Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 14. 11. 2020
Líbí se mi

Mužské posedlosti, kterým ženy ne vždy rozumí

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 14. 11. 2020
Líbí se mi
Mužské posedlosti, kterým ženy ne vždy rozumí

Mužské posedlosti, kterým ženy ne vždy rozumí

Muži a ženy se liší nejen postavami. Co se týče zájmů, tak i ty jsou velmi rozdílné! Někdy natolik, že ona nechápe, proč on tráví hodiny u něčeho, co vlastně nemá smysl. Nebo má? Tyhle pánské posedlosti ženám nejčastěji pijí krev!

Ženy si rády povídají, tedy aspoň většinou, milují nakupování a čokoládu. Naproti tomu muži mají jiné „koníčky“, se kterými se jejich partnerky jen těžce smiřují. Taky nerozumíte těmhle jejich posedlostem?

Chlípné šmírování

Muži jsou vizuální tvorové, to znamená, že se vzrušují tím, co vidí. Z tohoto důvodu sledují porno, milují, když se spolu mazlí dvě ženy a oni to mohou pozorovat. Dobře jim dělá i přítomnost u masturbace jejich partnerek. Informace prostě přijímají očima, kdežto ženy spíš dotykem.

Hebké ženské tělo

Každý ví, že sexuální rysy jsou pro oko přitažlivé, ale určitá část mužů posouvá svou posedlost ženskými prsy, boky a pozadím na zcela jinou úroveň. Jsou snad bradavky důležitější než duše? Hádka na obzoru!

Temnější sexuální touhy

Sexuální úchylky, deviace a fixace na části těla a předměty se častěji objevují právě u mužů, což je způsobeno vyšší hladinou testosteronu, který způsobuje chtivost, dravost i agresivitu. Málokterá žena je při milování závislá na partnerově penisu, nebo z vlastní vůle vyžaduje hrubé zacházení, aby se vzrušila.

Ztrátový čas u videoher

Posedlost videohrami, leckdy už od útlého věku, je známá. Světová zdravotní organizace (WHO) ji dokonce oficiálně zařadila do mezinárodní klasifikace nemocí. Mezi nejčastější projevy závislosti patří ztráta kontroly nad časem stráveným hraním a upřednostňování videoher před ostatními aspekty běžného života. Do spárů závislosti se samozřejmě může dostat každý, nicméně statistiky ukazují, že pánové využívají internet a videohry o něco více než ženy.

Aktivní i pasivní sport

Zatímco vy si pustíte oblíbený seriál, partner dá přednost fotbalovému zápasu. Nebo je nejšťastnější, když si s partou zakope na hřišti. Ať už se jedná o aktivní nebo pasivní formu sportu, vše pramení z historie a genů. Kdysi dávno muži lovili a bojovali, přivlastňovali si území a porovnávali svá ega. Něco z toho jim vydrželo dodnes. U většiny sportů jde o soutěživost, vítězství, posouvání limitů a úspěšné plnění úkolů, tedy prehistorické poslání.

Zdánlivě nesmyslné koníčky

Moc, peníze a společenský status dělají muže tím, kým je. Proto se honí za slávou, bohatstvím i uznáním. Denně čelí mnoha výzvám a musí se s ostatními samci prát o to, kdo je chytřejší, výkonnější a schopnější. Doma pak svůj stres kvůli tomu všemu musí ventilovat. Jen se podívejte, co dělá zrovna váš protějšek. Hodiny vydrží být zavřený v dílně, kde opravuje auto, o němž ani neví, jestli někdy vůbec bude jezdit. Nebo chodí na ryby, které pak vrací zpět do vody. Zbytečná ztráta času, myslí si žena. Nezbytnost, bez které nemůžu žít, oponuje muž!

Foto: Shutterstock

Autorka: Šárka Mikulová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 20. 11. 2020

každý jsme nějaký

Odpovědět
Svata
Svata 17. 11. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 17. 11. 2020

Každý jsme opravdu jiný!!!!

Odpovědět
sipeji
sipeji 15. 11. 2020

Tak o tom všem bych mohla vyprávět - musíme jejich zlozvyky brát jako jejich součást, stejně jako muži berou ty naše.

Odpovědět
avatar
Mirek Sekera 14. 11. 2020

jeste jste zapomněli na sex, to taky mnohe nechapou.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.