Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 23. 10. 2020
Líbí se mi

Co přidat do sklenice mléka pro posílení libida

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 23. 10. 2020
Líbí se mi
Co přidat do sklenice mléka pro posílení libida

Co přidat do sklenice mléka pro posílení libida

Sexuální touha je proměnlivá jako počasí, tedy citlivá na jakékoli zásahy zvenku i zvenčí. Působí na ni psychické rozpoložení, strava, léky i fáze menstruačního cyklu. Jednoznačně se však vždy a všude dá povzbudit. Připravte si nápoj, který libido křísí!

Ústřice, pískavice řecké seno, kotvičník, hřebíček, nebo třeba mango. Leckterým bylinkám, druhům ovoce a dalším potravinám, koneckonců i zvířatům a minerálům, se věky věků přisuzují afrodiziakální účinky povzbuzující sexuální instinkty. Termín vznikl z řečtiny od jména bohyně lásky, krásy a plodnosti – Afrodity.

Ájurvéda přitom uvádí řadu afrodiziak – a mléko je jedním z nich (v případě, že nemáte intoleranci na laktózu, pak mléko nahraďte vodou). Tedy v kombinaci se starými známými druhy koření, které pravděpodobně doma i vy. Chcete posílit své libido? Rychle, bezpečně a efektivně? Pak vsaďte na tyhle přírodní zázraky!

A zase ten zázvor!

Do hrnce se šálkem mléka vložte lžičku nastrouhaného zázvoru a na mírném plameni duste 15 až 20 minut. Zázvor silně prohřívá a prokrvuje celý organismus, včetně oblasti pánve. Nápoj, který lze dochutit trochou medu, pijte v podvečerních hodinách.

Indický ženšen

Vitánie snodárná, které se říká zimní třešeň či indický ženšen (Ashwagandha), snižuje koncentraci stresového hormonu kortizolu v těle, odbourává únavu, zvyšuje energii, stará se o kvalitu spermií a pro muže i ženy slouží jako afrodiziakum. Z těchto důvodů si zimní třešeň v prášku (k dostání v prodejnách zdravé výživy, bylinkářstvích i lékárnách) dopřejte v množství jedné čajové lžičky v šálku mléka. Přírodní povzbuzovač pijte jednou denně.

Šafrán

Šafrán je nejluxusnější koření, jaké můžete v kuchyni použít. Má unikátní vůni i chuť, dodává energii zvýšením hladiny neurotransmiterů, snížením stresu a zlepšením nálady. Máte-li tu možnost, vychutnávejte si lžičku tohoto koření v teplém mléce. Nechte krátce vylouhovat a sceďte - každý den.

Kardamom

1 čajovou lžičku namletého kardamomu přelijte šálkem teplého mléka a nechte 10 minut louhovat. Následně přeceďte, doslaďte medem a popíjejte. Pro zvýšení účinku můžete přidat ještě muškátový oříšek a skořici.

Fenykl

Fenykl uvolňuje endorfiny, pomáhá tak k pocitům štěstí a klidu. Je to díky tomu, že sloučeniny v něm obsažené mají vlastnosti podobné estrogenu. Působí tak hlavně na ženy. 1 lžičku drcených fenyklových semínek zalijte šálkem teplého mléka, nechte 10 minut louhovat a opět sceďte.

Foto: Shutterstock

Autorka: Šárka Mikulová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Florence Gabriel 28. 10. 2020

Po šesti měsících rozvodu a odloučení s mým manželem jsem zjistil, že miluji svého manžela tak každý den, že mi chybí, ale důvod, proč jsme se rozvedli, byl ten, že mě podváděl, měl snoubence mimo naše manželství, takže vedl k našemu rozvodu, odcházel je život, ale nemohl jsem se bez něj obejít, tak jsem si přečetl online, jak doktor Sacre z Afriky pomohl mnoha lidem napravit tam manželství s velkou silou, kontaktoval jsem ho a vysvětlil mu věci , udělal nějakou modlitbu a řekl mi, že můj manžel mě přestane podvádět a on se ke mně vrátí, poté, co dostal hmotnou potřebu pro modlitbu, udělal modlitby a můj manžel se ke mně vrátil, přestal podvádět mě mě miluje a váží si se vším srdcem, je nyní mužem změny a velmi slušným mužem a velmi čestným mužem, takto mi Dr. Sacre pomohl zachránit mé manželství, pokud potřebujete pomoc, kontaktujte ho na čísle WhatsApp +2349076034359 nebo mu pošlete e-mail na adresu Sacretempleofpower@gmail.com Paní Florence Gabriel

Odpovědět
lemur
lemur 27. 10. 2020

Dobré tipy.

Odpovědět
sipeji
sipeji 25. 10. 2020

Fenyklový čaj jsem si zamilovala, když byla dcerka maličká a od té doby ho piji denně. Do mléka jsem ho ještě nezkoušela.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 572
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.