Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 6. 12. 2019
Líbí se mi

Jaké dárky letos letí? Ty nehmotné ve formě zážitků! Na ty se totiž nezapomíná

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 6. 12. 2019
Líbí se mi
Jaké dárky letos letí? Ty nehmotné ve formě zážitků! Na ty se totiž nezapomíná

Jaké dárky letos letí? Ty nehmotné ve formě zážitků! Na ty se totiž nezapomíná

Lámete si hlavu, čím letos obdarovat blízké? Co letošní Vánoce pojmout trošku jinak? Jaksi nekonvenčněji a místo parfémů, ponožek a rukavic blízké obdarovat leteckými zážitky. Let balónem či vyhlídkový let pro babičku a dědu, seskok padákem pro partnera, letecký simulátor pro bratra. Buďte si jisti, že na takové dárky hned tak nezapomenou.

Letecké zážitky pro každého

Kde takový dárkový poukaz na letecký zážitek pořídíte? Třeba na serveru leteckezazitky.cz. Jeho platnost je šest měsíců, během kterých se i ti nejméně rozhodní obdarovaní rozhoupají k akci. A pokud si nejste jisti konkrétním zážitkem, darujte poukaz univerzální, a obdarovaný si sám zvolí, zda se proletí ve větroni, vrtulníku, balonu či skutečném letounu. Nabídka zážitků je totiž opravdu bohatá. Vybere si z ní rozhodně každý!

Máte v rodině dobrodruha?

Obdarovaný se může stát pilotem na zkoušku, proletět se nad Evropou, vyzkoušet si let akrobatický, vychutnat si tandemparagliding či skočit padákem. Zkrátka se vznést do oblak a kochat se pohledem na krajinu z ptačí perspektivy. Nebo si přímo vychutnat pocit z volného pádu. Záleží na míře dobrodružnosti, která je či není obdarovanému vlastní.

Máte strach?

Respektive se obáváte, že obdarovaného přepadne strach? Ten se přeci má překonávat. Obavy z létání vskutku nejsou na místě. Podle statistik je letadlo obecně nejbezpečnějším dopravním prostředkem vůbec. Riziko havárie je minimální.

S profesionálními piloty budete v bezpečí

Moderní letouny pilotují profesionální piloti se stovkami nalétaných hodin. S nimi jste v maximálním bezpečí. I přesto je samozřejmě na místě zážitky vybírat adekvátně k věku a fyzické kondici obdarovaného. Babičce s dědou tedy nekupovat seskok padákem, ale vyhlídkový let. A bratrovi dobrodruhovi klidně dopřejte zážitek v podobě řízení letadla.

Nejoblíbenější letecké zážitky

Jaké zážitky se těší největšímu zájmu? Nezapomenutelné jsou třeba vyhlídkové lety nad Beskydy či Pálavou. Opravdová romantika na vás ovšem čeká při letu balonem. Ten si naplánujte na skutečně významnou příležitost, jako je například žádost o ruku. V oblacích vás vyvolená určitě neodmítne. A ti co mají dobrý žaludek, který snese všechno, si mohou vyzkoušet let akrobatický. Při něm vám adrenalin bude stoupat rychlostí blesku.

Skutečný letoun, nebo simulátor?

Obdarovaný si však může vyzkoušet i pilotování velkého dopravního letadla. Sice v jeho simulátoru, ale věřte, že i tento zážitek stojí za to. Kopie kokpitu je totiž tak přesná, že ji obdarovaný nerozezná od kokpitu skutečného letounu. Jestlipak s ním bude schopen přistát?

Pilotem na zkoušku

A od simulátoru bude už krůček ke skutečnému pilotování. Váš blízký se díky vám může stát třeba pilotem na zkoušku. To spolu s instruktorem nasedne do opravdového a nefalšovaného letounu a vyzkouší si, co všechno obnáší práce pilota a řízení. Co vy víte, třeba ho to chytne do té míry, že se z něj jednou stane pilot profesionální.

Foto: Shutterstock

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Milena S. 6. 6. 2021

Jo zážitky jsou fajn, já darovala let balonem ale přes jinou firmu - https://topskokpadakem.cz/category/let-balonem ale taky spokojenost!

Odpovědět
avatar

Nevím jak u vás, ale u nás docela dost toto léto zabodovali dárky ve formě bazénu na zahradu Vím, že to zní možná dost megalomansky, ale hold někde se dávají různé zážitky u nás se daruje bazén Jestli mohu doporučit jednu fakt super stránku, tak je to https://www.albixon.cz/bazeny/

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 31. 3. 2020

Taky jsem letos přítelův dárek k narozeninám pojala trošku jinak a přes https://autozazitek.cz/kategorie/zazitkove-jizdy-autem/ jsem mu zaplatila jízdu v supersportovním autě. Už jsem moc zvědavá jak se na to bude tvářit, auta totiž miluje.

Odpovědět
avatar
Nataša Zabloudilová 28. 1. 2020

Zážitkové dárky jsou super. Bohužel ale ne každý takový dárek ocení. Třeba děti mnohem více ocení materiální dárky. U těch je taky docela dobré mít jistotu, že vůbec stihnou přijít včas. Právě v tomto ohledu se mi tyto Vánoce dost osvědčila tato kurýrní služba Praha: http://www.intimekuryr.cz/ Ti mi totiž některé dárky doručili ještě dřív, než jsem čekala.

Odpovědět
gustawka
gustawka 7. 12. 2019

já daruji pobyty

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.