Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 15. 11. 2020
Líbí se mi

Komplimenty, díky kterým bude váš muž šťastný

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 15. 11. 2020
Líbí se mi
Komplimenty, díky kterým bude váš muž šťastný

Komplimenty, díky kterým bude váš muž šťastný

Že komplimenty a pochvaly jsou jen pro ženy? Nesmysl! Také pánové touží po uznání a potřebují se cítit důležitě i milovaně. Pokud tedy chcete, aby vás partner na rukou nosil, nešetřete milými slovy a pohlaďte jeho duši vhodně vybranými větami. Které z nich jeho srdci udělají tu největší radost?

Navzájem se motivovat a povzbuzovat patří k základním pilířům vztahu. Tak samozřejmě, že svého partnera pochválíte za hezký oblek, pomoc při nákupu, sestavení skříně nebo výměnu pneumatik u svého auta, ale stačí to? Navzdory tomu, že jsou tyhle typy pochval příjemné, protějšek nezasáhnou přímým způsobem. Věty, díky kterým jsou muži skutečně vnitřně šťastní a spokojení, totiž vypadají úplně jinak. Používáte je?

Vedle tebe se cítím bezpečně

Je přirozené, že vás muž chrání a váží si vás, protože jste pro něj důležitá. Proto ho za to oceňte. Projevte, že milujete jeho přítomnost. Nesmírně jej to potěší už jen z důvodu, že se dotknete jeho mužství a ega, na kterém vlastně stojí celá jeho existence.

Obdivuji, jak ses s tím vyrovnal

Je jedno, jestli partner změnil zaměstnání, klidně vyřešil situaci u supermarketu, kde mu jiný řidič odřel auto, nebo se zastal svého dítěte před jiným dospělým. Muži rádi vědí, že dělají dost pro své blízké a cítí se dobře, pokud je někdo pochválí za jejich osobnost, úsudek a rozhodovací schopnosti. Tetelí se blahem a připadají si silní jako nikdy dřív!

Jsi můj osudový muž

Potkali jste se a zamilovali. Možná je to pár měsíců, možná pár let. I když si občas vjedete do vlasů, což je normální, máte se rádi a dokážete si vyříkat mnoho věcí. A to je strašně fajn. Proto dejte svému muži zprávu o tom, že společně strávený čas s ním se dá vyjádřit jedním jediným slovem. Vděčnost.

Inspiruješ mě

Uznání profesionálního úspěchu zacílí na sebejistotu vašeho muže a povzbudí ho k ještě lepším výkonům. Pravidelně cvičí, v práci ho povýšili, uběhne 10 kilometrů v krátkém čase, zvládne zkombinovat rodinu a koníčky a ještě vám pomůže s domácností? Cokoli, v čem vyniká, je vhodným námětem k pochvale!

Ostatním ženám se líbíš

Muži, stejně jako ženy, hodnotí svá těla, ujišťují se o vlastní atraktivitě a chtějí se líbit. Někteří z nich samozřejmě mají neskutečné charisma díky osobnosti, aniž by vlastnili pevné a svalnaté tělo z magazínů. A to je třeba vyzdvihnout. Buďte hrdá na to, že zrovna vy máte skvělého životního partnera a přítele a aspoň občas špitněte, že nejste sama, komu se tak zamlouvá!

Foto: Shutterstock

Autorka: Karolína Dostálová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 18. 3. 2021

Odpovědět
avatar

thanks for the information http://internetcourses.in/ http://musicgyanproduction.com/

Odpovědět
avatar

good one keep it up https://musicgyan.in/

Odpovědět
avatar
Harmeen Kaur 10. 12. 2020

Myslím, že to chápu Mən başa düşürəm Myslím, že mám své místo Mənim yerim olduğunu düşünürəm https://computerdeskcorner.com/

Odpovědět
Svata
Svata 3. 12. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 565
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.