Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 10. 2019
Líbí se mi

Hádky kvůli zbytečnostem, které potkají každý pár

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 10. 2019
Líbí se mi
Hádky kvůli zbytečnostem, které potkají každý pár

Hádky kvůli zbytečnostem, které potkají každý pár

Hádky jsou přirozenou součástí každého vztahu. A zatímco ty „velké“ se týkají především dětí a peněz (alespoň tak to vyplývá z nejrůznějších průzkumů), velmi často se chytneme kvůli úplným hloupostem, jež za nějaké spory vlastně nestojí, ale spolehlivě je vyvolají.

Schválně, v kolika z následujících „hádek o ničem“ se poznáte!

Tady máš přece návod!

Znáte to – domů přijde nový spotřebič nebo kus nábytku a začne zapojování či sestavování. Zatímco většina žen sáhne po návodu, pánové jej okázale ignorují a věří své intuici. Ovšem když selže, oheň je na střeše. A přitom jde jen o malý kus papíru, že…

Ty zase větráš?

Venku je 12 stupňů, vy sedíte doma ve svetru a teplých ponožkách, zatímco váš milý chodí v tílku a kraťasech. Topení je na nejnižší stupeň, vy mrznete a on se potí. A tak otevře okno. Nevinná situace, která dokáže být pořádnou rozbuškou!

Zase další fotka

Ani my ženy ale nejsme často bez viny. Jen si představte situaci, kdy spolu sedíte v restauraci u romantické večeře, přinesou vám jídlo, které připomíná malé umělecké dílo, a vy okamžitě saháte po mobilu, abyste se o tu krásu podělila s ostatními. A nejspíš si vysloužíte ošklivý pohled z druhé strany stolu nebo rovnou nějakou uštěpačnou poznámku. Jenže tu si samozřejmě nechcete nechat líbit, že…

Vysvětli mi, kam spěcháš

Občas může být rozbuškou i obyčejná chůze po ulici. To když jeden z partnerů nasadí tempo hodné Usaina Bolta, zatímco ten druhý vlaje někde vzadu ve snaze se alespoň přiblížit. A naštvaní jsou ve výsledku oba – jen z opačných důvodů.

Ty nevíš, kam to patří?

Ačkoli v tomhle hřešíme často oba, tedy ženy i muži, přece jen častěji v umění nechat věci tam, kde jim odpadnou od ruky, dominují pánové. Ať už se jedná o pověstné ponožky na podlaze místo v koši na prádlo, tričko přehozené přes opěradlo místo ve skříni nebo dokumentech, jež patří do vyhrazené police, rozprostřených a zapomenutých na jídelním stole, záminkou k hádce se stanou spolehlivě.

Jak těžké je spláchnout umyvadlo

Tak schválně – kolikrát jste přišla do koupelny, kterou pár minut před vámi opustil váš partner, a kromě umyvadla se na vás ježil snad i kohoutek? Jistě, oholená tvář či zastřižený vous je fajn, ale chlupaté umyvadlo už moc ne… Na druhou stranu naši muži zažívají podobné pocity, když z ucpaného odpadu vytahují kilometry našich dlouhých vlasů…

Máme i nádobí, že…

Džus, mléko, limonáda… Zatímco vy si nalijete pěkně do sklenice, váš milý je popíjí přímo z lahve. Zmrzlinu místo z mističky ujídá z piksly, do bramborového salátu v lednici si pro jistotu rovnou zapíchne lžíci, aby se mohl posilnit, kdykoli pro něco jde. Jasně, 18krát to přejdete mlčením, ale pak přijde poslední kapka a hádka je na světě.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
beata0063
beata0063 10. 10. 2019

...to pozná veľmi dobre asi každý pár

Odpovědět
Ovace
Ovace 8. 10. 2019

bohužel to znám

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 829
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.