Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 3. 2021
Líbí se mi

Jak partnerovi říct, že toužíte vyzkoušet erotické hračky? Volte politiku upřímnosti

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 3. 2021
Líbí se mi
Jak partnerovi říct, že toužíte vyzkoušet erotické hračky? Volte politiku upřímnosti

Jak partnerovi říct, že toužíte vyzkoušet erotické hračky? Volte politiku upřímnosti

Sexuální hračky se staly výnosným podnikáním. Proč? Sex už dávno není tabu – a pomůcky usnadňují dřív se dostat přímo „k věci“. Jenže co když je partner proti nim? Nevzdávejte se a řekněte si o to, co potřebujete. Takhle!

Sexuologové používání hraček pro dospělé velmi rádi doporučují, neboť vibrátory, dilda i další pomůcky jednoznačně patří k terapeutickým léčbám. Kupříkladu ženy, které mají potíže s dosahováním orgasmu, by na vibrátorech měly trénovat co možná nejčastěji. Obecně však platí, že kdejaký umělý kamarád může sexuální život jednotlivce i páru udělat hezčí. Jediným problémem je, že někdy se oba partneři s touto myšlenkou neztotožňují. Pokud jste ve vztahu s osobou, která má proti erotickým pomůckám výhrady nebo jenom váhá, zda je přizvat do ložnice či nikoli, můžete udělat několik věcí.

Volte politiku upřímnosti

Chodit okolo horké kaše? Jsou i lepší metody. Vysvětlete svému partnerovi, že existují párové vibrátory, jež můžete používat společně. Objasněte mu, že máte zájem na tom, aby se váš milostný život vyvíjel pro dobrou obou stran. Máte-li pocit, že by váš partner takový přístup neusnesl, zkuste svůj nápad zaobalit za lechtivý sen. „Zlato, tuhle se mi zdálo, že jsme se celou noc milovali a ty jsi z nočního šuplíku tahal jeden vibrátor za druhým. Bylo to zajímavé a mne by zajímalo, zda by nás to bavilo i ve skutečnosti. Zkusíme někdy něco takového?

Zbavte se tlaku

Vzhledem k tomu, že většina žen (až 80 %) nemůže při samotném pohlavním styku vyvrcholit, doporučuje se jim stimulace klitorisu. A právě sexuální hračky v tomhle směru mohou hodně pomoci. Vy coby žena díky nim můžete mít cestu na vrchol snazší, on coby muž si uleví od tlaku, který je na něj vyvíjen. Proto se ve vhodné chvíli před protějškem zmiňte, že toužíte po tom, abyste si sex užívali – ještě mnohem víc než dosud. „Pojďme vybrat nějakou pomůcku, která nás spojí. Vždyť si to zasloužíme. Co děláš dnes odpoledne?“ Stanovte konkrétní datum a čas. Vaše iniciativa milence popostrčí.

Zmiňte se o pikantním účelu

Potěšení je lidské právo! Sexuální hračky v žádném případě nemají naznačit, že jeden nebo dokonce oba partneři nějak chybují. Naopak. Tím, že si domů pořídíte nějaký ten kousek, poukážete na to, že chcete svůj milostný život udržet pikantní. A přesně takhle to během rozhovorů s protějškem prezentujte.

Foto: Shutterstock

Autorka: Šárka Mikulová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 22. 3. 2021

Já mám výhodu v tom, že jsem rozvedená, takže se nikoho nemusím na nic ptát . Mám doma dva designové vibrátory, které jsem si objednala z https://luxusni-vibrator.cz/design-vibratory/c3 a můžu říct, že jsou lepší než chlap . Nikdo mě večer neotravuje, když se mi nechce, takže je to jen na mně .

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 3. 2021

řekla bych, že netoužím

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 17. 3. 2021

Vyzkoušela se má všechno

Odpovědět
sipeji
sipeji 17. 3. 2021

Upřímnost je vždy nejlepší.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 16. 3. 2021

tak toto mne zatím nezlákalo a manžel se také neprojevil....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.