Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 17. 6. 2021
Líbí se mi

Kouzla a krásy ve Zvonkovém údolí: přidejte se k Evě Čejkové při sledování dvanáctého dílu pořadu Na houpačce

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 17. 6. 2021
Líbí se mi
Kouzla a krásy ve Zvonkovém údolí: přidejte se k Evě Čejkové při sledování dvanáctého dílu pořadu Na houpačce

Kouzla a krásy ve Zvonkovém údolí: přidejte se k Evě Čejkové při sledování dvanáctého dílu pořadu Na houpačce

Zajímají vás tipy, inspirace a rady pro spokojený rodinný život? Pak si určitě stejně jako my nenecháte ujít dvanáctý díl pořadu Na houpačce, kterým provází Eva Čejková. Ten nás tentokrát zavede do Zvonkového údolí a těšit se na něj budete moci již v sobotu 19. června v 17:55 na Primě.

Pomalu se blíží opravdové léto a s ním je tu další díl pořadu Na houpačce. Tentokrát se bude věnovat rodině, józe a grilování. Zkrátka všemu, co ke krásnému létu patří! 

Nejprve si s moderátorkou pořadu Evou Čejkovou projdeme domem, jehož základní kámen hrdě hlásí číslovku 1796, přesto jsou ale zmínky o něm mnohem mladšího data. Majitelé nemovitosti se rozhodli nechat jí co nejvíc ducha, který je pro roubenky v podhůří tak příznačný a mnoho let brousili, rekonstruovali, zateplovali a do nemovitosti přinášeli také nezbytné výdobytky civilizace tak, aby se v ní dalo žít celoročně. A že se rekonstrukce zdařila – uvidíte už v sobotu.

Moderátorka pořadu se také pobaví s jednou z dcer majitelů na téma cosplay. Uměli byste si reálný kostým připravit? Odkud se tento koníček vzal a proč se v něm mísí prvky fantasy, historických kostýmů nebo třeba orientální manga či animé kultury? 

Kluci vyrobí stoličku pro trpaslíky. Vyzkoušíte ji také? 

Mottem pořadu je citát Walta Disneyho: „Sny se mohou stát skutečností, když je budeme následovat.“ A to se téhle rodině plní bezezbytku. 

Kromě jiného se totiž v pořadu Na houpačce dozvíme o splněném snu – o aktivním cvičení jógy a o tom, proč se Andrea rozhodla věnovat pěstounství. Proč je pěstounská péče důležitá ne pro dospělé, ale pro takzvaně neumístitelné děti z dětských domovů? Andrea své vyprávění zakončí přáním, které vyjadřuje vše: „Moc bych chtěla, aby se pěstounství věnovali i starší lidé, nemusí se přece všichni starat o miminka, každé dítě si zaslouží domov, když jeho vlastní z nějakých důvodů v daném okamžiku fungovat nemůže.“

Kromě toho si s panem Koucourkem Eva ugriluje zeleninu, připraví skvělý salát a vyzpovídá jej, jaké to je být hlavou tak rozvětvené rodiny. A zjistí i to, jaké jsou jeho sny. 

Po pořadu Na houpačce bude následovat krátké okénko Eva testuje, ve kterém budou diváci testovat v domácích podmínkách produkty, které Evu v průběhu přípravy pořadu zaujmou. Hlásit se a testovat můžete i vy! Stačí, když se přihlásíte na https://testovani.ihoupacka.cz/ Praktické rady tedy budou obsaženy v každé minutě obou pořadů. Eva ale i tentokrát bude rozdávat dárky jako jsou oblíbené motivační hrnečky 

Vždy v sobotu se diváci mohou těšit na rady, tipy a inspiraci pro zdravý životní styl i duševní pohodu celé rodiny. Každý díl je natáčen v krásném prostředí českého venkova.

Nezapomeňte si pustit dvanáctý díl pořadu Na houpačce, který uvidíte na obrazovkách televize Prima již tuto sobotu 19.června v 17:55 hodin. 

Foto: archiv televize Prima

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 24. 9. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 21. 6. 2021

nyní jsem díl neviděla, musím si ho najít a zpětně se podívat ú

Odpovědět
Svata
Svata 20. 6. 2021

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 19. 6. 2021

Už se moc těším

Odpovědět
konatovka
konatovka 18. 6. 2021

Už se těším na tento díl. Ten minulý byl úžasný. Obdivuji pana architekta, co dokázal udělat se starým mlýnem. Celostátní ocenění si určitě zaslouží. Také mě moc zaujaly ty bylinky.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 458
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.