Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 11. 2019
Líbí se mi

Japonci vs. Češi: Kdo je v ložnici při milování nejspokojenější

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 11. 2019
Líbí se mi
Japonci vs. Češi: Kdo je v ložnici při milování nejspokojenější

Japonci vs. Češi: Kdo je v ložnici při milování nejspokojenější

Jak se liší vnímání vlastního těla a milostného života napříč nejrůznějšími národy? Tak na tuto problematiku se zaměřil nedávný průzkum, kterého se účastnilo 13 tisíc lidí z celého světa. A výsledky jsou opravdu zajímavé!

Nejspokojenější sexuální život vedou Indové, Mexičané a Brazilci. Naopak nejméně spokojení jsou lidé v Japonsku, Jižní Koreji a Hongkongu. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu společnosti Tenga, kterého se zúčastnilo 13 000 lidí z 18 zemí světa. Ze studie dále plyne, že 78 % lidí holduje masturbaci. Nejrozšířenější je sebeukájení ve Velké Británii, Britové ze všech dotázaných národů také nejčastěji používají erotické pomůcky.

Upnutí Britové? Ale kdepak!

Nejspokojenější s kvalitou a frekvencí sexu, orgasmem a masturbací jsou lidé v Indii (86 na stupnici 1 až 100), za nimi následují Mexičané (82) a Brazilci (81). Z evropských zemí jsou na tom v tomto ohledu nejlépe lidé ve Velké Británii (67). Nejmenší spokojenost pak panuje u Japonců (38) a lidí z Jižní Koreje (41) a Hongkongu (52).

Vyplývá to z nového průzkumu jisté japonské společnosti, která se specializuje na moderní, designové masturbační pomůcky. Průzkumu se zúčastnilo 13 000 dotázaných z 18 zemí světa a byl zaměřen na názory a postoje lidí k masturbaci, sexu a sexualitě.

Utajovaná sebeláska

Sebeukájení se věnuje drtivá většina dotázaných – celých 78 %. Nejrozšířenější je masturbace ve Velké Británii, kde se jí věnuje 96 % mužů a 78 % žen. Stejné procento mužů bylo zaznamenáno též v Jižní Koreji a Spojených státech. Co se žen týče, po Britkách jsou v masturbaci nejaktivnější Němky a Američanky (shodně 76 %). Většina lidí se navíc shoduje, že je pro ně masturbace zdravá – to si myslí nejvíce lidí ve Spojených státech (59 %), oproti tomu v Japonsku je to jen něco málo přes čtvrtinu (27 %). Ovšem i přesto, že je masturbace rozšířená, téměř třetina dotázaných (30 %) přiznává, že ji již někdy lživě popřela.

Sebeukájení bylo po dlouhou dobu lidských dějin poměrně tabuizovaným tématem. I dnes se mnohdy setkáváme s představami o tom, že muži a ženy provozující masturbaci jsou zoufalí jedinci, kteří si nedokážou najít k sexu partnera. Masturbace je však zcela přirozená a prospěšná. Pomáhá lidem poznávat své tělo a budovat zdravé sexuální sebevědomí. Lidé, u kterých je masturbace otevřenějším tématem, jsou se svým sexuálním životem mnohem spokojenější.

A co Češi?

Průzkum dále přinesl náhled i na používání sexuálních pomůcek. Ty jsou nejrozšířenější mezi Brity (28 %), dále pak Američany (27 %), Němci (26 %) a Australany (24 %). Nejméně je naopak využívají lidé v Hongkongu (12 %), Japonsku (13 %) a Indii (15 %).

Češi však v používání erotických hraček nezaostávají. Z nedávného průzkumu vyplývá, že erotické hračky nakupuje ve věkové kategorii 35 až 59 let celkem 35 % Češek a 41 % Čechů.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 18. 11. 2019

Odpovědět
Ovace
Ovace 18. 11. 2019

zajímavé

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 11. 2019

Odpovědět
gustawka
gustawka 17. 11. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 16. 11. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 936
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.