Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 20. 11. 2020
Líbí se mi

Co všechno můžete udělat pro dokonalou předehru

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 20. 11. 2020
Líbí se mi
Co všechno můžete udělat pro dokonalou předehru

Co všechno můžete udělat pro dokonalou předehru

Taková ta slastná chvíle před milováním, kdy se zbavujete stresu, tajete pod partnerovými doteky a dopřáváte svému mozku čas na to, aby se připravil na rozkoš. To je předehra. Jak si ji užít, i když už se s milencem znáte nějaký ten pátek? Tyhle tipy z ní dělají bohémský aperitiv!  

Různé průzkumy sexuálního chování poukazují na to, že milování obvykle trvá 30 minut, přičemž polovina tohoto času přijde na předehru. Právě u ní však není důležitá délka, ale kvalita! Předehra se považuje za sexuální aperitiv a rozhodně se na ní dá ledacos vylepšit tak, aby byla maximálně příjemná a efektivní – pro oba. Vymazlete si ji k dokonalosti!

Začněte dřív než v ložnici

Obvykle to u vás vypadá tak, že se náhodou sejdete na gauči, když děti spí, chvíli se díváte na zajímavý film a hladíte se. Sex pak vzejde ze situace. V pořádku, ale neuškodí, když náladu na milování nastavíte mnohem dřív. Vhodnými prostředky je sexting (zprávy se sexuálním obsahem), lechtivá hra (třeba desková pro páry), nebo překvapení v podobě malého dárku (pouta či jiná erotická pomůcka). Zázraky dělá i vyzvídání.

Zeptejte se přes email nebo mobil, po čem partner v posteli touží. Je to smyslné kousání, anální sex, svazování, masáž prostaty či něco jiného? Otevření podobných témat spouští fantazírování a tím i stimuluje libido.

Zvyšte citlivost

Chytré milenky se zároveň na sex připravují tak, že záměrně prokrvují pohlavní orgány a probouzejí chuť na sex s pomocí přírody. Vaginy a penisy jsou pak citlivější na veškeré vnější podněty! V průběhu dne servírujte sobě i partnerovi mátový čaj, do jídel přidávejte rozmarýn a zázvor. Zvlášť poslední jmenovaný umí doslova zázraky. Zázvorový čaj vypitý hodinu před předehrou vás doslova nakopne k akci. Citlivější klín rovná se větší slast a silnější orgasmus!

Zaměřte se na méně známé zóny

Místa, kde je pokožka tenčí, na hýčkání reagují intenzivněji. Podkolenní jamky, dlaně, okolí očí, boky, vnitřní strany paží nebo třeba chodidla. Líbejte, sajte, hlaďte. A partnerovi zrovna tyhle oblasti nastavujte co možná nejčastěji. Jejich stimulace stupňuje erotické napětí.

Užijte si tam dole

Ano, orální sex je součástí předehry. Jemné sání penisu nebo kmitání jazykem na klitorisu patří k oblíbeným sexuálním praktikám milenců. Zbožňujte to, sténejte a dávejte najevo svoje nadšení, které je polovinou úspěchu. Pohrávejte si s teplotami (vypijte horký čaj, vycumlejte kostku ledu či mentolový bonbon), zkuste speciální ochucené lubrikační gely vhodné pro ústní stimulaci, věnujte se varlatům a při tom všem se partnera dotýkejte volnýma rukama. Ten, kdo orální sex přijímá, si taky může zavázat oči a zintenzivnit tak činnost ostatních smyslů. Jedná se o velmi vítanou změnu.

Zakazujte

Penis, zadek, prsa, pochva. Dohodněte se, že se jich po dobu předehry, tedy aspoň 15 minut, nebudete nijak dotýkat. To, co je zakázané, burcuje! Uvidíte, že až vyprší čas, o to raději soustředíte svoji pozornost právě na tyhle zóny, které samou netrpělivostí již dávno málem vybouchly. Tak co, jdete do toho?

Autorka: Šárka Mikulová

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 21. 11. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 416
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.