Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Pavla Kubecová
Vloženo 17. 8. 2018
Líbí se mi

Do školy zvesela! Pořiďte dětem kvalitní sešity v pestrých barvách

avatar
Pavla Kubecová
Vloženo 17. 8. 2018
Líbí se mi
Do školy zvesela! Pořiďte dětem kvalitní sešity v pestrých barvách

Do školy zvesela! Pořiďte dětem kvalitní sešity v pestrých barvách

A už je to tady, prázdniny pomalu končí a rodiče čeká nákup školních pomůcek. Vybavte letos děti sešity Oxford. Uvidíte, že jejich kvalitu ocení. Nebo se zapojte do soutěže o tyto sešity na Instagramu.

Dokonalý papír

Děti určitě potěší kvalitní papír, na který je radost psát. Kvalitativní standard pro extra jemný a hladký papír - nazvaný Optik Paper ® - byl vyvinutý speciálně pro produkty Oxford a zajistí, že inkoust neprosákne a nebude prosvítat. ​Jeho bělost byla zkalibrována přesně na tu správnou úroveň, kdy nabízí nejlepší možný kontrast, aniž by byla příliš jasná a ostrá, a namáhala tak váš zrak.

Na výběr je spousta barev

Desky sešitů Oxford mají díky lamicai lesklý a odolný povrch ve veselých barvách. Nechte děti vybrat z velkého množství barev právě tu jejich oblíbenou a budou se do školy určitě víc těšit. Desky sešitů vydrží i nepříliš šetrné zacházení a nemusíte se bát zmačkaných rohů, protože rohy těchto sešitů se vyrábí zaoblené. Vezměte děti na nákup výbavy do školy s sebou, přitom si můžete povídat o tom, jak vy vzpomínáte na školní léta a co vás ve škole bavilo.

Více než stoletá historie značky

Značka Oxford byla založena už v roce 1910 a dnes nabízí širokou škálu produktů, které se primárně zaměřují na dva segmenty - školu a kancelář. Každý rok je v Evropě vyrobeno a prodáno více jak 50 milionů sešitů, poznámkových bloků a záznamních knih Oxford.

Zapojte se s dětmi do soutěže o kvalitní sešity Oxford nebo trendy fotoaparát Instax

Sledujte s dětmi Instagramový účet @sesity_oxford! Právě zde probíhá soutěžní "School of Cool", kde známí influenceři vyučují cool předměty jako “Krasopsaní” nebo “DIY výtvarka”. V rámci nich probíhají soutěže o sešity Oxford a fotoaparát Instax. Můžete se dozvědět spoustu zajímavých tipů, třeba jak si efektivně zorganizovat poznámky. To se hodí jak malým školákům, tak i Vám, maminkám!

Hodně štěstí a spoustu zábavy se School of Cool přejí sešity Oxford!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 30. 8. 2018

Super sešity, zde není na místě šetřit, protože takový sešit vydrží dětem dlouho...pokud ho nepopíší, mnohdy až do konce školního roku

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 29. 8. 2018

U nás doma jsme s těmito sešity naprosto spokojeni!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 232
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.