Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 29. 11. 2020
Líbí se mi

Drobnosti, díky kterým se váš partner bude cítit milovaný

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 29. 11. 2020
Líbí se mi
Drobnosti, díky kterým se váš partner bude cítit milovaný

Drobnosti, díky kterým se váš partner bude cítit milovaný

Dobrá večeře, roztomilá textová zpráva nebo obyčejný dotek. Že něčím takovým lásku projevit nelze? Vztahový terapeuti to vidí zcela opačně. Pokud o svých pocitech nemůžete hovořit, začnete vařit, psát a sahat!

Cítíte, že jste do svého partnera opravdu zamilovaní. Také ho respektujete, obdivujete a uznáváte. Myšlenka, že byste spolu mohli strávit celý život, se vám v hlavě objevuje stále častěji. Tak kde to vázne? Přes tohle všechno nejste připravení říct nahlas to závazné „miluji tě“. Je to špatně, když se k takovému vyznání nemůžete odhodlat? A proč by mělo? Jsou i jiné způsoby, kterými se protějšku dá sdělit, že ho nosíte v srdci! U těchto navíc ani nemusíte mluvit…

Sáhněte si. Kdykoli to jde

Jeden pohled prý řekne víc než tisíc slov. Ovšem stejné je to i v případě doteku. A že vždycky musí skrývat sexuální podtext? Hloupost.

„Fyzická blízkost může být pilířem úspěšného manželství, protože sděluje jasné poselství. Dotykem i v tichosti křičíte do světa, že si blízkost milovaného člověka nesmírně užíváte. A že ho stále chcete i potřebujete mít po svém boku,“ domnívá se americká vztahová poradkyně a autorka knih o lásce Andrea Syrtash.

Jděte na to přes jídlo

Ne nadarmo se povídá, že láska prochází žaludkem. Souhlasí s tím i newyorský manželský terapeut Jim Walkup. Podle tohoto „opraváře“ vztahů jde hlavně o to, že víte, co tomu druhému chutná. A vynaložíte úsilí, abyste mu jeho oblíbené jídlo připravili. Pak už stačí jen zapálit svíčky, které navodí tu správnou atmosféru. Nezapomeňte ani na romantickou hudbu a vypněte mobil, aby vás nikdo nerušil. Mise bude splněna! Telefon si zapněte až později, má také svůj význam…

Zpráva, co potěší

Přes den si na svého partnera několikrát vzpomenete? Stýská se vám? Tak proč mu to nenapíšete do zprávy? I tohle je možnost, jak mu naznačit, že ve vašem životě hraje důležitou roli. Tedy alespoň takový názor zastává výše jmenovaná specialistka Andrea Syrtash. Koneckonců, k dispozici máte i spoustu výmluvných „smajlíků“.

Foto: Shutterstock

Autorka: Šárka Mikulová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 21. 2. 2021

souhlasím

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 12. 2020

někdy to funguje, to je pravda

Odpovědět
lemur
lemur 5. 12. 2020

Pěkný článek.

Odpovědět
lenin
lenin 4. 12. 2020

Ach jo .....

Odpovědět
Svata
Svata 2. 12. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.