Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 17. 11. 2020
Líbí se mi

Jak si podle feng šuej zlepšit milostný život

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 17. 11. 2020
Líbí se mi
Jak si podle feng šuej zlepšit milostný život

Jak si podle feng šuej zlepšit milostný život

Je váš milostný život takkový, jaký byste si představovali? Tak vždycky to může být lepší! Proto využijte svůj domov ke zvýšení energie a probuďte ve své ložnici vášeň s pomocí čínského umění feng-šuej.  V posteli si užijete víc než kdy dřív!

Ložnice je taková malá svatyně a útočiště. Její hlavní součást, postel, se u milenců drží na prvním místě oblíbenosti, což není žádným překvapením. Postel je útulná a pohodlná a celá místnost se dá zamknout, takže poskytuje dostatek soukromí pro sexuální hrátky. To ale neznamená, že je všechno v pořádku. Pokud je ložnice špatně uspořádaná, může sexuální život blokovat. To nedopusťte!

Svěží vítr do domu i vztahu

Feng-šuej, v překladu „vítr a voda“, je starověké čínské umění účelného a úmyslného uspořádání, které má za cíl být v souladu s energií „čchi“ a prostředím kolem vás. Různé části domova jsou jako meridiány či energetická centra v těle, a pokud se v nich přeskupí nějaké položky, popřípadě se vyhodí nebo naopak přidají, prostor pro proudění energie se vyčistí. V případě ložnice to znamená intimní spojení a sexy milostný život.

Kde vlastně spát?

Kdo chce mít v noci co nejvíc klidu, měl by mít ložnici co nejdále od vchodu, nejlépe tedy v zadní části bytu nebo v patře. Za těchto podmínek do spánku vstupuje méně pozemských starostí. V samotné ložnici najděte roh lásky, což je ten pravý zadní. Představuje milostný oltář. Věnujte mu čas a vtiskněte do něj láskyplný záměr.

Vyzdobte jej předměty a dekoracemi (svíčky, polštáře a podobně) v červené, růžové a bílé barvě, které symbolizují city a fyzično. Navíc se snažte vybrané předměty mít ve dvojicích, aby bylo intimní poselství ještě silnější. Dvě noční lampičky, dva noční stolky, dva krystaly růžového křemene…

Přesuňte postel

Poloha vaší postele je přitom stejně důležitá jako to, co v ní děláte. Je její čelo pod oknem? Jsou vaše nohy obrácené ke dveřím? Obě tato umístění způsobují, že vaše čchi (energie) vyletí z místnosti, takže se často cítíte unaveně a vyčerpaně.

Optimální je, když z postele vidíte na dveře a máte rozhled po celé místnosti. Pokud nemáte jinou možnost a postel nejde přesunout, zavěste na zeď zrcadlo tak, abyste v něm z postele na vchod dohlédli. A co dalšího pro probuzení vášně můžete udělat?

Tohle musí z kola ven!

Odstraňte vše pichlavé, včetně kaktusů. Zbavte se pozůstatků minulého vztahu (dárek od bývalého partnera můžete mít kdekoli jinde, jen ne v ložnici), vyhoďte násilné a agresivní obrazy, umělé květiny a portréty jedné osoby (jednička představuje „já sám“, tedy samotu). Přeberte svoje knihy a po ruce si nechte jen jednu, dvě. Stohy nepřečtené literatury způsobují neklid a duševní stres. Ložnici pravidelně uklízejte, a to i pod postelí. Špína a nepořádek jsou zabijákem lásky!

Foto: Shutterstock

Autorka: Nikola Strnadová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 20. 11. 2020

zajímav=

Odpovědět
sipeji
sipeji 20. 11. 2020

Za zkoušku to rozhodně stojí

Odpovědět
avatar
Božena Krivoňaková 19. 11. 2020

na dokonalý milostný vztah, si inteligentní pár,dokáže najít svůj krásný styl, ovšem pravdou je, že uklizeno musí být za každých okolností vždy a všude

Odpovědět
Svata
Svata 19. 11. 2020

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 19. 11. 2020

zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.