Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 11. 2020
Líbí se mi

Dobroty ze spíže, které podpoří vaši chuť na milování

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 11. 2020
Líbí se mi
Dobroty ze spíže, které podpoří vaši chuť na milování

Dobroty ze spíže, které podpoří vaši chuť na milování

Odmítáte dál nečinně přihlížet tomu, jak váš milostný život upadá? Vytaste silné afrodiziakální zbraně v podobě celeru, špenátu nebo ovesných vloček! Co všechno tyhle potraviny umí?

Nedostatek pohybu, spánková deprivace, nespokojenost s tělesnými proporcemi, chronický stres, užívání některých léků, únava i špatné předchozí sexuální zkušenosti. To jsou jen některé faktory, které podle odborníků oslabují libido a snižují zájem o pohlavní styk. I když by se mohlo zdát, že párů, co fyzický projev lásky raději vymění za seriál v televizi, nebude tolik, opak je pravdou. Ze statistik totiž vyplývá, že s nízkým libidem bojuje přibližně 32 procent mužů a 40 procent žen. Řešení?

Když se přírodě musí trochu pomoct

Víru v afrodisiaka mají lidé již od pradávna. Zatímco v dobách dávno minulých se k povzbuzení vzrušení mnohdy využívaly dosti pochybné nebo dokonce mírně jedovaté prostředky, dnes taková „oběť“ naštěstí není nutná. Máme jiné a bezpečnější možnosti! Ten, kdo svůj milostný život nechce svěřit do „rukou“ konvenčních medikamentů, může najít podporu i ve vlastních zásobách. Která afrodiziaka máte doma, aniž byste o nich věděli?

Se špenátem má touha zelenou

„V podstatě všechno, co je dobré pro srdce, je dobré i pro sex,“ nalévá čistého vína lékař Steven Lamm, který působí na Newyorské univerzitě. Tento specialista se opírá o tvrzení japonských vědců, kteří poukazují na to, že špenát jakožto bohatý zdroj hořčíku normalizuje tlak, zatímco zlepšuje průtok krve v genitáliích. A to zabrnká na tu správnou erotickou strunu…

Řekněte ano celeru

I opomíjený celer funguje jako spolehlivý stimulant. A to jako vážně! Jeho konzumace zvyšuje tvorbu androsteronu, což je přírodní afrodiziakum obsažené v mužském potu. Ovšem pochutina, kterou moc dobře znali už staří Egypťané, zprostředkovává i sloučeniny, jež roztahují cévy a pomáhají tak ke kvalitnějšímu vyvrcholení. Tak už zbývá jen najít to správné jídlo, ve kterém se tato zelenina „ztratí“.

Ovesné vločky ráno i večer

Ovesné vločky jsou báječným a zdravým startem dne, neboť poskytují vitaminy, minerály i několikahodinovou stabilní energii. Bylo by ale chybou myslet si, že uvedený obilný výrobek může být užitečný jenom po probuzení. Závěry jisté americké studie naznačují přímou souvislost mezi ovesnými vločkami a vyšší hladinou testosteronu u mužů. Zároveň sdělují, že ženám jejich obsažené látky řádně prokrví intimní partie, což může probudit i to nejospalejší libido.

Foto: Shutterstock

Autorka: Šárka Mikulová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 29. 11. 2020

Ovesné vločky i špenát máme rádi.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.