Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 2. 2021
Líbí se mi

Pozor! Největší chyby, kterých se dopouštíme po rozchodu

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 2. 2021
Líbí se mi
Pozor! Největší chyby, kterých se dopouštíme po rozchodu

Pozor! Největší chyby, kterých se dopouštíme po rozchodu

Každý z nás někdy prožil rozchod. A téměř každý alespoň jednou udělal nějakou hloupost, jíž později litoval. Které jsou ty nejčastější chyby, jež po rozpadu vztahu děláme?

Píšete svému ex

Jestli vás rozchod trápí a chcete si i přesto uzavřít všechny cesty zpět, bombarduje svoji bývalou lásku smskami, maily, mmskami s citáty atd. Jestliže to byl partner, který se rozhodl, že společný vztah ukončí, nejspíš je to teď to poslední, co od vás potřebuje. Dejte mu čas na rozmyšlenou a stáhněte se do ústraní. Jedině tak mu dáte šanci, aby si uvědomil, zda mu chybíte nebo ne. A pokud ne, když s ním nebudete v kontaktu, o to dříve se vám podaří se ze zklamání vyléčit.

Spíte spolu

Sex na rozloučenou zažil asi každý. Jeden den se pohádáte, rozejdete, za týden se odstěhujete a za další už ležíte zpět v jeho či její posteli. Ačkoli máte dojem, že by to mohla být cesta zpět, uvědomte si, o kolik hlubší by mohlo být následně vaše zklamání, když zjistíte, že mu šlo jen o to si „vrznout“. A pokud jste vy tím, kdo se vrací jen pro ukojení vlastní fyzické touhy, tak si to honem rychle rozmyslete. Porozchodový sex nadělá ve vzájemných vztazích většinou mnohem více škod než užitku.

Nová náruč

Každému je po rozchodu smutno a má dojem, že bez trochy něhy a vášně nemůže existovat. Proto se mnoho čerstvě opuštěných lidí vrhá do náruče prvnímu, kdo projeví zájem. Někdy se to děje dokonce bývalému na truc. Ať je to, jak chce, muž, který vás v momentě, kdy jste po rozchodu zranitelné, lapí, nejspíš nezůstane po vašem boku dlouho. Jednak zjistíte, že to není ten ex, kterého v něm zprvu hledáte, nebo prostě samy procitnete a vztah ukončíte, protože byl neuvážený. Jak to vezme ten druhý, je už ve hvězdách. A vašemu ex to bude nejspíš stejně jedno.

Slídíte

Jestliže chcete šrámy na srdci hlubší, než už jsou, šmejděte, jak nejlépe dovedete. Sjíždějte jeho stránku na sociální síti a podívejte se, jak se umí bavit s přáteli, aniž by vás k tomu potřeboval, anebo si rovnou omrkněte jeho novou kořist. Určitě se vám uleví. Nebo ne? Nezapomeňte také vyzkoušet pár hesel k jeho mailu. Kdo hledá, najde. Bolest zaručena...

Ponižujete se

Dalším, velmi spolehlivým způsobem, jak se bývalému znechutit, je psaní podivných statusů, ve kterých litujete, že jste se vůbec narodily, případně rovnou prosíte na kolenou o odpuštění za něco, co jste vlastně neudělala. Dalším levelem je postování fotek se svalnatými kamarády nebo vystavování polonahých aktů na veřejné stránky vaší sociální sítě. Kdo by chtěl něco, co může vidět každý?

Foto: Shutterstock

Autorka: Nikola Strnadová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 3. 2. 2021

Ono se s bolavým srdíčkem těžko racionálně přemýšlí......

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.