Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 10. 12. 2020
Líbí se mi

Datum narození o vás prozradí, jak si užíváte milování

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 10. 12. 2020
Líbí se mi
Datum narození o vás prozradí, jak si užíváte milování

Datum narození o vás prozradí, jak si užíváte milování

Kreativní vášeň, nebo naopak usedlá klasika? Datum narození prozrazuje, co všechno v posteli chcete, vyžadujete a umíte! Ověříte si to?

Osudové neboli životní číslo. Ovlivňuje to, jací jste a k čemu máte předpoklady. A to i v posteli! Chcete-li ho znát, sečtěte všechna čísla vašeho data narození, dokud vám nezůstane jedna číslice. Pokud jste se narodili kupříkladu 24. ledna 2001, vypadá výpočet následovně. 2 + 4 + 0 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 10. Desítku ještě rozložte, tedy na 1 + 0, výsledkem je tedy jednička. Co to o vás nebo milenci vypovídá?

Životní číslo 1

Vášeň, energie, ale i velká očekávání. Jedničky si jdou za svým cílem, jako milenci bývají spíš sobečtější, ale výkonní. Jejich nevýhodou je, že na partnera kladou velké nároky, a když se nechají unést, bývají necitelné. Jste-li jednička, víc vnímejte svého milence. Je pro něj těžké vám vyhovět!

Životní číslo 2

Dvojka je romantická, hravá a něžná. Ráda se mazlí a užívá si předehru jako nikdo jiný. Touží partnera uspokojit po všech stránkách, tedy fyzicky, psychicky i emocionálně. Bohužel však trpí výkyvem nálad, takže každý den není posvícení.

Životní číslo 3

Trojky v sobě mají jiskru, provokují a rády se předvádí. Milují, když je druzí obdivují za milostné znalosti a postelové výkony. Vyhledávají dobrodružství a neotřelost. Jejich temnou stránkou je, že se pořád musí motivovat a udržovat ve střehu, jinak se brzy začnou nudit. Co třeba takový sex ve třech? Super nápad!

Životní číslo 4

Čtyřka je tak trochu konzervativní. Hledá pouze dlouhodobé vztahy, je spolehlivá, pozorná a důvěryhodná. Chybí jí však spontánnost, kreativita a schopnost lépe vyjadřovat své skutečné city. Navzdory tomu sex potřebuje pravidelně, i když v něm není tak flexibilní.

Životní číslo 5

Do všeho po hlavě! To je motto milenců s životním číslem pět. Pětka se nechává unášet na vlně svých vlastních fantazií, ráda zkouší nové věci, je vášnivá a horlivá, proto jí nejsou cizí ani výprasky a svazování. Potřebuje k sobě stejně výstřední protějšek.

Životní číslo 6

Dělá vám problém se dostatečně uvolnit, potřebujete víc času než ostatní. Toužíte snoubit sexuální pud s city a milostnou náklonností, od partnera chcete obojí. Šestka miluje, když se o ni intimně pečuje a dokáže to ocenit. Někdy však příliš lpí na dokonalosti a touží mít vše perfektní. Pokud se však naučí být spontánnější, bývá šťastnější.

Životní číslo 7

Sedmičky v první řadě potřebují mít toho správného partnera, ke kterému něco cítí. Obvykle se nemohou milovat bez lásky, protože jim nejde jen o sex. Chvíli jim trvá, než se v posteli otevřou, ale umí být vášnivé a sexuálně drzé. Spíš než na výstřednosti si potrpí na navyklé způsoby milování, které neodpoutávají jejich pozornost. 

Životní číslo 8

Osmička je velmi dynamická, praktická a ambiciózní bytost s nekonečnými schopnostmi a nároky. Bývá náladová, takže je někdy těžké ji uspokojit. Málokdy přichází o sebekontrolu, nicméně když se naplno uvolní, projevuje něžnost i divokost. Často sex potřebuje zakončit orgasmem, jinak se cítí neúplně.

Životní číslo 9

Devítka je soucitná, velkorysá a otevřená, i když trochu záhadná. Bere si, co chce, ale hodně věcí v sobě dusí. Často bývá orientovaná na výsledek (orgasmus), aniž by se zabývala stupňováním vzrušení a to hezké, co mu předchází. Ráda však experimentuje a v některých případech jde za hranu tak, že upřednostňuje uspokojení protistrany před vlastními potřebami.

FOTO: Shutterstock

Autorka: Nikola Strnadová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 13. 12. 2020

tak tedy u mě to nesedí, po výprasku a svazování jsem nikdy ani nesnila, natož, abych snad toužila praktikovat

Odpovědět
potkanek
potkanek 11. 12. 2020

u mě to moc nesedí

Odpovědět
sipeji
sipeji 11. 12. 2020

Skoro to odpovídá

Odpovědět
Tamara
Tamara 10. 12. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 416
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.