 49...), když opravdu hodně času tráví na sociálních sítích.

A bez ohledu na věk vždy, když je doma partnerkou pouze kritizován za to, že je úplně k ničemu, nic nedokázal, nic neumí.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 27. 2. 2021

nemyslím si, že by tomu bylo jen u mužů....

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 2. 2021

klasika, mnoho mužů uteče za mladou ženou, ta ho vysaje jako upírka a oni jdou s prosíkem zpět za manželkou... nemusí to být vždy stejný scénář, ale je častý

Odpovědět
sipeji
sipeji 27. 2. 2021

Druhá míza....nevěřila bych co dokáže.....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.