Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 10. 4. 2021
Líbí se mi

Příchod miminka obrátí váš milostný život naruby. Jak vrátit romantiku do vaší ložnice?

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 10. 4. 2021
Líbí se mi
Příchod miminka obrátí váš milostný život naruby. Jak vrátit romantiku do vaší ložnice?

Příchod miminka obrátí váš milostný život naruby. Jak vrátit romantiku do vaší ložnice?

Příchod miminka do rodiny převrátí život naruby. I ten milostný. Zatímco některé ženy „vplují“ do romantiky v ložnici bez větších obtíží prakticky hned po šestinedělí, většina přece jen může zažívat určité potíže. Pomoci zpět ke slasti ale může i správně zvolená poloha!

Může se stát, že při prvních pokusech o milování po šestinedělí budete zažívat nepříjemné pocity, občas i trochu bolest. Pokud však lékař potvrdí, že jste v pořádku, není důvod se sexu úplně vyhýbat. Mějte však na paměti, že některé vaše oblíbené pozice mohou spíše než rozkoš působit ženě určité nepohodlí. Které stojí za to vyzkoušet?

Budu nahoře

Je-li žena v poloze nahoře (neboli na koníčka), pak má jedinečnou možnost převzít kontrolu nad hloubku průniku partnerova penisu, nad rychlostí milování, ale také například nad klitorální stimulací. A to je silná trojka, která je u většiny z nás potřeba k dosažení orgasmu! Zkrátka si můžete najít přesnou polohu, která je vám příjemná a nevyvolává žádné negativní reakce vašeho těla, jež nedávno prošlo porodem. Navíc pokud kojíte, předejdete v této pozici nepříjemnému tlaku na svá ňadra.

Raději zezadu

Některé novopečené maminky mohou zažívat chvilky slabosti, jež se mohou objevit i během sexu. A když se vám točí hlava a je vám na omdlení, milování si zrovna neužijete. V takovém případě poloha na koníčka není úplně ideální a možná budete muset vyzkoušet jinou. Třeba tu zezadu! Je ideální i proto, že nevytváří tlak na bříško nebo prsa. Jen pamatujte, že v této pozici žena tak úplně nekontroluje hloubku průniku, a tak partnera upozorněte, aby byl – alespoň z počátku – opatrnější.

Na boku

Především pokud vám není po porodu, respektive šestinedělí, příjemné, když do vás partner proniká hodně hluboko, zvolte polohu, při které oba ležíte na boku a muž je přitisknutý k vašim zádům. Průnik penisu je v takové pozici poměrně mělký a navíc má partner poměrně snadný přístup k vašemu klitorisu. Pro mnoho žen je milování na boku také příjemné, pokud nejsou po porodu dostatečně sebejisté kvůli změnám, jež těhotenství zanechalo na jejich těle (což je sice zbytečné, ale bohužel s nízkým sebevědomím bojuje po porodu spousta žen).

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 11. 4. 2021

neměli jsme s tímto problém

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 11. 4. 2021

je to na každém páru, jak se sladí....nejhorší je muž, který chce ukojit své choutky a nedbá na přání manželky

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 11. 4. 2021

Není to snadné

Odpovědět
sipeji
sipeji 11. 4. 2021

Kdo nezažil, neví.....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 674
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.