Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 24. 11. 2021
Líbí se mi

Ester & Josefína: Terapie sdílením a randění ve 21. století

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 24. 11. 2021
Líbí se mi
Ester & Josefína: Terapie sdílením a randění ve 21. století

Ester & Josefína: Terapie sdílením a randění ve 21. století

Duo Ester Gieslerová a Josefína Bakošová a jejich Terapie sdílením jsou velkým fenoménem sociálních sítí. Ukazují bez příkras, jak vypadá randění a vztahy (nejen) v době covidové. Jejich instagramový účet @esterjosefina vznikl tak trochu nevinně, když v roce 2017 zveřejnili sbírku rozchodových vět, díky kterým lidé pomocí mobilních telefonů ukončují své vztahy. „Musím ti něco říct.“, „Byl jsem s tebou jen kvůli zadku.“, „Je to mnou.“ a mnohé další klišé doslova strhly svět sociálních médií. Od té doby tento profil vyhledávají všichni, kdo se chtějí pobavit nebo zjistit, že v tom nejsou tak nějak sami. 

Přestože dnes Ester & Josefína oznámily, že končí s výrobou své linie oblečení, Terapie sdílením jede dál a bude zábavnou formou ukazovat, jak ulevit bolavé duši. Nabízí totiž jedinečnou možnost poučit se e svých i cizích chyb a ukazuje, kudy je dobré se vydat, když tápeme. Živé, edukativní, interaktivní přednášky o vlivu nových technologií na vztahy a komunikaci povede Ester spolu s párovým terapeutem Honzou Vojskem. O úspěchu vypovídá i to, že je #terapiesdilenim dlouhodobě i přes pandemická omezení pravidelně vyprodaná. Dál budou kousky oblečení k dostání už jen v síti prodejen Place store, Ty identity a Harddecore. Radostně se tak loučí s dnes už legendárními větami „Je to mnou!“, „Mám asi divný období.“, „Já na tom telefonu pracuju!“ v rámci kolekce Manifesto, s větami “Mám moc práce” a “Nestíhám” v rámci kolekce Manifesto EMET, se snovými šaty To a Jen Sen i s kolekcí mikin OFF. 

A co plánují do budouna?

V redakci na časté ohlasy a poptávku laické i odborné veřejnosti se v roce 2022 budou soustředit na přednášky pro veřejnost, ale i pro studenty středních a vysokých škol. 

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 25. 11. 2021

pobavilo

Odpovědět
sipeji
sipeji 25. 11. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 11. 2021

na Instagram nechodím, ale jinak asi OK

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 489
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.