Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 10. 12. 2020
Líbí se mi

Jak vybrat vánoční dárky?

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 10. 12. 2020
Líbí se mi
Jak vybrat vánoční dárky?

Jak vybrat vánoční dárky?

Možná by bylo lepší formulovat otázku následovně: Jak vymyslet vánoční dárky? Rozmyslet, co by potěšilo daného člena rodiny, totiž vůbec není snadné. Obzvlášť když vám řekne, že vlastně nic nepotřebuje. Ovšem dá se s tím pracovat, pojďte se s námi podívat na pár konkrétních tipů.

Úplně nejlepší je, když začnete vánoční dárky řešit zhruba v září. Tehdy je samozřejmě nemusíte hned kupovat, ale je vhodné začít pozorovat prostředí a pečlivě naslouchat, o čem se vaši blízcí zmiňují. Tuhle fázi jste však letos již prošvihli, takže pojďme dál.

Zamyslete se, jestli nemůžete koupit náhradu

Má vaše maminka už starý telefon? Stěžuje si brácha, že mu hraje jenom jedno sluchátko? Všimli jste si ulomeného ucha u konvice? Pozorujte okolí a zkuste se dovtípit, co by šlo nahradit. Spousta lidí si novou věc nekoupí, dokud ta stará nějak slouží, ale když jim někdo daruje modernější nebo lépe funkční předmět, budou rádi.

Zkuste si projít žebříčky e-shopů

Miluje váš přítel technologické hračky? Výborně, máte jasný směr. Zamiřte do nějakého e-shopu s elektronikou a projděte si tamní produkty. Hromada větších e-shopů má přímo připravené průvodce, jak vybrat dárky pro muže, ženy, děti, přítele, tatínka atd. Nechte se inspirovat, třeba vám něco cvrnkne do nosu.

Vsaďte na osvědčené dárky

Mezi osvědčené dárky pro ženy patří například: šperky, kabelky, boty, oblečení, kosmetika.

Mezi osvědčené dárky pro muže patří například: pásek, hodinky, peněženka, kosmetika, ponožky.

Tím sice možná nenadchnete, ale zároveň nic nepokazíte.

Darujte něco jedlého

Řada lidí po ničem netouží, tvrdí, že doma nechtějí zbytečně shromažďovat další věci. Dobře, tak jim darujte něco, co skladovat nemusí – něco k snědku či k pití. Výběrové potraviny, domácí marmelády, likéry, dobrý alkohol, pro muže pokrmy s chilli.

Poukazy na poslední chvíli

Jestliže budete dlouho váhat, může se také stát, že nic vybrat nestihnete. Pak přichází na řadu dárkové poukazy, ty vám většinou mohou přijít e-mailem, a tak se dají objednat ještě i 24. prosince… Zkuste darovat třeba předplatné časopisu, Netflixu, Spotify, poukaz na wellness pobyt, masáž, nákup v drogerii, ve zdravé výživě atd. Fantazii se meze nekladou.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 11. 12. 2020

Každý rok je to oříšek....jako vždy je nejtěžší vybrat dárek pro mojí maminku.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.