Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 13. 11. 2019
Líbí se mi

Jak už na počátku vztahu poznat, že jste pro sebe jako stvoření

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 13. 11. 2019
Líbí se mi
Jak už na počátku vztahu poznat, že jste pro sebe jako stvoření

Jak už na počátku vztahu poznat, že jste pro sebe jako stvoření

Bylo by to hezké, kdyby měl člověk možnost nahlédnout do budoucnosti, aby zjistil, zda muž či žena, kterým právě daroval své srdce, s ním prožijí celý zbytek života, jak doufá. Jenže ve skutečnosti vstupujeme do každého vztahu s nejistotou.

I tak ale existují jisté signály a znamení, jež mohou napovědět, zda vám to vydrží do onoho pověstného „dokud nás smrt nerozdělí“.

Jste sami sebou

Když je nám s někým dobře, nemusíme se nijak přetvařovat a nasazovat si masky, které například nosíme před kolegy v práci apod. A to je velmi slibný začátek. Vyjadřujeme tím důvěru druhému – a ta je pro úspěšný a spokojený vztah životně důležitá.

Co řeknete, to platí

Určitě už jste někdy zažili, že jste s potenciálním partnerem/potenciální partnerkou sice trávili volný čas, ale vlastně vám nevadilo, když jeden z vás zrušil společně naplánovaný večer. Ovšem nyní si něco takového nedovedete ani představit, a navíc vás to (a evidentně ani váš protějšek) rozhodně nenapadlo. To je dobré znamení.

Minulost není zátěží

Může se stát, že máte u některých lidí pocit, že by vám upřímnost o vlastní minulosti mohla uškodit. Ale s vaším novým partnerem/partnerkou vás takové myšlenky ani nenapadnou! Minulost najednou není zátěž, ale vaší přirozenou součástí. A opačně to funguje stejně – ani vy to, co bylo, u svého protějšku nevnímáte negativně.

Omluva je omluva

Každý dělá chyby, za které se musí omluvit. Ovšem všichni víme, že ne každá omluva je opravdu upřímná. Když ale nemáte problém s přiznáním chyby a opravdovou omluvou, značí to nejen, že vám na druhém skutečně záleží, ale že se cítíte v bezpečí, protože víte, že vaší chyby nezneužije a omluvu přijme stejně upřímně, jako jste ji vyřkli.

Hádky podle pravidel

Na světě neexistují dva lidé, kteří by spolu ve všem bezvýhradně souhlasili. A tak se občas všichni dostaneme do sporů a vypukne hádka – dokonce i když jsme zamilovaní. Na tom není nic divného, Ovšem velmi záleží na podobě hádky. Když na sebe křičíte, používáte neadekvátní výrazy, vytahujete „špinavé prádlo“ a za každou cenu se snažíte hádku vyhrát, něco je špatně. I ve sporech by mělo být vidět, že se hádají dva lidé, kterým na sobě navzájem záleží…

Harmonie v ložnici

Sex samozřejmě není všechno, ale je velmi důležitou součástí partnerského života. A tak je jasné, že když vám to „klape v posteli“, je to dobré znamení. Jistě, zpočátku vztahu může chvilku trvat, než se partneři „sladí“ a zjistí, co se komu líbí apod., ale pokud jste společně schopni o sexu otevřeně mluvit a užívat si ho, je to dobré znamení.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
beata0063
beata0063 16. 11. 2019

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 11. 2019

ano, ze začátku se každý přetvařuje a dělá se lepším, aby se druhému zalíbil , ale dělají to jak muži, tak i ženy, takže když budou k sobě upřímní, nemělo by to být překážkou. Ale spíš je možnost vidět člověka, jaký i umí být, když chce

Odpovědět
lemur
lemur 15. 11. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 892
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.