Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 14. 9. 2021
Líbí se mi

Inspirativní maminky na Instagramu, které se vyplatí znát

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 14. 9. 2021
Líbí se mi
Inspirativní maminky na Instagramu, které se vyplatí znát

Inspirativní maminky na Instagramu, které se vyplatí znát

Sociální sítě jsou plné inspirativních žen. Jen o nich vědět. Koho ale hledat? Někoho jiného totiž sledujete, když je vám dvacet let, třicet a nebo když máte děti. A právě skupina „maminek“ má na sociálních sítích jako je Instagram velké zastoupení. Mají styl, zaujmou vás zdravými recepty, tipy na hry pro vaše ratolesti, nejlepšími cestovatelskými destinacemi pod značkou „baby-friendly“ nebo tím, jak skloubit práci a rodinu dohromady.

Podívejte se na naše tipy na inspirativní maminky na IG:

@zuu_za

Zuzka je plzeňská doktorka na mateřské a na svém Instagramu vytváří moc hezký a smysluplný obsah. Hodně se věnuje knihám o výchově a najdete u ní skvělé lékařské tipy a rady. 

@prosimspinkej

Za imnstagramovým profilem „prosimspinkej“ stojí Lenka - medicínská antropoložka, která se věnuje laskavému přístupu k dětskému spánku. Na profilu tak najdete skvělé rady na uklidnění, spánek a večerní rutinu jako takovou. 

@stibrovicnikolka

Snadno by se dala označit za královnu všech inspirativních instagramových maminek. Nikol Štíbrovou není nutné představovat. U jejího profilu se zasmějete, popláčete si, edukujete se a hlavně se pobavíte.

@kamilasikl

Kamily profil vás bude bavit, pokud rádi cestujete, i pokud plánujete velkou rodinu. Maminka tří krásných dětí, které denně nechybí úsměv na tváři, a vy budete hltat každé její cestovní dobrodružství.

@smoothandcooking

Chybí vám inspirace na vaření? Vaříte ráda? Ono je to vlastně jedno, protože jakmile otevřete tento profil, budete si chtít okamžitě stoupnout ke sporáku. Kateřina Kuranova je sympatická a s jídlem umí hotové zázraky. Zvlášť pokud jde o vaření pro děti!

@schoolofmylife

Lucie je učitelka, má dvě krásné děti a její profil budete milovat, pokud vám dochází inspirace, co s dětmi dělat ve chvílích volna. Její kreativní hry a způsoby, jak využít klasické pomůcky domácnosti, které všechny máme doma, jsou naprosto geniální. 

@lucie_thehubs

Maminka tří krásných dětí, u které budete mít pocit, že její den má tak 48 hodin. Neuvěřitelné, co všechno takhle holka zvládne! Navíc si naprosto zamilujete její módní styl, který je uvolněný, elegantní, volnočasový i trendy zároveň.

@nelasoldmann

Pokud máte pocit, že cestování s dětmi je obtížné, náročné a problematické, musíte si přidat do sledování Nelu. Během jednoho dne vás přesvědčí, že opak je pravdou, a budete hltat každé cestovní dobrodružství jejich čtyřčlenné rodiny. Ve druhé fázi, pak budete chtít její dům i její šatník

@matka_veronika

Miluje své dvě krásné děti, módní klasiku i poslední trendy a také černou barvu! Její styl vás naprosto okouzlí, zvlášť pokud patříte mezi příznivce nesmrtelné elegance. U ní na profilu ale najdete i super tipy na hračky pro děti nebo kosmetické novinky pro maminky.

@lujanotova

Ano, je to troufalé, ale přidám vám sem i sebe Snad mi tuhle mojí sebestřednost odpustíte. Proč mě sledovat? Troufnu si říct, že posledních 5 let, co se narodil můj syn Ben, hledám balanc mezi tím být dobrou maminkou a zároveň budovat svoji kariéru. Snad se mi to i daří! Když byste tohle u mě nenašli, tak určitě budete spokojeni s neustálými tipy na super módní kousky, které nezruinují váš rozpočet, motivačními cvičení, které zvládnete během 20 minut, zatímco děti spokojeně jedí ráno snídani, nebo kosmetikou, která z každé unavené pracující mámy udělá přes noc bohyni. A nebo ji alespoň zbaví kruhů pod očima  

Foto: Instagram

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
moly
moly 15. 9. 2021

mě pobavila věta: "zvládnete během 20 minut, zatímco děti spokojeně jedí ráno snídani" u nás se spokojeně děti samy během dvaceti minut opravdu nenají do dvouleté dcery to tlačím během pohádky asi hodinu a starší se snaží manžel nakrmit rozespalou, aby stihli vůbec kdy dojít do školy jinak taky dávám cestovatelské tipy na IG, kdyby někoho zajímala červencová měsíční cesta po Mexiku s dvěma dětmi nebo březnová měsíční po Madeiře https://www.instagram.com/vercamoly/

Odpovědět
avatar
viv viv 15. 9. 2021

Tak ten seznam je poměrně pestrý a vlastně neznám ani jednu maminku nevím, jestli je to správně a nebo jestli je to špatně. Asi se úplně o instagramový svět nezajímám. Zajímalo by mě spíš, jestli tyhle tzv. celebrity používají úplně normální věci jako my, smrtelníci. Jako jsou třeba odpadkové koše https://www.testino.cz/odpadkove-kose , kuchyně z IKEA atp.

Odpovědět
konatovka
konatovka 15. 9. 2021

Souhlasím s Vašim názorem.

k.eva
k.eva 15. 9. 2021

prima inspirace

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 15. 9. 2021

velmi inspirativní

Odpovědět
sipeji
sipeji 15. 9. 2021

Občas je fajn se inpirovat.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 483
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.