Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 4. 9. 2021
Líbí se mi

Ve vztahu nezapomínejte na romantiku! Jak si připravit romantický večer ve dvou?

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 4. 9. 2021
Líbí se mi
Ve vztahu nezapomínejte na romantiku! Jak si připravit romantický večer ve dvou?

Ve vztahu nezapomínejte na romantiku! Jak si připravit romantický večer ve dvou?

Možná máte nového partnera, před kterým nic nechcete podcenit. Nebo jste prostě jen nervózní vinou toho, že jste se dlouho nemilovali, případně vaši hlavu zaměstnávají všechny možné události, které se kolem vás dějí. Doufáte, že se vám podaří vytvořit smyslnou a mazlivou atmosféru? Pak nepodceňujte přípravu!

Pokud chcete být opravdu připraveni na intimitu, zkontrolujte, zda je všechno tak, jak to má být. Které pojistky vám zajistí, že všechno proběhne na jedničku?

Nalaďte svá těla i mozky

Při sexu si mnozí cení hlavně spontánnosti. I když ta je sama o sobě fajn, budování sexuálního napětí, a to v dostatečném předstihu, mívá podobně kouzelný účinek. Proto věnujte svému partnerovi dlouhý a významný polibek, napište mu k obědu koketní text, nebo ho při nákupu pohlaďte po zadnici. Zkrátka udělejte něco, co naznačí příští události. To jemu i vám dodá čas k tomu, aby se vaše představivost mohla trochu zatoulat. Fantazie začne pracovat na plné obrátky. Ostatně, zvlášť pro ženy je stimulace mozku velmi důležitá. Mozek je nejerotogennějším sexuálním orgánem, ze kterého pramení touha. V překladu to znamená, že každá erotická myšlenka, představa či fantazie udělá pro předehru doslova zázraky.

Připravte prostředí

Zvažte, jaké osvětlení je pro vás nejlepší. Milujete svíčky, tlumenou hudbu, specifické vůně? Použijte všechny zbraně, které máte k dispozici. Do nočního stolku vložte balíček kondomů a lubrikant. Přece nechcete, aby vás v tom nejlepším něco překvapilo či snad zaskočilo. Hodí se i balíček vlhčených ubrousků.

Odložte všechny starosti

Koučové partnerských vztahů a sexuologové dnes a denně opakují, že si každý může sexu užít mnohem víc, když přestane přemýšlet, co ještě musí udělat. Jakmile mysl putuje k pracovním povinnostem, zabývá se různými úkoly a resty, nezbývá už na milování energie. Vykonejte jen to nejdůležitější, zbytek odložte na jindy. Uvolněte se.

Oblečte si něco svůdného

Krajkový set spodního prádla, který v obchodě stál majlant, nejspíš nenosíte „jen tak“ do práce. Je na speciální příležitosti, jako je tahle. Pokud se v něm už necítíte dost sebevědomě nebo sexy, je čas na koupi nového kousku. V případě, že na něco takového nemáte prostor, jděte do sprchy a po ní se párkrát zhluboka nadechněte. Toto jakési zpomalení a soustředěnost na okamžik může vytvořit příjemné sexuální pocity, což samozřejmě vede k lepšímu a uspokojivějšímu sexu. (Jedná se o pouze o přechod z rušného života do sexuálního prostředí. Klasickou meditaci před sexem nepraktikujte, mohla by vás od chuti na milování naopak vzdálit.)

Foto: Shutterstock

Autorka: Šárka Mikulová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 5. 9. 2021

romantika je důležitá

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 5. 9. 2021

hezké

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 9. 2021

romantiky není nikdy dost

Odpovědět
sipeji
sipeji 5. 9. 2021

Často na romantiku není čas a to je škoda

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 247
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.